90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 278

  • 30 724
  • 721
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 312
Привет, момичета и момчета!!!
Тази сутрин Кантарев беше добричък и отчете - 2,500кг след плодовия вчера. newsm44
Даре, да ти е жив и здрав юнака! Tada
Мая,честит да ти е именника!!!
Днес белтъци:
09,00 ч. - 2 портокала
11,00 ч. - 2 банана
13,00 ч. - домашна наденица на скара + салата
В - същото 1/2
Много  Hug Hug Hug на всички !!!

# 61
  • Мнения: 5 378
Здравейте! И аз днес съм доволна след вчерашния плодов. Кантарът е механичен, но бих казала  почти - 2 кг. Остава около половин-един кг от  позицията преди Бъдни вечер.
Днес:
 -без закуска, защото забравих да си оставя поне 1-2 мандарини и не ми се излизаше да купувам плодове, че тук е доста студено.
О-печени чушки леко запържих в капка олио, добавих съвсем малко сирене;  салата домат, краставица, лук;  половин купичка таратор.
Довечера-само таратор.
До скоро! Успех в БОРБЪТА С РАНЪТА!
Скрит текст:
Най-великият ни борец Дан Колов е казал "БОРБЪТА Е В РАНЪТА"

# 62
# 63
  • Мнения: 432
Бандичка, май именници нямаме, така че общо взето едната важна част от празниците поприключиха, сега остава Нова година и Васильовден, защото така се казвам (Васил) и ще има черпене. Аз доста добре се справих си мисля, днес се премерих и нямам нито плюс, нито минус - 84,8 кг. Което е с килограм по-малко от финалното тегло, с което завърших диетата, така че съм много доволен. Пък утре ми е и банана дей, много ми е интересно как ще ми се отрази.

Менютот днес:
З:фреш от портокал
О:свинска пържола и салата от домати и краставици
В:дребни сладки и малка палачинка със сладко (общо около 200 грама)


Един въпрос имам и той е, в почивка на въглехидратно ядене може ли да се яде сладко на обяд, а не само на вечеря както беше по време на режима?

Поздрави на всички и дано пораженията ви са малки, нека лакомията не се завръща заради няколко дни, които малко или много са ни припомнили предишния ни начин на хранене. Аз поне не си позволих нито един път да се върна към него и дори двете ми смесения хранения бяха сравнително поносими за почивка и не много като количество. Прегръдки за всички!  Hug

# 64
  • Мнения: 4 712
Добър ви ден   bouquet
На Стефановците и техните производни - честит имен ден   bouquet

Не успях да се премеря сутринта, е сега преди обяд и след 2 леки закуски -1кг. от вчера или 52,300. Вчера бях 53,300. Още малко и ще съм преборила коледните прегрешения. Утре ще се меря сутринта на гладно и ще видя. Не успях да разбера ефекта от на Савина рецептата, но мисля във вторник пак да опитам Simple Smile

Днес протеинов ден и млечен  Heart Eyes
З - ябълка
Втора З - банан
О - салата снежанка, сирене, кашкавал, салата домати и краставици + мляко с нес  Heart Eyes
В - същата

Успешен отслабващ ден на всички  Hug

# 65
  • Мнения: 41
Честит Стефановден,
Група и на моя кантар видях нова цифра , направи ми коледен подарък ,еее беше време вече след двумесечен застой.  След плодов, неуспешен воден и пак плодов ми отпусна сутринта 800 грама /от 60.300 кг. на 59.500 кг./ много съм щастлива, от понеделник съм в почивка и се надявам да преборя още 2–3 кг. След Нова година ще си направя нова регистрация, че съм си забравила паролата и не мога да вляза от таблета и телефона и затова чакам да се освободи компютъра да ви пиша  Grinning
 V_90 ще чакаме на 01.01. да почерпиш  Laughing
Даре честит рожден ден на детенце   bouquet
Приятен снежен ден на всички  Hug

# 66
  • Мнения: 43
Здравейте фиданки и фиданчовци  Hug
Аз още съм на гости,но днес ще се прибираме че тук яка люта Плевенска зима идва  cold
Да ви се похваля,празниците без проблем си бях режимна,но количествата няма да споменавам,още ми е тежко и подуто.На Бъдни вечер си бях на варива-сърмички,чушки и малко питка,а на Коледа на въглехидрати-питка с кисело зеле на фурна,а за вечеря домашна торта наполеон и няколко меденки за разкош.Вчера ми беше напълно режимен плодов ден на тиква с канела,ошаф и мандарини и купичка орехи(към 100 гр.).Много се радвам че свекито ми влезе в положение и ме глези тук тези дни,много хубаво си прекарахме.Днес трябваше да ми е втори воден,но нещо се опитвам да се разболявам,а и ще пътуваме късно,няма как да спираме на всяко капанче.Абе прескочих го,и днес съм си на белтъци:
закуска:2 мандарини
обяд:заешко в гювече
вечеря:салата със сирене и кашкавал.Това ми беше първата четворка която изкарах в която не са ми еднакви обяда и вечерята,но се старах да са наполовина.Утре на моя си кантар ще разбера има ли поражения  Mr. Green
В 90 в книгата пише че не може сладък обяд,дори и през почивката  Naughty  Hug

# 67
  • Мнения: 86
Здравейте
Реших и аз да спазвам режима, малко глупаво точно преди празнуването на нова година, но то празници и изкушения винаги ще има. Имам да свалям 15кг и дано този път успея.
Менюто ми за днешия белтъчен ден е
з- един грейпфрут
обяд - две печени кюфтета с един домат
вечерята ще е същата като обяда, но наполовина

# 68
  • Мнения: 1 140
Здравейте, компанията! Ядете ли, а?!  Mr. Green Аз малко позаличих пораженията, след плодов свалих 2 кг от бързо качените, но съм с 1.400 кг над най-ниското си тегло. От днес правя режимна четворка, менюто е: З - мандарина и половина (около половинка ми изяде кучето) О - пиле със зеле, пълнозърнеста филийка и салата цвекло с морков, В - пилешка яхния (без брашно е) и салата от цвекло. Аз лягам да поспя един отслабващ сън.
Хубав ден!  Hug

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Сутринта направих 1 ч. тренировка, а на обяд с децата 1 ч. ринахме снега от колата и пред входа. Дано съм успяла да компенсирам вредата от ракията, която смятам да изпия с баща ми довечера, че го виждам 3 пъти в годината, няма как. Гледах в една таблица, че ритенето на сняг е почти най-енергоразходната дейност. На трето място след катеренето и гребането. Така че при който има сняг и не го мързи да се възползва.  Laughing

# 70
  • Мнения: 2 109
Здравейте   superuu

Дайче, изоставям те безславно  Embarassed . ММ и детето ме убедиха (и аз самата също), че не е удачна идеята за диета точно преди празниците, а и като сме си всички у дома. Ще направя някоя плодова вечеря и ще се озаптя малко, но врътката на режима ще я започна с цялата група от 10 януари, още повече че точно аз предложих тази дата, а после направих "таратор"  hahaha с предсрочното започване.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Хааа, ще кацнеш ти, ще кацнееешш Twisted Evil Хапни си за последно, че както каза Петя - да сме по-мотивирани за отслабване след празниците и от 10-ти да се хвърляме пак в боя групичката Mr. Green Мърки, взимаме те и тебе, ни бой съ Flutter Аз вчера изкарах почти режимно, като махнем закуската, когато си позволих едно рогче и едно пълнозърнесто кроасанче - за първи път нещо друго освен плодове, ама много ми се прияде пък Embarassed На обяд хапнах останалото бобче в сушени чушки и малко салата винегрет, а за вечеря зелена салата с минипържолка и едно кюфтенце, както и 5 прозрачни парченца от домашната телешка пастърмица -да си я дегустирам Crazy Днес съм с 200грама нагоре, ама лошо няма. Така или иначе през почивката съм се разделила с около 10 кила, тъй че не ламтя много Laughing Менюто днес е:
З - портокалче и 3 мандаринки
О - празена супа със сирена и малко ПЗ хлебче
В - Може би пак същото или тиквеник- още умувам
Mr. Green

И какви са тези ваши 2 кила след плодов? Направо ме разбивате!

Честит рожден ден на Дариното детенце и честит именник на Майчето - да са ви живи и здрави и много да ви слушкат Hug

# 72
  • Мнения: 432
Непокорната, така и предполагах, затова за вечеря оставих сладките неща, след един час ще си ги похапна, че всеки носи и съм си избрал по една от всеки вид.  Hug

# 73
  • Мнения: 1 517
Миличкиии, Весела Коледа! Пожелавам ви мн здраве, щастие и късмет! Прегръдки за всичк, които ме помнят Wink

# 74
  • Nederland
  • Мнения: 856
Привет на цялата отслабваща банда! Hug

Боби,радвам се,че пишеш по-често вече! Hug

Даре, честит ви празник, макар и със закъснение! Да е много здрав малчо и много да ви радва! Hug

Нана, иска ми се да мога да му стисна ръката на твоят мъж! Много ме развълнува статията,която прочетох за него и искам да му пожелая да бъде много здрав и все така всеотдаен към всичко,което прави! И разбира се без повече инциденти!  bouquet
На цялото ви семейство пожелавам една спокойна и щастлива година! Hug

Успех на всички започващи режима, много голяма мотивация се изисква сега покрай всички празници!

И аз в групата на омазалите положението. Sad За тези 2 смесени вечери се придържах към белтъчно хранене, но смесих 2 групи белтъчини (месо и млечни) + 2 чаши вино и резулата е + 2 кг. Confused Е много коварна тази комбинация!!! Laughing
И сега се надявам да ги разкарам колкото се може по-бързо!

Валери, аз ще лунувам в понеделник! Wink И Ирка както обикновено,гледам и Боби май, та със сигурност ще се съберем пак голяма група. Heart Eyes

Честит имен ден на всички празнуващи!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт