2015 г. Къде през Новата Година, пътувания, мечти, реалност…

  • 3 032
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 802
Февруари Малдиви и Шри Ланка и след това за дълго време /1-3г./ ще обикаляме с кола Европа, или поне околните държави.

# 16
  • Мнения: 6 304
Bled дъщеря ми е стюардеса в Емирейтс, и ползва намаление на билетите, но само на тяхната компания. До Дубай ще летим с  Уиз еър на доста сносна цена - по 350лв двупосочен.

# 17
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Bled, мерси Блед Simple Smile. Имам един проблем, все гледам билето от Букурещ, защото ни е много на близо. Въобще за София не ми минава през ума да погледна, ама май трябва. Че от Румъния не попадам на такива цени.
Пък и гледам някъде за май месец, но ще трябва май по-подробно да се хвана на гледам Simple Smile.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 771
Bled дъщеря ми е стюардеса в Емирейтс, и ползва намаление на билетите, но само на тяхната компания. До Дубай ще летим с  Уиз еър на доста сносна цена - по 350лв двупосочен.

Ая Ясно, имаш голяма привилегия.
Преди няколко години съвсем случайно изкарахме една прекрасна Нова Година с важни личности от  Емирейтс. Бяха страхотни, чуваме се често, били сме им на гости и те на нас, но никога не сме ги притеснявали за облаги във връзка с полети. Справяме се сами.
Пожелавам ти невероятно пътуване и да разкажеш...

Meggysan Да, трябва да гледаш и София, ако трябва ще помагаме.

# 19
  • Мнения: 1 906
Здравейте!е  Laughing
Това лято смятаме да си направим скромна екскурзия с автомобил в част от Европа.
Предварителния план е посещение на Унгария, Словакия, Чехия и Австрия. Това всъщност са местата, на които сме решили да имаме поне по една нощувка. С дете на 6 год. сме и тепърва ми предстои да търся забележителности.
Искрено се надявам да ми подскажете интересни места и тънкости при резервации на хотели и т.н.  Hug
Приемам и корекция на маршрута  Peace

# 20
  • Мнения: 642
Incognito За Виена и Будапеща има цели теми с всичко най-важно, мисля, че и за Прага и Братислава ще намериш инфо тук. Маршрута ти е хубав, според мен повече дни отделете за Будапеща и Виена, Братислава се разглежда за ден, ако имате възможност отидете и до Залцбург.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 771

Здравейте
.............. Унгария, Словакия, Чехия и Австрия. Това всъщност са местата, на които сме решили да имаме поне по една нощувка. С дете на 6 год. сме и тепърва ми предстои да търся забележителности.
.............
Приемам и корекция на маршрута......................
Incognito
Идеята е чудесна, но…
Тази обиколка е около 3000км.
Примерно, местата са произволни, КАРТА
В случая най-важно е детето…Децата са различни, но аз ще пиша от гледна точка на нашето, което е изминало доста километри.
От моя гледна точка няма как да завъртите маршрута с по една нощувка в държава. Още повече за какви забележителности да говорим, ако е така.
С това детенце вие трябва да спирате често…Ние с нашето дете изминаваме на ден максимум 500км./дори по-малко/. Повече от това е в повече както на детето, така и на нас.
Когато спираме някъде само за ден, тръгваме рано, на обяд да сме там, почивка, грижа за детето и след обяд малка разходка на място.
Ако това си го представиш 6 дена подред, идва в повече.
Трябва да има места с по-дълъг престой. За подобна обиколка трябват минимум 10 дена, или ще бъде едно крайно натоварващо пътуване.
Помисли по въпроса, готова съм да ти помогна във всичко…Многократно сме минавали по тези маршрути.
Но нека първо да се приберем, че и ние в момента въртим километри.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 771
2015 година, страхотно начало......

Още повече след невероятната нова победа на нашето момче Григор.
Която ме държа цяла нощ будна, хвала за теб БЪЛГАРИНО, клик


Годината започна с полет до Малмьо и Копенхаген.
Отмина и полет до Лондон, с посещение на Уелс.
Следва, утре полет до Рим...
И още същия ден/24-02/ круиз от Чивитавекия.
След това още два полета до Европа.
Май месец дежурната Гърция.
Юни, Азорски острови.
Това е първата половина на 2015г.

Последна редакция: пт, 23 яну 2015, 08:28 от Bled

Общи условия

Активация на акаунт