Re: Електронни четци - IV

  • 15 734
  • 779
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 861
Киндъл чете ли rtf формат?

# 691
  • София
  • Мнения: 6 890

Не. Трябва да се конвертира.

# 692
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Жаки, няма да се плашиш. Питай всичко, каквото те интересува. Ще видиш после, че е бързо, лесно и удобно. А накрая е приятно.

# 693
  • София
  • Мнения: 1 016
Nook Glowlight има ли меню на български?

# 694
  • Мнения: 493
Момичета, искам да си купя четец, не мога да си позволя скъп
Намерих това
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/5011283.htm
Смятате ли, че си заслужава?
Мерси предварително  bouquet

Хилда, успя ли да си поръчаш Нук-а от Аргос?

Аз снощи се опитах, но ми дава, че няма наличност в магазините в района на Габко (превозвач), пробвах пощенските кодове на още 1-2 превозвача и пак нямаше наличности и съм много разочарована, че не мога да го поръчам. А искам дори няколко бройки да взема за подарък.

# 695
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 149
Devvv,
благодаря. Много ми лепна това Сони на сърце.  Rolling Eyes

От Аргус и аз не успях да поръчам. Помолих да проверят и на място, но няма бройки.

# 696
  • Мнения: 187
Не успях, а гледам, че продължават да го държат в обявите.
Ако някой успее-да се обади тук;)

# 697
  • София
  • Мнения: 1 016
Не дава доставка до адрес, а само вземане от магазин. Това превозвачите поддържат ли го?

# 698
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 149
Някои превозвачи го поддържат, но и в магазините няма ( поне преди 3 дни нямаше)

# 699
  • Мнения: 942
Nook Glowlight има ли меню на български?

Няма.  Simple Smile

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 291
Здравейте!
Реших да купя на синът Kindle. Спрях се два модела:
1.Kindle Paperwhite (2014) WiFi SO - 279,00 лв.
http://readerbg.com/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D … erwhite_WiFi_2_SO

2.Kindle (2014) Special Offers - 199,00 лв.
http://readerbg.com/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D … le/Kindle_2014_SO

Според вас заслужава ли тези 100лв заради вида на екрана? Забелязах че по-евтиният вариант може да чете HTML, DOC, DOCX , докато paperWhite -не
Може ли , който има PeperWhite да споделят впечатленията си от фронталното осветление?

# 701
  • София
  • Мнения: 6 225
ani4ka, просто вие трябва да прецените дали ви е необходима подсветката или просто ще четете вечер на допълнително осветление (така, както се чете обикновена хартиена книга).
И дежурният съвет - ако имаш възможност, иди в някой магазин и разгледай и двата модела  Peace.

# 702
  • Мнения: 7 819
Забелязах че по-евтиният вариант може да чете HTML, DOC, DOCX , докато paperWhite -не

Никой Киндел не чете тези формати. Това пишат самите Амазонци:

Цитат
HTML, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, BMP through conversion

Чете ги след конвертиране, но той след конвертиране може да чете всичко.

Цитата по-долу е отново от страницата на Амазон, без конвертиране чете само:

Цитат
Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, unprotected MOBI, PRC natively;

За повече инфо: http://www.amazon.com/dp/B00I15SB16/ref=br_imp_ara-2?pf_rd_m=ATV … p;pf_rd_i=desktop

Последна редакция: ср, 17 дек 2014, 15:19 от .Ели.

# 703
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 776
вторият е на промоция в Зора за 160 или 169 лв, не помня с точност

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 291
Благодаря ви Hug Hug Hug
Днес ще мина и през Зора да ги видя на живо . Май повече клоня към модел Kindle (2014)
tanya_p Погледнах в сайта на Зората и цената му е  199лв - явно е свършила промоцията Sad Sad Sad

Общи условия

Активация на акаунт