Забременели след ин витро - тема 3

  • 49 912
  • 776
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 324
Момичета,пожелавам ви весело посрещане на най-прекрасната ни коледа!Всяка следваща ще е още по приказна и вълшебна,но тази е първата,в която вече знаем,че чудеса се случват,защото изживяваме своето собствено!
На всички ни пожелавам лека и спокойна бременност,на която да се наслаждаваме ежедневно и здрави,прекрасни бебчетата около термин!
Севи и другите момичета със зацапване или проблеми в момента-стискайте краката и оставете близките да ви обгрижват.
Приятно шетане и готвене на всички!Аз лично тази година ще съм Чеф Мастер в кухнята и само ще раздавам задачи,и ще добавям финални щрихи,а милото ще е общак и ще върши всичко останало Simple Smile
Свята и вълшебна нощ!

# 61
  • Мнения: 160
Ирина, добре дошла! Лека и спокойна бременност до края! Впечатлена съм от това, което видях на страничката ти, поздравления и респект  bouquet

Аз тази година имам сила само за питката, която вече е готова, за останалото ще се погрижи майка ми. Много обичам да се въртя в кухнята, но страшно бързо се изморявам сега и гледам да не се напрягам много.

Прекрасни момичета, желая ви светли празници, изпълнени с много надежди, очаквания и щастливи мигове. Носете спокойно в себе си най - прекрасните подаръци и бъдете сигурни, че всичко ще е наред. Не забравяйте - всяка от нас заслужава и ще бъде майка!  bouquet

# 62
  • Мнения: 1 009
Весели празници !!!!!!!. Весела Коледа и щастлива Нова Година   bouquet  bouquet  bouquet
Нека тези празници бъдат началото на най-благословените ни такива................. нека новата година ни донесе в прегръдките най- очакваните слънчица  Praynig Praynig Praynig

Аз от вчера почти спрях с повръщането.......... ядох и не съм върнала нищо  Grinning

# 63
  • Мнения: 1 220
Аекара, 12тата седмица е голяма работа! Браво, много се радвам за теб! Време беше, ти направо се измъчи.  Hug
Иринка, почивай си повече ти, чета в другата тема, че препускаш. Хич недей! Чак толкова скучно вкъщи не е, сега ти е дошло да лентяйстваш. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 424
Весели празници и от мен, момичета. Нека новата година ни донесе едни здрави и пухкави бебчета Simple Smile

# 65
  • Мнения: 451
Ох да,днес ходихме напред назад,после помогнах малко в готвенето,омесих питката,взех да я плета не ми се получи както исках и хайде пак я доомесих и разточих и седнах да почина малко,че корема ме заболя доста. Дано само вътре бебоците да са калени отсега,че хич не обичам да стоя на едно място. От утре ще почивам,уж  Laughing Весели Коледни празници момичета и догодина да си имаме в къщите едни малки джудженца.

# 66
  • Мнения: 163
Честито Рождество Христово, мили момичета! Пожелавам на всички ни да бъдем много здрави, да износим здрави и красиви бебета и да изпитаме щастието да бъдем майки. Весел празник!!! Hug Hug Hug

# 67
  • Мнения: 562
Честито Рождество Христово, мамчета! Пожелавам ви леки бременни месеци до щастливата среща с коледните ви подаръци! Бъдете здрави и обичани, обичайте и го показвайте всеки ден и Бог да ви благослови!

# 68
  • София
  • Мнения: 1 844
Весела Коледа, скъпи момичета!  santa2
Честито Рождество на надеждите за щастие, вярата в доброто и любовта към другия! И не забравяйте да помечтаете!  Hug

# 69
  • Мнения: 1 220
Весела Коледа и от мен, момичета!Желая ви всичко най-прекрасно!  Hug Аз така съм се разчувствала покрай празника, роня тука едни сълзи и си мисля за непорочното зачатие и нашите малки чудеса Simple Smile Сигурна съм, че Господ ще ни помогне, както го прави до сега и че всичко ще бъде наред!

# 70
  • Мнения: 216
Весела Коледа на всички! Желая ви здраве и много щастливи мигове! Hug

# 71
  • Мнения: 253
Весела Коледа, момичета   bouquet Пожелавам ви да сте много здрави, щастливи и обичани  Hug Нека се сбъднат мечтите ни!!!

# 72
  • Мнения: 652
Весела Коледа, момичета!  Close-mas: Пожелавам ви здраве, щастие и сбъдване на най-искрените ви мечти. Нека всички гушнем по едно-две здрави и пухкави бебчета!

Последна редакция: чт, 25 дек 2014, 19:50 от lillylu

# 73
  • Мнения: 424
Честита Коледа и от мен, момичета. Пожелавам на всички ви здраве, щастие и пухкав, сладки бебета през 2015.

# 74
  • Мнения: 1 009
Честито Рождество Христово  Heart Eyes
Да се сбазднат всичките ви мечти момичета и догодина  newsm32 newsm32 , специално и за Марсчето надявам се скоро да се включи с лентичка тук  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт