Боли ме!Дали започва?

  • 4 444
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 735
kama4e,тук ли си още?
Роди ли ,какво стана с теб? Пиши,да знаем,да стискаме ли палци. Hug

# 16
  • Мнения: 1 006
 АЗ ще се възползвам от темата да попитам и за мен.Преди една седмица се събудих в три през ноща от много силна менструална болка в кръста и яйчниците,продължи около половин час и премина.След това не ме е боляло.Дали това значи,че може бебче да избърза?

# 17
  • Мнения: 4 362
Ели и аз имам такива болки от два дни,болките са в кръста и ниско долу в корема,но не постоянни и се траят не боли много,дано не значи ,че бързват бебоците.

# 18
  • Мнения: 1 150
Момичета не се панирайте сега, като ви заболи -засечете на равни интервали ли е, не че е задължително, но по принцип е така.
Казвам че не е задължително защото при мен контракциите на равни интервали започнаха 1 час преди Вики да се роди.
Ако пък много се притесните тичайте към болницата и там ще ви кажат почва ли се и ще се свърши ли скоро или да дойдете друг път Simple Smile


Желая ви успех и леко и безпроблемно раждане на всички  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 39 765
При мен болките дойдоха с изтичането на водите...
Леко раждане мамче   bouquet

# 20
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Тук съм си все още. SadДа ви кажа много се зарадвах,като почна да ме наболява ама уви.Сега си усещам само леки контракции,които са много разпиляни,като интервали.Изобщо мисля,че няма да стане скоро.Неприятното чувство се засиля с болката в срамната кост и направо ставам като инвалид.Не мога да мръдна.Имам чувството,че ми е заседнало детето между краката и няма излизане.Може би ми се иска вече да излиза и за това само да ме постегне някъде и вече съм готова ама....Това е от мен.Пак ще пиша.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Ходи ли на лекар, в девети месец нали всяка седмица се ходи, кога си на преглед, по - добре иди да те види. Аз имах болки само 1 час преди да родя, така че незнам, ама по добре иди на лекар.
Леко и безпроблемно раждане!

# 22
  • Мнения: 243
Аз имах същите болки. И на мен ми бяха казали, че ако се съмнявам че е тръгнал бебока да изпия едно Ношпа и ако ми мине значи не е то. Мина ми за известно време и пак започнаха болките. След това ми потече и кръв, а аз знаех, че контракцийте започват с изтичането на водите, да ама не. Оказа се, че това са били контакций, а кръвта е била че съм получила директно разкритие. Приеха ме в болницата в 12ч. и в 16.28 бях родила.
 Така, че най-добре се консултирай с лекаря си! И ти желая  леко и безпроблемно  раждане както беше моето въпреки, че ми беше първа бременост.

# 23
  • Мнения: 2 494
Аз имах такива болки на 21.09, после ми почнаха контракции, след няколко часа, ама на 10 минути, редовни. Отидох в болницата, щото много се чудех - почва ли, не почва ли, приеха ме с 2 см разкритие бях. Болките станаха през нощта на 4 минути - а на сутринта нямаше нищо! Разкритието само 3 см, а контракциите спряха. Поседях 3 дни в болницата.
Чак на 24 сутринта в 5 часа ми почнаха истинските контракции, на 5 минути. До 15 часа бях с 4 см разкритие, сложиха ми система и в 18.05 родих!!!!!Страхотно е, няма страшно!
 
Леко раждане ти желая, дори и да не е днес или утре!

# 24

Знаех си, че е трудно да прецениш дали започва раждането!!!!!

# 25
  • Мнения: 287
Аз имах такива болки два дена и после родих. Първия ден имах един сантиметър разкриние, и на другия ден като отидох пак ме приеха веднага и след 3 часа родих.

Успех леко раждане.

# 26
  • Мнения: 1 735

Знаех си, че е трудно да прецениш дали започва раждането!!!!!
Ами ,трудно! Никак даже,стига да си чел достатъчно.
Важно е да се знае,че организмът се изпразва преди смърт и раждане.Тоест ,ще ходиш по голяма нужда най-малко 3-4 пъти. (Аз ходих 6)

# 27
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Все пак скоро ще се бебиш това са педшесващи контракции

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 927
а бе хора, не ме плашете. и аз имам същите симптоми днес от следобяд. Вече 3 Ношпа изпих и не минава тъпата болка. Ама трябва да мине, че ми раничко още.
Не искам да те плаша, но аз така родих в 31 г.с. Леки болки през ноща, които сутринта се засилиха и в 10.25 ч. родих. Моят съвет е при такива симптоми веднага да се отиде на лекар. Не подценявай ситуацията!

# 29
  • София
  • Мнения: 3 826
при тези болки дето ги имаш мисля,че в най-скоро време ще се запознаеш с бебо.При мен положението беше същотоден преди да родя.
Пожелавам ти леко раждане и най-хубавото бебче Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт