Гоце Делчев

  • 5 791
  • 110
  •   1
Отговори
# 45
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Здравейте, мами!
Аз съм от София, но мъжът ми е от Гоцето. Идната седмица ще идваме надолу. Как е там? Ще се видим ли?

# 46
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
А има ли някаква организация в Гоцето по повод ССК - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=112957.0

# 47
  • Мнения: 245
Здравейте пак от мен,
Имам нужда от бърз отговор и съвет - резервирали сме на к-с Барото, но мъжа ми иска да вземем  и малкия с нас, амо че ако го вземем каква почивка ще е това?  Затова се замислих дали да не вземем и нашите с нас. Можете ли да ми дадете инфо за някакви евтини квартири , хотелчета в Гоце Делчев, не повече от 20 лв на стая за двама. Информацията ми трябва до утре  Grinning

# 48
  • Мнения: 1 698
ОнкоПонко, съмнявам се да намериш толкова евтини хотелчета или квартири. За последното не съм сигурна, но и не съм чувала да се дават така за нощ. За съжаление не мога да ти помогна, че отдавна не съм там, а ми се искаше. Весело изкарване ви желая.

# 49
  • Мнения: 245
Благодаря за отговора, не се наложи да взимаме родителите ми. Да ви се похваля, изкарахме страхотно в Барото. Ще напиша нещо в темите за пътуване, да го похваля. И между другото имате хубав парк, такива паркове станаха рядкост.

# 50
  • Мнения: 1 698
Наистина парка е страхотен. Когато си ходих, изкарвах там доста време. Радвам се че ти е харесало, аз си обожавам градчето.

# 51
  • гр. софия
  • Мнения: 190
здравейте мами от гоце делчев. аз съм от софия, но мъжът ми е от гоце делчев. покрай него и аз обикнах градчето, много ми харесва. бихме искали да идваме по-често, но той няма нищо там освен роднини, а не е удобно някак си да ги притесняваме. имам две момиченца - едното е на 10 г. а другото на 7 месеца. решили сме да отидем на огняново на хотел за 2,3 дни така че скоро може да се видим. нашите роднини са елена , коцето и стойко,борка и наско с мария и надето и др. пълна къща със страхотни роднини. казвам роднини, защото те така ме приеха, а и аз много ги обичам. някои познава ли ги? да им прати много поздрави от станимир, марина, сияна и дара.

# 52
  • Мнения: 2 070
Момичета, ние от сдружение „Настоящи и бъдещи майки” искаме да ви инфромираме за положителните промени, които Парламентът прие в Кодекса за социално осигуряване, в частта му за майчинството. Досега майките получаваха 90 % от осигурителния си доход 3 месеца след раждането. Сега този период става 9 месеца. След това майката продължава да си взима 160 лв до 2-годишна възраст на детето, догодина най-вероятно ще са 170 лв. Измененията предвиждат и нова възможност, ако майката иска да се върне на работа след изтичането на тези 9 месеца тя ще може да си наеме детегледачка от Бюрото по труда и държавата да й плаща тези 170 лв на нея. Това не означава, че другите варианти - да се взима половината майчинство или да се прехвърли майчинството отпадат. Детегледачката е просто нова възможност. Искам да благодаря на всички, които взеха участие в протестите и в подготовката им, както и на всички които се подписаха в подписката. Уверявам ви, че тези промени бяха приети и благодарение на нас, което беше публично признато. Надяваме се като видите, че от нас зависи децата ни да имат по-добро бъдеще и че можем да променим нещата да се включите по-активно в бъдещите ни мероприятия. Сега на дневен ред са детските, приемаме всякакви предложения – моля обаче давайте ги във темата “настоящи и бъдещи майки – майчинство, права на майките”
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120073.0

# 53
  • Мнения: 1 698
здравейте мами от гоце делчев. аз съм от софия, но мъжът ми е от гоце делчев. покрай него и аз обикнах градчето, много ми харесва. бихме искали да идваме по-често, но той няма нищо там освен роднини, а не е удобно някак си да ги притесняваме. имам две момиченца - едното е на 10 г. а другото на 7 месеца. решили сме да отидем на огняново на хотел за 2,3 дни така че скоро може да се видим. нашите роднини са елена , коцето и стойко,борка и наско с мария и надето и др. пълна къща със страхотни роднини. казвам роднини, защото те така ме приеха, а и аз много ги обичам. някои познава ли ги? да им прати много поздрави от станимир, марина, сияна и дара.

Здрасти mts69, градчето наистина е невероятно. Много си го обичам, и ми е страшно мъчно че не мога по-често да си ходя там.
Ти си писала само имената на роднините ти, но не и фамилията Wink Няма как така да ги познаем, но пък аз и с фамилия вече почти никой не познавам там.

# 54
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Ха сега - здравейте момичета. Сякаш само аз от всички разписали се по-горе живея за постоянно в Гоце Делчев. Казвам се Мариана и съм счетоводител. Чак сега откривам темата за Гоце Делчев и се разписвам тук. Ще влизам по-често в този подфорум. Ще се радвам да се запозная и на живо с вас. Между другото познах Дани - съученички сме.
Пишете по-често, а аз ще захранвам темата с ключки от извора  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 1 698
Марианче, здравей. Познаваме ли се? Аз сега съм в Гоцето, но утре /събота/си тръгваме за Сф. Ако знаех по-рано можеше да се видим за по кафенце. Поздрави и чакаме пресни клюкички от теб Mr. Green

# 56
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Марианче, здравей. Познаваме ли се? Аз сега съм в Гоцето, но утре /събота/си тръгваме за Сф. Ако знаех по-рано можеше да се видим за по кафенце. Поздрави и чакаме пресни клюкички от теб Mr. Green

Ех, жалко, Миме - но друг път ако идваш - ще се видим. Не знам дали се познаваме ... newsm78
Къде си учила средно?

Погледнах ти профила и виждам, че съм ти кака и едва ли се познаваме от училище ...Но нищо не пречи да се запознаем, нали?

Последна редакция: пн, 04 сеп 2006, 09:59 от Incandescent

# 57
  • Мнения: 1 698
Марианче, здравей. Познаваме ли се? Аз сега съм в Гоцето, но утре /събота/си тръгваме за Сф. Ако знаех по-рано можеше да се видим за по кафенце. Поздрави и чакаме пресни клюкички от теб Mr. Green

Ех, жалко, Миме - но друг път ако идваш - ще се видим. Не знам дали се познаваме ... newsm78
Къде си учила средно?

Погледнах ти профила и виждам, че съм ти кака и едва ли се познаваме от училище ...Но нищо не пречи да се запознаем, нали?
Завърших техникума с първата специалност "Икономика на промишлеността". После заминах за Студ.град в София и от тогава не съм се връщала. Това беше 1997г. Адски ми е хубаво като се прибера в родното местенце и да си видя близките. Другия път дано да се запознаем и лично. Ще пиша тук.

# 58
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Ще чакам да пишеш Мими и ще поглеждам.
Аз съм завършила ПМГ"Яне Сандански" през 1993 год. и учих "Счетоводство и контрол" в УНСС до 1997 год. / ноември месец се дипломирах /, но още от началото на 1997 г. се върнах в Гоцето, защото започнах работа.

# 59
  • Мнения: 1 698
Значи наистина може и да не се познаваме, но това е повод да поправим тази грешка  Wink Ще ти пиша като решим пак да ходим. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт