3D в София трябва ми спешен преглед

  • 1 956
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Благодаря на всички за съветите Winkнаистина се бях притеснила че няма да мога да си запазя час тази седмица и щях да се побъркам от притеснение. Запазих си час при д-рМазнейкова чувала съм само добри неща за нея Wink

# 16
  • Мнения: 887
Бременна съм в 9 месец.Няколко пъти съм ходила на 3Д при Мазнейкова.Телефонът и е 951-55-92.Центърът се намира на ул."Георги Софийски"28.Доколкото знам обаче ще се местят на друго място затова ще ви дам нейният GSM 0888-45-06-66.

# 17
  • тук-там
  • Мнения: 5 706
В Света София...бившата Тина Киркова има един медицински център. Запиши се при доктор Савова, много е добра Simple Smile

Обаче апаратът им не е 3D
За да го напиша, значи е ЗD. Поради проблемите с големия ми син, докато бях бременна с малкия всеки месец минавах на триизмерен при д-р Савова. И то в медицивския център в Тина Киркова. Друга любопитна подробност покрай това ми ходене там е, че докторката още в трети месец позна пола на малкия...нали се сещате, че това с обикновен апарат няма как да стане Wink

И аз съм ходила не веднъж на преглед при същата докторка на същия апарат. Освен ако е бил развален и да са ме гледали на друг  newsm78. Но ми казаха, че е 3D, а определено не беше. Казвам го с абсолютна сигурност, защото съм виждала много такива апарати (не в БГ). Дори са ме гледали на 4D. Със сигурност мога да твърдя, че в Св. Лазар има 3D. То и Мазнейкова твърди, че нейният е 3Д, ама друг път.

# 18
  • Мнения: 2 242
Препоръчвам Томова за частен!

С направление съм ходила в Университетската детска болница и също съм много доволна. Даже там ме прегледа, според мен, най-добрият специалист на тази апаратура, но си е мое мнение.

Мазнейкова горещо ти препоръчвам да пропуснеш. Имам и вътрешна информация (покрай професията ми) и от приятелки…има доста изписано във форума и за нея и за Томова – направи си сама сравнението Wink.
mtz Мазнейкова със сигурност има 4д ехограф прегледа при който е 70лв. Само дето в повечето случаи ти дръпва една реч за 15лв и така и не те гледа на туй техническо чудо Twisted Evil.

В Св. София – ми нищо особено. Отидох на безплатен преглед на техният ехограф покрай училището им за бременни.

# 19
  • Мнения: 474
Аз_се_учудвам_на_това,което_сте_писали_тук_за_Мазнейкова.
Днес_бях_на_фетална_ехография_при_нея.Да,струва_70_лв.
Но_прегледа_продължи_към_40_мин.,таткото_беше_с_мен_и
тя_му_обяснявяше_особено_внимателно_какво_вижда_на_
екрана,защото_той_не_беше_виждал_такова_нещо...
Накрая_ми_даде_запис_на_диск.
Но_за_мен_беше_по-важно_това,че_наистина_според_мен_
доста_внимателно_огледа_и_измери_бебето...И_накрая_дава
документ,на_който_попълва_данни_и_мнение..Като_сравнявам_с
ЖК_в_Шейново,определено_при_Мазнейкова_беше_много
по-обстоен.Да_не_гововрим_за_атрактивност_на_4Д-то.
С_2_думи-аз_сам_много_доволна_от_прегледа.

# 20
  • Мнения: 1 150
Аз_се_учудвам_на_това,което_сте_писали_тук_за_Мазнейкова.
Днес_бях_на_фетална_ехография_при_нея.Да,струва_70_лв.
Но_прегледа_продължи_към_40_мин.,таткото_беше_с_мен_и
тя_му_обяснявяше_особено_внимателно_какво_вижда_на_
екрана,защото_той_не_беше_виждал_такова_нещо...
Накрая_ми_даде_запис_на_диск.
Но_за_мен_беше_по-важно_това,че_наистина_според_мен_
доста_внимателно_огледа_и_измери_бебето...И_накрая_дава
документ,на_който_попълва_данни_и_мнение..Като_сравнявам_с
ЖК_в_Шейново,определено_при_Мазнейкова_беше_много
по-обстоен.Да_не_гововрим_за_атрактивност_на_4Д-то.
С_2_думи-аз_сам_много_доволна_от_прегледа.



Аз до като бях бременна ходих на фетална в 3-та градска, платих 50 лв. и лежах около час, бяха много любезни даже познаха и пола на Вики.Обесни на тогава бъдещия тати всичко даже по едно време на майтап го удариха, на мой гръб разбира се.Д-рката се казава Петкова

иначе по темата
кв. Красна поляна
ул. "Миxaлaки Ташев" 2
тел.: 920 2029/ 30,31,32,33,34

Запиши се при Савова, много е добра.
Приемат и направления, аз ходих с направление и не съм плащала нищо, успех

Общи условия

Активация на акаунт