Перилни препарати и омекотители - 28

  • 72 077
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Днес видях в Лидл голяма туба  Maxi Trat - универсален . Даже и не погледнах за колко пранета -на 7,77 беше / то добре някаква жена я загледа ,че я видях Grinning
.... и хич не се сетих да погледна за Формил за цветно .

# 676
  • Мнения: 5 207
Аз пък си купих Формил за цветно. Laughing Вече е разделен на три и ще бъде пробван в най-скоро време. По-нататък ще пусна снимка, че явно е много труден за намиране и разпознаване, нищо, че в Лидл има шест марки прах за пране. Wink

# 677
  • Мнения: X
Ами не е труден за намиране -просто аз за друго отидох там и кат си блея не се сетих да гледам за Формил.
 / Бях с кулинарна цел там за една телешка кайма и взех едно веро евтино за експеримент и то водица Grinning И на входа даже и друго мислех да гледам и сега се сетих кат зърнах стара брошура Grinning Аз съм си заплес ./

# 678
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Този Maxi Trat си стои поне от две седмици на промоция.

# 679
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Този Maxi Trat си стои поне от две седмици на промоция.
И е пълен боклук за мен.. Tired
Втор път не се лъжа с него...

# 680
  • Мнения: X
Благодаря за ценното инфо Дев / то той е универсален и не бях се засилила ,ама знае ли човек какво може да ми хрумне Grinning /

# 681
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Аз бях питала за него в темата пред време/Гес буквално ми кажа да нямам никакви очаквания...,ама пусто Тома неверни..око да види,ръка да пипне..пералня да пусне... Crazy/
Хубаво,че не беше голяма разфасовка,та бързо го изтиках за работните дрехи на ММ.
Имах чувството,че със сол переше тази пералня... ooooh!

# 682
  • Мнения: 5 207
Течният Макситрат го заглеждах и аз. Мирише много хубаво, но ми се стори много рядък и забравих да препиша баркода, за да му видя състава.

# 683
  • Мнения: X
За бяло ли ползвате тези универсални препарати.
 Аз съм купувала само Формил -марсилски сапун и не ми е избелил нищо.
Имам забележки в аромата и малко е слаб като изпиране . Инак дрехите са мекички .

# 684
  • София
  • Мнения: 1 460
За перящите в големи количества и фенове на течните препарати:
От понеделник в Кауфланд Persil XXL - за 70 пранета за 19,99лв. в два варианта - Expert и Color expert.
И още: Омекотител Бинго 1л. за 1,65. Wink

# 685
  • Мнения: 5 207
Толкова голямо количество! Ще се давим ли в него?! Laughing
Обаче цената е супер - 29 ст./пране. Peace

# 686
  • Мнения: X
Ама не забравяйте да си купите омекотител -при мен дрехите ставаха като дърво и скърцаха .

# 687
  • Мнения: 5 207
Това е лошо. Не можеш да се придвижваш безшумно: веднага те познават по скърцането. Wink

Според мен не се изплаква много добре, затова дрехите стават така твърди. Което ми напомня на една реклама на омекотител Бинго, но не мога да я намеря.

# 688
  • София
  • Мнения: 1 460
Толкова голямо количество! Ще се давим ли в него?! Laughing
Обаче цената е супер - 29 ст./пране. Peace
Да! Наистина огромна опаковка. Но имам познати, които биха й видели сметката за нула време. На мен обаче това количество би ми стигнало поне за една година.  Simple Smile

Всъщност в ДМ течният Персил също е на промоция до сряда, но там промоцията важи за Сензитив и Колор. 30 пранета за 9,69лв. (малко по-скъпо идва - 0,33ст/пране). Wink

# 689
  • Мнения: 319
В Елитис също видях намален Персил за 16 пранета, около 5 лв. струва по 0,31ст. излиза, но холандски.

Общи условия

Активация на акаунт