90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 278

  • 30 716
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 292
За утре белтъчен - незнам какво ще ям, мислех сирене по шопски и таратор, но незнам.
Сирене по шопски,но без яйцето,нали така?

# 706
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Хайде, записвам се и аз в темата. Не за първи път - преди около 2 години за пръв път спазвах режима, заради качени 20 кг след прием на хапчета, довели ме до инсулинова резистентност. Тогава свалих 7 кг някъде , въпреки ИР и дори преборих явно болестта, защото изследванията ми след това бяха много добри и повече килограми не съм качила . Миналата година започнах пак диетата, но след първия месец ми се наложи да прекратя и сега с нови сили ще се боря. Ще започна от около 72 кг , 177 см височина. Стремя се към 60 кг, но всичко под 65 ще бъде добре дошло.  Flutter Реших от 6 януари да започна, мисля че и други момичета видях , стартиращи от тази дата , а и с групата от 10 ще се засечем после  Hug

# 707
  • Мнения: 4 712
Днес да се отчета, 2 кивита,2грейпфрута, 3мандарини и един банан(към 16 часа откачих от глад). Вода незнам, мнооого , не я меря.

Genni, много малко си яла. Аз в началото и сурови ядки ядях, че ми беше все гладно. Сега си издържам без проблем на 4-5 ябълки, 2-3 банана и няколко мандарини на ден. Понякога и повече слагам към менюто ако съм гладна. И е добре да направиш 5 хранения през този ден.

# 708
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
genniбраво утре ще си похарнеш вече
valeryблагодаря много

# 709
  • Русе
  • Мнения: 4 776
К.А.Г. как успях да те пропусна. Много хубави емоции с връщането при малчовците  Hug Hug Hug и изобщо никква бабичка не си Hug

# 710
  • Мнения: 1 097
Добър вечер на всички!

От 02.01 започнах и аз диетата. За първи път я правих през 2010 г. и свалих 15 кг, които задържах дълго. След време се опитах да направя още едно завъртане, но по средата прекъснах поради тежка операция и трудно възстановявяне от нея. После пък забременях, кърмих и най - накрая дойде време да започна пак. Все още кърмя, но дъщеря ми е вече голяма. Имам да свалям 10 кг., отстанали от последната бременност. Това ми е първата цел, пък после ще мисля и за другите излишни килограми.
Първите 3 дни бяха режимни, утре съм заредила с различни плодове, като заради кърменето ще включа задължително и сурови ядки.

# 711
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
Малееее, писали сте като луди „99+ нови отговора!!!!!!”. Кой има време да ви чете?
Бонте, хич не сте длъжни да ми благодарите за кафето, за мен е удоволствие да ви го „сервирам още топличко”. Да ви е сладко/горчиво!  Heart Eyes
Dejie, ама много ме разсмя с въпроса ти „Момичета, моля, споделете какво е това кафе на Ирка?”  Joy Joy Joy. Ей това, което ще видиш в края на поста ми, всяка сутрин ви го поднасям с много любов от далечна Калифорния.
КАГ, поздрави на ... ти знаеш кого. И се наслаждавай, ти го заслужаваш. Hug
Рррррррррррр, браво /и за бонбоните, и за дънките/!!! Аз за утре още вчера казах – ще пробвам един банана дей.
„26 Потребители и 13 Гости преглежда(т) тази тема. Брей, много наплив - Браво !” – Боби, хич не е за браво, народът се улива и хапва/плюска/ като за последно. Затова сме толкова много в темата. А дано да се преборим със старите навици и ядем, за да живеем, а не живеем, за да ядем.

     Уф, изчетох ви и ми отиде свободното време. Айде на кафенцето и успешен режимен ден и нова седмица, дами и двама кавалери!

                               

# 712
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Хайде обявявам официален старт на започващите днед ,вкл и мен

# 713
  • Targovishte
  • Мнения: 5 265
Добро утро, банда   bouquet  ИРКА   Hug Hug Hug

Голямо Божие наказание ме застигна, само защото ядох месо - плюс 1,100 кг. Е бива ли - минус 900 грама след глад на ябълки на плодов и плюс 1100 грама след хапване на месо. Вече няколко пъти се заричам месо да не видя, и май така ще направя...

Днес - сармички от лозови листа от буркан с ориз, нямах булгур, надявам се да са вкусни. Направих такава доза, че тенджерата едва ги побра, нали сме трима диетуващите от днес. Аз си претеглих на кухненския кантар дажбата за обяд и вечеря, както и на жената и на детето и всичко по кутиите. смятам да добавя салата зеле. За закуска - ябълки.

Кой беше питал - нали съм рус и плешив и не запомних Laughing - детето вече е на 17,5 г и смятам че не е малък да се поограничи в яденето. Убеден съм че диетата няма да я издържи в цялост, но пък нека опита.

Приятен ден на всички   bouquet Hug  bouquet

# 714
  • Мнения: 247
Добро утро и от мен Simple Smile

След вчерашният плодов ден съм още 1.100 надолу, но май Кантарев ми сдава багажа, ще пробвам тия дни със смяна на батерия, дано и мен не ме накаже, Курдов ти май разправяше за нещо подобно  Wink
Ето първата 4-ка е зад гърба ми Simple Smile и общо съм успяла да махна 5,400 (да подчертая че имам адски много килца да свалям, за да си вляза в нормалния индекс са около 40  Embarassed)

Днес протеини, мисля че това е деня, който мразя най много, но ще трябва да се справим някак, по-лошто е че днес първи работен ден ауууууу вие ми се направо  Close Close Close Close Close Close

Хубав и успешен ден от мен  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 715
  • Мнения: 1 314
Добро утро и успешна година  Hug и работна седмица ...и диета - на започващите
Аз стартирам няколко четворки
Днес - яйца

# 716
  • Мнения: 195
Добро утро, банда! Да не си помислихте, че сте се отървали от мен  Mr. Green Чета ви редовно, нищо че не съм писала. Мими  Hug
Да дам отчет какви ги надробих по празниците – в началото на почивката за няколко дни стигнах до 55 кг., но много бързо ги разкарах, около Коледа вече бях паднала до 51.500, после отново качих малко и днес окончателния резултат – 52.500 или +300 гр. от края на врътката. Мисля, че е повече от добре, като се има предвид, че 2 седмици бях я подкарала изцяло през просото.
От днес с нови сили на работа и по правилата на почивката. Пффф, хич не ми се работи, с режима нямам проблем  ooooh!
Искам да приветствам всички нови попълнения и завъртащите за пореден път, желая ви много воля и търпение, резултатите ще дойдат   bouquet
А на всички стари кримки –  Heart Eyes Hug
Хубав и отслабващ ден  Hug

# 717
  • Мнения: 4 712
Добро утро  Hug
След вчерашния белтъчен с млечни - 0. Знаех си, че онзи ден са ми били малко ябълките  Joy. След един ден плодов и следващия млечен, обикновено съм надолу, но сега...  Laughing Нищо, значи съм разкарала + от НГ.
Днес варива, най-досадния ми ден. Като не съм на диета, не ям такива неща. Освен ориз понякога, че го обичам. Но покрай ориза на Савина, май вече не обичам  hahaha.
З - две ябълки - май ще имам още една, че с това ранно хапване и после съм нагоре надолу поне до обяд
О - постен гювеч + салата
В - на РД съм и сигурно за някакви печени картофи ще видя

Инка, ти в почивка ли си? Гледам, че ще правиш режимни четворки. Или вече и почивката си минала.
Анииииии....  Hug Къде се изгуби, хаймана такава... Пиянствала си, нали?  newsm78 Hug Hug Hug

# 718
  • Мнения: 508
Добро утро!
Празниците минаха и днес съм на плодове. Хем луна, хем плодове - Дай Боже двойно по-добри резултати Praynig
Започнах с кивита, за после има портокали, мандарини, ябълки и белен слънчоглед
Успешен ден!

# 719
  • Мнения: 15 094
Добро утро и честита нова година! Да е здрава и успешна за вас и семействата ви!

Общи условия

Активация на акаунт