Силиконови импланти

  • 2 939
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 98
Здравейте! Обмислям скоро да си поставя силиконови импланти в гърдите, та въпросът ми е дали силиконът пречи за установяването на ракови образувания, кисти и т.н. при преглед? Питам, защото се ровя в доста източници и някъде пишеше, че след поставянето им пречат да се види дали има някакви усложнения.

# 16
  • Враца
  • Мнения: 458
Това е операция, поставяне на чуждо тяло, разбира се, че съществуват всякакви усложнения и последствия, защо си го причинявате, не знам, само за радост на мъжете ми се струва голяма глупост. От четенето тук и изобщо от коментарите на жени с голям бюст, една не съм чула да е много доволна, тежи, трудно се намира удобен сутиен, увисва, пък ако е силиконов, спиш със сутиен, защото има вероятност да се завърти, ако не са кръгли имплантите. Изобщо само грижи. Обаче аз съм дърта вече и сигурно затова не разбирам Hug

# 17
  • Мнения: 98
Здравейте! Simple Smile Благодаря Ви за отговора, НО държа да отбележа дебело, че тук проблемът е свързан с комплекс. Аз вярвам, че всеки има избор да прави каквото пожелае със собственото си тяло, за да се чувства добре в него. На първо място, поставих въпроса, за да получа конкретен отговор, а не кое е глупост и кое не. На второ, не знаете какъв е моят случай, доста по-значителен е от ,,радост на мъжете”;), но защо пък не и това.
И не на последно място, познавам много хора, които са изключително доволни от поставените им импланти.Simple Smile И да не забравяме, че няма пълно щастие, хаха.
Никой не може да разбере определено нещо, преди да го е изпитал, затова не си задавайте излишни въпроси от сорта на ,,защо си го причинявате, не знам....”!
Хубав ден от мен!🍀

# 18
  • Враца
  • Мнения: 458
Съжалявам, ако съм ви обидила, НО как би могъл да ви отговори някой, затова така го написах, това е интервенция, и да съществуват всякакви рискове и никой не е застрахован. Самото нещо, че някакви мисли ви притесняват в тази посока, може би означава дали не трябва да си помислите. В тази връзка беше поста ми. И да нормално е, млади сте, имате комплекси, но все си мисля, че самочувствието трябва да идва отвътре, не отвън. Късмет от мен, каквото и да решите. Hug

# 19
  • Мнения: 98
Благодаря Ви! Simple Smile Бих била още по-благодарна за отговор от по-запознати по темата.

Общи условия

Активация на акаунт