Орифлейм - тема за клиенти и консултанти - 11

  • 83 062
  • 723
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 481
Включвам се с въпрос за ФДТ - дали цветът на Age Defying - Light Ivory съвпада с Light Ivory на
ФДТ The One Everlasting ? Ако може и сравнение между двата , като покривност, консистенция ?

# 181
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Включвам се с въпрос за ФДТ - дали цветът на Age Defying - Light Ivory съвпада с Light Ivory на
ФДТ The One Everlasting ? Ако може и сравнение между двата , като покривност, консистенция ?

Natural Beige на двата фон дьо тена съвпада, предполагам, че и с другите цветове е така. Аз лично предпочитам Евърластинг, защото кожата ми е склонна към омазняване, а Age Defying е по-подходящ за по-суха кожа. Но през зимата ми беше добре с матиращата пудра отгоре. Като консистенция и покривност според мен са почти еднакви, може би Age Defying е една идея по-покривен.  Peace

# 182
  • Мнения: 481
Благодаря за отговора ! Аз от години ползвам Age Defying , ще пробвам и Everlasting

# 183
  • София
  • Мнения: 1 056
Момичета знаете ли кога излиза мини  каталога Thinking

# 184
  • Мнения: 805
Момичета знаете ли кога излиза мини  каталога Thinking

Не е задължително да има мини във всяка кампания.

Когато ги имаше по-редовно, се появяваше поне седмица след началото на каталога.

# 185
  • Мнения: 2 067
Моля кажете с какво да заменя любимия ми сс крем от серията Giordani Gold, който е спрян. По същия начин спряха любимия ми термопротектор за коса. Новият, който пуснаха е във вид на спрей, за нищо не става.

# 186
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Че те кога го пуснаха,кога го спряха този СС?
Не бяха лоши отзивите за него.

# 187
  • София
  • Мнения: 1 056
Какъв е този католог този път, каквото и да пусна все не е наличен  Rolling Eyes #Cussing out
Трябва да направя 75БТ и този месец, за да взема тъпото колие от програмата за новорегистрирани, а имам едва 40БТ с тези липсващи продукти...не че много ми харесва, колието ама спонсорката ми ме натиска все...Задължена ли съм в крайна сметка да го направя...  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 188
  • Мнения: 2 727
Естествено, че не си задължена  Peace

# 189
  • Мнения: 33
http://bg.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=30348
Някой ползвал ли е този лосион? И ако да, преди дневния крем ли се нанася? Никъде не намерих инфо. Втори път пускам в поръчката Пътеводителя в бялата козметика и все ми пише, че не е в продажба, а на сайта го рекламират, че е допълнен и може да се поръча...

# 190
  • Мнения: X
 Някой ползвал ли е тази маска за крака
Скрит текст:
, пилинг
Скрит текст:
и този спрей
Скрит текст:
.
  Имам проблем със суха кожа на петите. Интересува ме има ли ефект от ползването им.
 / Два дни ползвах маската и пилинга и ми се спука едната пета. Дали може да е причината в продуктите се чудя  newsm78/

# 191
  • Мнения: 805
От същата серия съм ползвала крема

http://bg.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=21889

На мен ми помогна много.

Не вярвам петата ти да се е спукала от продуктите.

# 192
  • Мнения: X
Ами  взема се в предвид ,че тези два дена не съм излизала от вкъщи и няма от какво друго да се получи просто.

# 193
  • Мнения: 36 175
не слагай поредни дни маска и пилинг
не съм ползвала точно тези продукти, но според мен е възможно да е от тях
купи си един по-подхранващ крем за крака, мажи ги няколко вечери по ред преди лягане и спи с чорапи - ще се подобри състоянието на краката ти

# 194
  • София
  • Мнения: 1 056
Спрея от серията е много добър, приятеля ми много го харесва, особено против изпотяване и неприятна миризма на краката е супер.

Общи условия

Активация на акаунт