Да е здрава и щастлива Новата Година за мами и бебоци от Декемврийската дружина!

  • 34 684
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 431
Да се запиша и аз.
Мимченце благодаря че намери време за темичката.
Весели празници!

# 31
  • Мнения: 657
Placebo, честита рожбичка!  Heart Eyes  Да расте здрава и щастлива! Hug

Виждам, че повечето, които преносихме, сме били с едни и същи симптоми или по-точно липса на такива и неуспешен опит за нормално раждане, довел в крайна сметка до секцио. Интересно, до момента се чудя защо на някои жени им се получава, а на други не.. newsm78  Както и да е, де, важното е, че вече си гушкаме съкровищата Simple Smile  Heart Eyes

Това за препотяването и при мен го има, особено в зоната на гърдите направо капки ми се стичат ooooh! Спя с вързана коса, защото ми се изпотява врата. И цяла нощ без завивка.. Вярно, че идва лято тук, но нощите са още хладни, та изпотяването и аз го отдавам на хормоните. Още след първото раждане това беше едно от нещата, които забелязах и редовно си ходех с мокри кръгове под мишниците, което мразя ужасно много и никога преди това не го бях имала Crossing Arms

За изцеждането - и аз мисля като Мелина. Няма защо да се тормозите колко мл можете да изцедите или колко изпива бебето. Пълните памперси, спокойното бебе и наддаването са най-верните показатели.

 Peace  bowuu

# 32
  • Мнения: 1 208
За преносването и секциото и аз го забелязах. Даже коментирах с ММ колко много са.
Потенето е ужасно. Тормозя ММ да спим с есенната завивка и аз по лятна нощница, а той със зимна Simple Smile

# 33
  • Мнения: 109
Запис от мен , мамчета и се връщам да ви чета, че още от предната тема имам да наваксвам.  Hug

# 34
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 484
Добро утро! Simple Smile
Честити бебчета на Кристин , Пласебо, и тъй като нямам ФБ и не съм и честитила-  на Съни Бъни! Hug  bouquet Харесвам името Вероника. Flutter
Момичета, само да напомня, даже и да се потите, гледайте да се обличате добре, защото каналите могат да се запушат и от измръзване. Peace Мен така предн. път посред лято тук, се бях разхвърляла, ама ме лъхна един студен ветрец( който си го има целогодишно) и ми се бяха запушили. Rolling Eyes
 Hug

# 35
  • Мнения: 1 208
Не го знаех това, благодаря!
Аз като ставам да кърмя си слагам халат.

# 36
  • Мнения: 207
Здравейте и от мен!
Не съм чела старата тема и имам да наваксвам, но да се запиша тук. Мимченце, благодаря пак за страхотното оформление!
Аз съм още от чакащите, след малко съм на тонове, младежът не дава сигнал, че мисли да излиза... не знам.
Честито и тук на всички мами, които вече си гушкат съкровищата!  Hug

# 37
  • Мнения: 958
Честит празник на всички именници - мами и бебета   bouquet Да сте живи и здрави и много щастливи Heart Eyes

На мен пък странно все ми е студено от както родих, вкъщи е 22-25 градуса, аз спя със зимната пижама, обличам се и все се завивам, по някой път чак ме тресе. Сигурно е от хормоните това, знам ли newsm78

# 38
  • Мнения: 236
Запис и от мен в новата тема Hug Честит празник и от мен на всички именници, бъдете живи и здрави и много щастливи  Praynig  Heart Eyes
Аз да ви се оплача, моята шушулка май свикна на ръце да заспива.Като я  дундуркам на ръце е заспала веднага, сложа ли я в кошарата и се почва мънкане, хленчене, рев. #Crazy

# 39
  • Мнения: 41
Здравейте момичета ,честит имен ден на всички именници .  Честити бебчета на Пепи ,Съни-бъни,Кристин и Плацебо ,да са живи и здрави и много кротички  smile3504

А за потенето ,и аз в началото като се прибрах в къщи имах такава треска ,но за ден два и отмина .Това е наистина от хормоните ,така че не се притеснявайте ще мине и това  Hug

Иначе нашата бебка през деня спи ,а нощем се буди на час ,час и половина и плаче от колики,давам й капки но много много не помагат .Най се успокоява от сешоара,но за жалост е временен ефекта  Whistling

# 40
  • Мнения: 70
Потенето и тресенето се оказа явно от хормоните..Почти премина..но пък вчера успях да се разплача на филма Пепеляшка  Laughing Явно нещо много здраво се е объркало при мен...Крих се от мъжа ми, че щеше да ме спука, ако ме беше видял..  #2gunfire

# 41
  • Мнения: 48
Здравейте, мами! Весела Коледа със закъснение! Честито на всички, на които не съм честитила бебчовците! Ще съм кратка, защото имам да наваксвам с четене и тъкмо се прибрах от болницата. На 23.12 в 21:05ч се роди моята дъщеря ми Инна с мерки 4120гр. и 54см.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 759
Kristin, да ти е жив и здрав Борис!   bouquet

супена лъжица захар, честита принцеса! Да е жива и здрава!   bouquet Позволих си да публикувам поста ти и в групата във ФБ, надявам се да нямаш нищо против  Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 8 664
Честита дъщеря  Hug да ви е жива и здрава.
Аз се потях в болницата и първите дни вкъщи. Сега сме с нов радиатор, но до онзи ден бяхме със стария, на който термостата е развален.Ставаше сауна  Crazy Сега пък с новия още не можем да свикнем и ни става хладно понякога.
Иначе нали спя с бебето, нощем ни става топло, той е по чорапки и боди без крачоли и ръкави и пак се будим лепкави  Laughing Къде от пот, къде от пишкано или кърма  Joy Свършиха ми пижамите и нощниците, всяка сутрин хвърлям за пране.
Имам още един неразпечатван плик на Памперс, ще го изтърпя и него и след това ще пробвам други, защото не се издържа.Снощи 3 бодита бяха намокрени, през нощта той не се буди, но аз се събуждах и го преобувах 3 пъти, като бодито му и аз бяхме мокри  Crossing Arms Последното в 6 часа даже имаше жълто от акото по къдричките около бедрото.
Сега ще ходя да гладя изсъхналите бодита, че не му останаха в шкафа  Crazy

# 44
  • Варна
  • Мнения: 759
Явно тези Памперс нещо са развалили пелените, гледам и във фейсбук доста мами се жалват от тях. Аз бях досега с премиум в болницата и после още пакет и половина от зелените (все размер 1), но не ми се е случвало да пропуснат. От няколко дена вече сме на многократни пелени и съм много доволна.

П.с. честит имен ден на празнуващите днес!

Последна редакция: сб, 27 дек 2014, 15:18 от Tsvetivn

Общи условия

Активация на акаунт