Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 58 тема

  • 67 068
  • 740
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 449
Четката е на Том Форд. Достъпен вариант е http://www.ebay.co.uk/itm/Authentic-EMILY-231-Concealer-Lip-Eyel … sh=item460d887887.

# 631
  • Мнения: 683
Здравейте ! Ползвали ли сте лепило на тази марка,какви са ви впечатленията? http://www.feelunique.com/p/Eylure-Superfix-6ml-42421 Тепърва ще се опитвам да слагам изкуствени мигли и ми е малко в мъгла    bouquet Интересува ме дали наистина е дълготрайно и като изсъхне дали си личи?

# 632
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Като, че ли най-много доволни има от лепилото Duo, което се продава в Инглот и МАС  Peace И в нета, разбира се  Peace

# 633
  • София
  • Мнения: 3 272
Момичета,
Искам да си взема метеоритите на Герлен, но не знам какво да съобразя, когато ги избирам. Те съобразно тена ли се избират или по-скоро за различни нужди - озаряване, бронзиране...

# 634
  • София
  • Мнения: 1 956

Тези сухите метеорити на мен не ми допадат - не виждам никакав разлика с и без тях. Или поне ен виждам подобрение във вида на лицето ми. Така че, Магнолия - отиди и поискай да те гримират с тях. Един път само с тях, друг път върху ФДТ-на ти ...снимай се... Може от единия вид на половин лице да ти сложат, от другия на другата половина.. Но според мен метеоритите не са нещо особено... НЕ съм ги купувала досега. Една приятелка ми даде обикновените за 1 седмица да ги потествам... Ми... Че имам високи претенции към козметиката, имам, но когао не виждам абсолютно нищо... то вече... на нищо не прилича... Simple Smile

# 635
  • Мнения: 31 400
Момичета,
Искам да си взема метеоритите на Герлен, но не знам какво да съобразя, когато ги избирам. Те съобразно тена ли се избират или по-скоро за различни нужди - озаряване, бронзиране...
Съобразно тена се избират. Peace
Обикновено се вземат винаги първо 01 и 02, а 03 устояват до намаления.

# 636
  • Мнения: 1 767
Здравейте момичета,ползвате ли други продукти за озаряване на лицето,освен метеоритите на Герлен?

# 637
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Момичета,
Искам да си взема метеоритите на Герлен, но не знам какво да съобразя, когато ги избирам. Те съобразно тена ли се избират или по-скоро за различни нужди - озаряване, бронзиране...



Съобразно тена  Peace Трите класически вида, които се предлагат са 02 Clair, 03 Medium и 04 Dore. Преди бях 01, 02 и 03, но сега мръднаха с един номер напред Simple Smile Сега има и 01, но те са мисля за азиатския пазар - бели, бежови и розови топчета:



Да се върнем на тези, които са тук:



Както се вижда - първите - 02 Clair имат светли перли, но и зелени. Не съм чела описания, но зеленото неутрализира червеното и за мен са за лица, които имат розацея или с склонни към поруменяване.

Следващите  03 Medium - нямат зелени перли, повече бежови, розови, лилави - лилавото неутрализира оранжевото.

И последните имат и по-тъмни перли.

Цветово - разликата няма да е фрапираща, но за да нямаш нереалистични очаквания е хубаво да се тества Simple Smile



Аз днес отново бях с Shattered на UD Simple Smile Веси веднага забеляза, че е онзи грим  Blush









# 638
  • Мнения: 1 767
Алена, отново прекрасен грим. HugБи ли споделила само с един цвят сенки ли си го направила?

# 639
  • Мнения: 70
Аленка, не бях влизала от известно време в темата, но не мога да не отбележа колко си напреднала - прекрасно изпълнение  Hug

# 640
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Аленка, не бях влизала от известно време в темата, но не мога да не отбележа колко си напреднала - прекрасно изпълнение  Hug

Mного благодаря  Blush А не сме се виждали от още повече време  Crazy

  bouquet



Алена, отново прекрасен грим. HugБи ли споделила само с един цвят сенки ли си го направила?

Благодаря Simple Smile С 4 цвята Simple Smile

Във вътрешния ъгъл на окото - бялото на Ателие от палитра Т09:



Mного обичам тази сянка - изкл. пигментиран и мек цвят, не се праши Simple Smile С лекота се блендва Simple Smile

След това в центъра на клепача е Shattered на UD - моно сянка в синьо със златист блясък. Не се вижда златно, но при движение така отблясва на повърхността:



Тъмният ъгъл е с navy синьото от Палитрата Ривиера нa YSL:



Горният ръб е омекотен с бяло от Пролетната палитра на Шанел за 2014г Simple Smile

# 641
  • Мнения: 1 767
Благодаря ти!За мен си пример и вдъхновение,а сигурно и за други момичета.  bouquet

# 642
  • Австрия
  • Мнения: 2 325
Благодаря ти!За мен си пример и вдъхновение,а сигурно и за други момичета.  bouquet

На Алена се възхищавам за заинтересоваността, ентусиазма, компетентността.. За споделянето на опит, готовността за помощ и доброжелателност, за отличната организация на време и средства, за тактичността.. винаги чаровна, внимателна, добронамерена и много, много женствена  Heart Eyes

Този грим обаче не ми харесва  Blush Технически е изпълнен добре, много добре дори! Но като цялостна визия + червилото.. идва ми твърде.. много, твърде силен.. някак си. За вечерен грим би бил приемлив вероятно.. напомня ми за 80-те години някак си  Crazy Въпрос на вкус явно  Blush Алена е показвала много по-хубави..

Алена, в никакъв случай не бих искала да те засегна! Не ми харесва (съвсем субективно, разбира се) грима, тъй като не се вижда нежността на лицето ти, хубавата кожа, тен.. в погледа се набиват само три петна: две перлени сиво-синьо-зеленикави и едно розово  Blush Интензивността и контраста са една степен прекалени.

пп. Подкрепям обясненията за метеоритите.
Ползвам Clair и чудесно прикриват (след ФДТ или ББ + пудра) следи от зачервявания от разранявания и пъпчици. Удължават трайността в покривността на makе-up-a  Peace Чудесното им е в това, че не се виждат ( Laughing), но се забелязват т.е. придават свежест и една особена лъчезарност.. подмладяват  Grinning

Последна редакция: сб, 31 яну 2015, 23:05 от DimS.

# 643
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Не, не се обиждам, разбира се Simple Smile   bouquet

То е прозрачно, но понякога - неясно защо излиза розово на снимки Simple Smile И с други червила се е случвало Simple Smile Момичетата от срещата - могат да потвърдят Simple Smile

# 644
  • Мнения: 1 449


На Алена се възхищавам за заинтересоваността, ентусиазма, компетентността.. За споделянето на опит, готовността за помощ и доброжелателност, за отличната организация на време и средства, за тактичността.. винаги чаровна, внимателна, добронамерена и много, много женствена  Heart Eyes

Много точно казано! Елегантна и ефирна е Аленка! Heart Eyes
А червилото  на живо беше леко и нежно, много далеч от това, което е излязло на снимката. Peace

Общи условия

Активация на акаунт