Once Upon A Time / Имало Едно Време / тема 4-та

  • 62 925
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
 Mr. Green hahaha
Аааа сетих се за тая..отдавна не са я дявали  Crazy

# 61
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Не са я давали, но често я споменават! Според мен скоро ще я покажат, може даже нова актриса да е, доста по-злобна на вид. Иииии бас ловя със секси черна рокля  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 9 109
И Ема я отхвърли, та ще стане интересно като ги съберат  Joy

тъкмо повод да се завърне озлобена към Ема.
Ехххх, трупясаха ни кралицата. Все повече ми харесва Реджина (актрисата пък отдавна)

# 63
  • Мнения: 9 144
Ако не беше Лана отдавна да съм го отсвирила тоя сериал

# 64
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Да бе много еднообразно стана! И актьорите не ми се вижда да играят добре, тъпо поквариха Снежанка и Чаровния. Едно е да убие вещица, друго е да поквари бебе ... много тъпо и адски нетипично за герои, за каквито ги имахме. Ема не ми прилича на никакъв спасител, все щастливи случайности и все депресии, ако не беше кралицата да ги носи на гръб всички, нямаше да гледам изобщо! Аз исках да чакам да приключат излъчването и да го гледам на куп, но ММ го харесва и го гледаме заедно с Отмъщението в понеделник вечер. Някакъв навик ... не ме е вълнува отдавна! Жалко! Един път не може да се поправи нещо (например излизането/връщането в Сторибруг), втори път може ... с покана  Joy . Глупост след глупост ... ама гледам за да отиде зян всичкото чакане до сега  ooooh! За мен истинският спасител е Хенри! Одухотворен, вярващ и търсещ истината, а не като майка си - депресант!

Последна редакция: ср, 01 апр 2015, 17:04 от y♥♥li

# 65
  • Мнения: 688
На мен пък серията ми хареса.Много въпросителни поставиха и интересно е какви отговори ще им дадат.Какво ли става с Румпел,в другата серия ще е в болница.Виждам,че и Зелена се завръща.Чудно ми е с какво ли Румпел ще накара Реджина да им помогне.Предполагам,че ще й обещае да върне Робин в Сторибрук.

# 66
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
На мен ми мирише на финален сезон!

# 67
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
И на мен, сбози се  Confused

# 68
  • Мнения: 3 161
крайно време е за край.

# 69
  • Мнения: 688
Някой знае ли какъв е рейтинга на сериала? По това може да се разбере дали ще има нов сезон или този ще е финален.

# 70
# 71
# 72
  • Мнения: 688
Благодаря,знам че повечето от вас не искат да има пети сезон,но аз се надявам това да не е финал.

Последна редакция: ср, 01 апр 2015, 22:27 от niamatakova

# 73
# 74
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
О боже, сега разбрах коя е приятелката, дето се криха с Емата и тази я лъжеше, че няма родители  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт