Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 58 тема

  • 67 078
  • 740
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 596
Мисля, че схванах, Аленка, мерси. Преди ми се получаваше вмъкването на лични изображения, ама явно после съм започнала по различен-грешен начин да го правя и не излиза нищо... Ще пробвам другия път  Peace

Цитат
Ето аз бих питала - какво си ползвала за този грим? Явно си на зелена вълна  Blush
Използвала съм някакви сенки-куча марка, някакви китайски  Blush и зелен молив на Голдън Роуз  Rolling Eyes

# 571
  • Мнения: 538
Момичета, не се излагайте, моля ви !
Жалко е, когато уважавани хора падат на моменти на ниско ниво.

 Темата за веждите и мен ме интересува. И аз искам да подобря изгледа им, и това не е продиктувано от вашите караници( тук и аз ще постна ей тая икона  Popcorn ). Просто отдавна ми е назрял този проблем.

Темата ме интересува, и темата СЕ СЪЗДАВА ( благодаря на Алена за което  ) не за да се пишат хапливи коментари и надменни икони, а за да можем да помогнем една на друга в избора на огромното поле от продукти, които не са хич евтини за да се купуват, пробват и изхърлят на килограм.
Тук всеки се справя различно добре, но аз лично смятам,че  абсолютно всеки един от нас има какво да научи повече и подобри в това отношение. Няма какво да научи само този, който не се итересува.

 Форумът, и по-точно- вие, сте ми помагали досега за всичко, което напрактика в момента ползвам, и за цялата ми промяна в гримирането изобщо, и се надявам личните нападки да останат на задните страници на тази тема, и всеки от нас да допринесе за общото благо в темата, ако желае , разбира се.  Peace Hug

# 572
  • Мнения: 14 012
Аз нямам нищо против вежди да се объждат и тук. Неприятно ми е, когато ме обиждат и не уважават личния ми избор.
Права си  Peace Ти май след последното "обсъждане" спря да ни радваш с твоите гримове  Tired

и аз го четох това неделикатно обсъждане.
Мисля че Епона ( и не само тя) са достатъчно възрастни да са наясно какво ще напират да ги посъветват околните за стила на оформяен на веждите. Подобни съвети са липса на всякакъв такт. особено пльоснати така публично.

# 573
  • Мнения: 912
И аз съм за нова тема Simple SmileИма какво да желая до достигане на идеалните вежди Simple Smile

# 574
  • Мнения: 2 214
Аз точно затова не бих слагала темата вежди отделно.
Веждите не съществуват отделно, и правилата които имат място са за цялото лице, няма как да разделим грима и веждите.
Смисъл има да се отдели темата  само за това да не се дразнят тези, които се дразнят.

Аленка точно пък за теб нямаш нужда от тема за вежди, последно време много им се радвам и много се надявам да не ги направиш като в клипчето, не са твой тип.

Mari Lin  bouquet

# 575
  • Мнения: 7 519
Благодаря ви, момичета  Hug Ето, това имах предвид, че отделна тема не би била излишна, защото макар и веждите да са част от грима, ако говорим само за тях, излизаме от основната замисъл на темата.
Честно казано сегашните ми вежди са в резултат на съветите на г-жа Стихийно Бедствие, като съветът беше искан  Peace Още съм в процес на "подобряването" им и само за протокола, бяха ето такива http://prikachi.com/images.php?images/271/7879271b.jpg http://prikachi.com/images.php?images/273/7879273g.jpg, като се допитах до нея  ooooh!

П.п. Гледам моите снимки, гледам на Фокси, пак гледам моите... как да качвам после, не ми е тук мястото  Embarassed
И моите бяха същите и никога не бях предполагала, че не са наред  Joy. Добре, че тази приятелка ми каза  Mr. Green. Първоначално и за мен беше шок, макар че мацката го каза много учтиво, но все пак на никой не му е приятно да му казват какви са му недостатъците,  макар и да ти го казват приятелски. В крайна сметка, осъзнах че е права и ги пуснах по дебели и сега само леко ги запълвам, че са ми по рехави. Peace

# 576
  • Мнения: 596
Благодаря ви, момичета  Hug Ето, това имах предвид, че отделна тема не би била излишна, защото макар и веждите да са част от грима, ако говорим само за тях, излизаме от основната замисъл на темата.
Честно казано сегашните ми вежди са в резултат на съветите на г-жа Стихийно Бедствие, като съветът беше искан  Peace Още съм в процес на "подобряването" им и само за протокола, бяха ето такива http://prikachi.com/images.php?images/271/7879271b.jpg http://prikachi.com/images.php?images/273/7879273g.jpg, като се допитах до нея  ooooh!

П.п. Гледам моите снимки, гледам на Фокси, пак гледам моите... как да качвам после, не ми е тук мястото  Embarassed
И моите бяха същите и никога не бях предполагала, че не са наред  Joy. Добре, че тази приятелка ми каза  Mr. Green. Първоначално и за мен беше шок, макар че мацката го каза много учтиво, но все пак на никой не му е приятно да му казват какви са му недостатъците,  макар и да ти го казват приятелски. В крайна сметка, осъзнах че е права и ги пуснах по дебели и сега само леко ги запълвам, че са ми по рехави. Peace
Joy
Ние онази вечер бяхме на гости на едни много близки приятели и мацката все се допитва до мен за някакви неща, не знам защо е решила, че аз съм много на ТИ с нещата  Rolling Eyes Та се заговорихме как си излиза с червилото извън устните, че хич не е гот и, като й ги направих, както трябва много се хареса и използвах да й вметна, че веждите й-тънки запетайки, биха били по-добре малко по-дебели, а тя си е "веждеста", като мен по принцип и само леко й показах с молив как биха й изглеждали, направо не можа да повярва колко й се промени лицето. Чак мъжа й вика... е, това е, много си ми хубава така  hahaha
Мисля, че много тънките вежди подчертават "следите на времето"  Rolling Eyes

# 577
  • Мнения: 2 214
Mari Lin като ти казах и ти недоумяваше какви искам от теб, знам че не ти беше гот.
То трябва да имаш доста самочувствие за да не те обиждат такива неща,  ти не  се обиди и виж какъв страхотен резултат постигна.

Моите думи понякога обиждат защото самата аз съм доста не обидчив човек и не виждам защо ще се сърдя на някой при положение че ми желае добро.
Самата аз претърпях доста развитие и не бих харесала неща които съм правила даже преди година.

Фокси това последното не ме кефи Joy Joy представа си нямам защо  bouquet
Ще го разгледам и ще ти кажа.
По повод преместването ти, желая ти успех и ще те подкрепя за всичко което считаш за добро за теб.

# 578
  • Мнения: 596
Mari Lin като ти казах и ти недоумяваше какви искам от теб, знам че не ти беше гот.
То трябва да имаш доста самочувствие за да не те обиждат такива неща,  ти не  се обиди и виж какъв страхотен резултат постигна.


Ооо изобщо не съм се обидила. Напротив! Аз много нося на критика. Особено, когато виждам, че нещата не са, както трябва, а аз самата нямам знанията и уменията да ги поправя. Аз рядко обръщам внимание кой как ми казва нещата, а се вслушвам в това, което ми се казва. А, ако мога да си "открадна" нещичко от знанията на професионалист, като теб, която си трупала тези знания години наред и ги споделяш така безусловно, аз мога само да съм благодарна   bouquet

# 579
  • Мнения: 7 519
Обикновено проблема не е в ''критиката'' а по- скоро да приемеш, че нещо не е както трябва  Peace. Много хора имат погрешна представа ( то пък коя ли е правилната де) и когато им го кажеш, независимо с какъв тон те се обиждат, защото просто не могат да приемат, че има и по-добър вариант. На някои хора им трябва малко време да осмислят нещата и да направят промени, а други ще си седят вечно в поза обидени Peace.

# 580
  • Мнения: 242
Обикновено проблема не е в ''критиката'' а по- скоро да приемеш, че нещо не е както трябва  Peace. Много хора имат погрешна представа ( то пък коя ли е правилната де) и когато им го кажеш, независимо с какъв тон те се обиждат, защото просто не могат да приемат, че има и по-добър вариант. На някои хора им трябва малко време да осмислят нещата и да направят промени, а други ще си седят вечно в поза обидени Peace.

 Peace Подкрепям!


Фокси това последното не ме кефи Joy Joy представа си нямам защо  bouquet
Ще го разгледам и ще ти кажа.
По повод преместването ти, желая ти успех и ще те подкрепя за всичко което считаш за добро за теб.


Е то не може всичко да кефи всеки винаги Grinning Аз си правя проби, Лили, да видя какво мога и какво не. И каквото не ми сe получи както си го представям просто го правя отново и отново докато не се науча да го правя така, че всеки да го кефи (вкл. и мен самата) Grinning Grinning Grinning

Права е te_dda, че тук абсолютно всеки има на какво още да се учи. То грима си е изкуство и според мен един живот няма да ти стигне, за да се научиш на всичко.

По повод преместването ми - идея нямам какво ще се случва от тук нататък, нито пък дали ще е по-добре за мен, но няма как да разбера ако не пробвам, нали? Wink


# 581
  • Мнения: 538
Това за научаването е така, по простата причина,че ние самите непрекъснато се променяме и непрекъснато се интересуваме от все по-нови неща, за които  има какво да учим, което е най-хубавото. Още повече в днешно време съществуват тооолкова много продукти, техники и ефекти,че ако някой каже,че знае достатъчно, и няма какво да научи за себе си и за грима си повече, значи просто има излишно самочувствие...А пък без проби няма как да стане, така че погледнато реално всяка неуспешна проба е стъпка нагоре,ако си успял да проумееш кое то1но я прави неуспешна.

# 582
  • Мнения: 4 428
Аз също си мисля за някакъв продукт за озаряване след ФДТ и в тази връзка си мисля дали не е добре да пробвам с метеоритите на Герлен.Какво ще кажете?Имам известни колебания да не изсушават допълнително кожата, че моята е суха през по-голяма част от годината.Вчера имах неблагоразумието да го споделя с ММ и той учуден, че обмислям покупката на още нещо, което вечерта се сваля, а сутринта се слага.Направо ме #2gunfire

Аз за озаравяне в момента нищо не ползвам, но си мисля че по-добър вариант от Метеоритите, е палитрата на Hourglass  Heart Eyes

Откакто я видях на живо, няма нищо по-красиво за озаряване от нея  Flutter Не ми е ясно, какво се мотая с поръчката още  Crazy

# 583
  • Мнения: 3 675
te_dda, за какви проби става въпрос?
Ако е за веждите - не мерси!  Stop
Аз лично не бих си изскубала\оформила веждите, особено ако на мен моите си ми харесват, само защото някой от форума смята, че би ми отивало повече! Crazy
При някои хора веждите израстват и формата може да се коригира, но при други не и никакво масло или крем няма да помогне  Rolling Eyes
Както и да изглежда един човек, то не може да се хареса на всички!  Rolling Eyes

# 584
  • Мнения: X
Веждите не съществуват отделно, и правилата които имат място са за цялото лице, няма как да разделим грима и веждите.

Защо да не съществуват отделно? Аз до сега човек без вежди не съм виждала, но негримирани хора в това число и жени съм виждала много. Което не им пречи да си оформят веждите. Дъщеря ми, която сега е на 13 от няколко години си сресва веждите преди училище, веднага след миенето на зъби.

Общи условия

Активация на акаунт