Терапия за двойки?

  • 3 119
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, тъй като ми е първо мнение се извинявам предварително за допуснати грешки. Simple Smile С приятелката ми сме в ужасен период. Заедно сме от година и половина, даже в момента не знам дали изобщо сме заедно, поддържаме някакви отношения, но не са отношения на двойка. И двамата имаме проблеми с характера и сме доста различни. Имали сме и хубави моменти, но лошите преобладават и накрая се стигна до раздяла. С течение на времето и двамата осъзнахме, че се чувстваме ужасно и че така не може, обичаме се и не можем един без друг, но трябва да си решим проблемите. Опитахме сами да се справим, но не се получава Sad И стигнахме до извода, че щом ние не може да си помогнем трябва да потърсим помощ от някой, който би допринесъл връзката ни да се превърне в нормална и да сме щастливи един с друг. Отправям молба към всички съфорумци дали имате контакт на такъв вид терапевт, който се занимава с двойки. Ще съм много благодарен и на отзиви и мнения. Видях, че има подобна тема, но е заключена и за това направих нова. Там прочетох, че такъв тип контакти е най-редно да се предават по лично съобщение, така че може да ми пишете по всяко време. Благодаря ви предварително и весело изкарване на празниците!

# 1
  • Мнения: 4 500
За кой град става дума?

# 2
# 3
  • Мнения: 4 500
МЦ Динамика  Peace

# 4
  • Мнения: 4 418
Пробвай терапията - ново гадже.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 349
Пробвай терапията - ново гадже.

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт