Добър АГ от Пловдив за следене на бременност по ЗК?

  • 10 080
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 400
нямам добро мнение за него #Crazy

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 365
нямам добро мнение за него #Crazy

Би ли споделила защо си на това мнение? Важно ми е, тъй като имам Хашимото и ми трябва надежден гинеколог. За съжаление по касата, тъй като на частно ми е малко скъпичко.... Embarassed

# 17
  • Мнения: 400
щом си с Хашимото ти трябва добър ендокринолог  ,а не АГ ! З Thinkingа този проблем  той едва ли ще ти е от помощ!Аз също имам такъв проблем и ходих при ендокринолог едновременно с това и при АГ само за болничните и да ползувам полагащото ми се по каса.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 365
щом си с Хашимото ти трябва добър ендокринолог  ,а не АГ ! З Thinkingа този проблем  той едва ли ще ти е от помощ!Аз също имам такъв проблем и ходих при ендокринолог едновременно с това и при АГ само за болничните и да ползувам полагащото ми се по каса.
С ендокронолога съм редовна вече 4 години  Grinning. Питах тъй като съм в началото на бременността и се чудех при кой лекар да започна да ходя...При Ямаков съм била само на профилактични прегледи, но за следене съм в пълна чуденка.

# 19
  • Мнения: 400
Избери си някой АГ ,който ти е най-близо по адрес ,вярвай ми това има значение при проблем и спешна консултация./ този само да те следи по каса/  Naughtyотделно ходи поне 1-2 пъти месечно при АГ ,при който смяташ да раждаш и той да те проследява.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 365
Избери си някой АГ ,който ти е най-близо по адрес ,вярвай ми това има значение при проблем и спешна консултация./ този само да те следи по каса/  Naughtyотделно ходи поне 1-2 пъти месечно при АГ ,при който смяташ да раждаш и той да те проследява.

Благодаря , извинявам се за нахалството, но за квартал Смирненски някой кадърен лекар бихте ли ми препоръчали? За сега живот и здраве мисля да раждам във ВМИ на Пещерско шосе. Там освен Амалиев друг не съм чула да хвалят. За съжаление той работи само на частно

# 21
  • Мнения: 270
Здравейте и аз съм нова новичка тук във форума. Искам да кажа, че съм недоволна от д-р Росен Петров. В началото на миналата година имах т.нар. "кухо яйце" и кафяво течение с болки, а той каза, че е нормална бременност и нищо повече, никакво внимание по време на прегледа и обяснение на въпросите ми. Съжалявам но и други мои познати казват, че напоследък не са доволни от него. Доволна съм от  д-р Петрова- работи по здравна каса в Селена.

Можете ли да дадете координати на тази докторка, тъй като лично за себе си държа да е жена и ако работи със ЗК, ще е още по-добре

# 22
  • Мнения: 332
Аз ходя при доктор Видева в Торакс Simple Smile

# 23
  • Мнения: 34
За координатите на д-р Петрова- съжалявам нямам телефона за връзка, но аз си записвам час, като се обадя на телефона на регистратурата на болница Селена и искам час при нея.

# 24
  • Мнения: 270
Аз ходя при доктор Видева в Торакс Simple Smile
Чух добри отзиви за Торакс, от гледна точка на това, че имат  подходяща апаратура и за спешни случаи при усложнения по време на раждането ( да не дава Господ!). А какви са условията за водене на ЖК там? Ако сте по ЗК каква сума плащате?

# 25
  • Мнения: 21
Аз съм дългогодишен пациент на д-р Росен Петров и една лоша дума не бих казала за него. Изключително съвестен професионалист, много добър диагностик и ехографист, втора бременност ми следи - винаги с нужното внимание и коментар за всичко, което ме интересува . Абсолютно антикомерсиален и при всеки преглед гледа бебето на ехограф, без значение, че касата поема само три.
 А това"по какъв въпрос сте" към бременна в 9 м не го разбирам като да не е знаел, че е бременна, би било странно някак, дори и за първи път да я вижда, а за какво идва - проблем, консултация, изследване.. И не видях нещо обидно в това да ти кажат, че имаш малък /голям корем. Той често подхожда с хумор, но никога с неуважение, въпрос на избор как ще изберете да възприемете това. Хора всякакви - преди време бях попаднала на остър коментар, че много се чакало за преглед. Аз не знам добър доктор, при който да не се чака - частен, държавен.. - като е търсен има навалица, нормално. С две думи - мрънкащите хора винаги имат повод да си мрънкат и да виждат черно.

# 26
  • Мнения: 229
Аз съм дългогодишен пациент на д-р Росен Петров и една лоша дума не бих казала за него. Изключително съвестен професионалист, много добър диагностик и ехографист, втора бременност ми следи - винаги с нужното внимание и коментар за всичко, което ме интересува . Абсолютно антикомерсиален и при всеки преглед гледа бебето на ехограф, без значение, че касата поема само три.
 А това"по какъв въпрос сте" към бременна в 9 м не го разбирам като да не е знаел, че е бременна, би било странно някак, дори и за първи път да я вижда, а за какво идва - проблем, консултация, изследване.. И не видях нещо обидно в това да ти кажат, че имаш малък /голям корем. Той често подхожда с хумор, но никога с неуважение, въпрос на избор как ще изберете да възприемете това. Хора всякакви - преди време бях попаднала на остър коментар, че много се чакало за преглед. Аз не знам добър доктор, при който да не се чака - частен, държавен.. - като е търсен има навалица, нормално. С две думи - мрънкащите хора винаги имат повод да си мрънкат и да виждат черно.

# 27
  • Мнения: 229
Аз съм дългогодишен пациент на д-р Росен Петров и една лоша дума не бих казала за него. Изключително съвестен професионалист, много добър диагностик и ехографист, втора бременност ми следи - винаги с нужното внимание и коментар за всичко, което ме интересува . Абсолютно антикомерсиален и при всеки преглед гледа бебето на ехограф, без значение, че касата поема само три.
 А това"по какъв въпрос сте" към бременна в 9 м не го разбирам като да не е знаел, че е бременна, би било странно някак, дори и за първи път да я вижда, а за какво идва - проблем, консултация, изследване.. И не видях нещо обидно в това да ти кажат, че имаш малък /голям корем. Той често подхожда с хумор, но никога с неуважение, въпрос на избор как ще изберете да възприемете това. Хора всякакви - преди време бях попаднала на остър коментар, че много се чакало за преглед. Аз не знам добър доктор, при който да не се чака - частен, държавен.. - като е търсен има навалица, нормално. С две думи - мрънкащите хора винаги имат повод да си мрънкат и да виждат черно.

Ако имам втора бременност пак бих избрала Росен Петров. Благодарение на него сега държа в ръцете си едно прекрасно момче. С много усилия и поткрепа от негова страна се сбъдна нашата мечта. Едно голямо БЛАГОДАРЯ на доктора.

Общи условия

Активация на акаунт