Орифлейм - тема за клиенти и консултанти - 11

  • 83 008
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 83
Под каталога имах предвид, че със стартирането на К17 ще ги обяват в сайта. Иначе календарите никога не са били показвани в каталога Simple Smile

# 706
  • у нас
  • Мнения: 5 725
А календари ще има ли за 2017?
Да, ще има. Даже някъде им бях видяла кодовете, но не помня къде, така че в К17 ще ги видим Simple Smile

По имейла може да изпратят писмо с календарите.

# 707
  • Русе
  • Мнения: 116
Здравейте, календарите вече се виждат в сайта, както и нов мини-каталог. Успех с поръчките!

# 708
  • Мнения: 2 242
Влизате ли в сайта с потребител и парола? Аз не мога - дава ми грешен представител или парола. Отивам на Забравена парола и въвеждам мейл и там пак същото - грешен представител или парола. newsm78

А сега се сетих - отдавна не съм пускала поръчки - да не са ме блокирали по тоя повод?  Crossing Arms

# 709
  • Мнения: 83
Влизате ли в сайта с потребител и парола? Аз не мога - дава ми грешен представител или парола. Отивам на Забравена парола и въвеждам мейл и там пак същото - грешен представител или парола. newsm78

А сега се сетих - отдавна не съм пускала поръчки - да не са ме блокирали по тоя повод?  Crossing Arms
Аз нямам проблем с влизането.
Ако не си пускала поръчки в период от 12 месеца - значи ти е закрита регистрацията. Ако имаш нужда от съдействие за регистрация - пиши ми на лични Simple Smile

# 710
  • Мнения: 1 476
Здравейте, бях си харесала от предния каталог червило The one цвят Pink spritz, но не ми го донесоха. Сега пак гледам, че е намалено. Търсих и снимки с него, но не открих. Бихте ли ми казали повече за него. Благодаря! bouquet
 

# 711
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Здравейте, календарите вече се виждат в сайта, както и нов мини-каталог. Успех с поръчките!


Новия каталог не ми се отваря - изписва error. Tired При вас как е? Rolling Eyes

В мини каталога нищо интересно....

# 712
  • Русе
  • Мнения: 116
Е, в миникаталога има и интересни неща според мен.
Следващият каталог все още не се отваря.
От днес има изгодна оферта за консултанти при поръчка за 50т. Жалко, че не беше валидна от вчера.

# 713
  • Мнения: 298
Здравейте! От скоро и аз съм консултант на Oriflame във Велико Търново Wink Пожелавам успех на всички.

Последна редакция: вт, 06 дек 2016, 12:53 от bubanka

# 714
  • Мнения: 83
Здравейте, бях си харесала от предния каталог червило The one цвят Pink spritz, но не ми го донесоха. Сега пак гледам, че е намалено. Търсих и снимки с него, но не открих. Бихте ли ми казали повече за него. Благодаря! bouquet
 
Здравей, аз лично, харесвам тези червила, защото са плътни и имат изключителен блясък, който се дължи на специалната технология на червилата.

Пускам линк към снимката с червилата. Със стрелка съм отбелязала цвета, за който питате.
https://drive.google.com/open?id=0B8ntAcnDnfi0VGc2T1l2RC1GOTQ

Сори, че е линк, но не знам тук как се качват снимки, никога не ми се получава.

Последна редакция: вт, 06 дек 2016, 14:46 от bubanka

# 715
  • Мнения: 1 476
sladullka, много благодаря  bouquet. Успешна кампания на всички.

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Здравейте, наскоро си взех нощен крем за лице Novage /30+/. Няколко дена след като започнах да го ползвам , слепоочията ми се покриха с много ситни пъпчици. Някой имал ли е такова оплакване?
 Чудя се дали е от крема изобщо.  newsm78 За момента съм го спряла, докато се изчистят пъпчиците.

# 717
  • Мнения: 149
От днес има изгодна оферта за консултанти при поръчка за 50т. Жалко, че не беше валидна от вчера.


Офертата дали е кумулативна?

# 718
  • Мнения: 221
^Слънчо^, и аз имах същия проблем,само че цялото чело,като алергични малки лоши пъпчици, крема беше True Perfection,спрях да го използвам и за няколко дни ми се изчисти лицето.

# 719
  • Мнения: 29
Здравейте, не бях поръчвала няколко каталога и си направих поръчка в каталог 16, сега в 17 каталог ми изписва 5 лв. пререгистрация и се чудя защо ?

Общи условия

Активация на акаунт