Спирала за мигли - 10 тема

  • 71 512
  • 726
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Спирала за мигли - 10 тема  Hug

Добре дошли!  Peace



Ползвате ли цветни спирали?





Дискусия и споделен опит за серуми за мигли - от това мнение до края на темата Simple Smile




Стари теми: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

# 1
  • Мнения: 25 745

a.l.e.n.a   bouquet
 Момичета искам да ви похваля една спирала от ниския клас, купих си я от Лили (търсех съвсем друго hahaha).
Има хубава четка, нанася добрe, не слепва миглите, създава обем и струва около 8 лева. Laughing Чудо.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!   bouquet
Не ползвам цветни спирали. Пробвала съм няколко пъти, но не ми допадат. Последната спирала, която взех е на Ести Лаудер Инфинити, черна. Много ми харесва. Удължава миглите и дава обем, но най-хубавото при нея е, че разделя перфектно.  Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Благодаря и аз за новата тема!
Не ползвам цветни спирали. Някъде в тийнейджърските си години се подвизавах от време на време със синя спирала и от тогава не съм се сещала дори. Понякога ми хрумва да си купя кафява, но така и не го правя.

# 4
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Здрасти и тук Hug
Цветни спирали обичам, но само лятото Peace

# 5
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз имам само една лилава цветна спиралка.
Някой ще ми обясни ли как точно да ползвам топлинната извивачка за мигли?

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Никога не съм ползвала цветна спирала  Thinking Миглите ми са светли и някак все ми се иска да ги оцветя максимално в черно Simple Smile))

Аленка, благодаря за темата!   bouquet Убийствена снимка в началото  Crazy

# 7
  • Мнения: 1 111
Първо благодаря за темата   bouquet и второто е относно анкетата- да използвам цветни спирали ама повече лятото.

# 8
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Гримьорката на Dиор ми подсказа трик за лилавата им спирала:



Притиска се в основата на миглите, изтегля се назад, а връхчетата на миглите се изчеткват с черна спирала. Аз не съм пробвала, все още Simple Smile но го омам и двете и мога да го направя Simple Smile

Коментирахме четката, че е широка и "боде" - каза, че спирала с восъци нямам каk да е с космата четка - само силиконова  Peace



Аз имам само една лилава цветна спиралка.
Някой ще ми обясни ли как точно да ползвам топлинната извивачка за мигли?

Това, което гледах в нета е - слагаш спирала, включваш уреда, като загрее (не е горещ и не пари) - притискаш там, където има нужда от извиване и задържаш. От моя опит - ако има много туш и не е засъхнал - от топлината ще последва спластяване.

При мен проблем с дъгата има в крайните мигли и мога да ползвам само там  Peace Мисля да опитам пак с къдравата спирала на Диор - ако обера туша - преди да я ползвам - нанася оскъдно, без да слепва, разделя и ще изсъхне бързо, като се надявам да няма какво да се слепва Simple Smile

# 9
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аленка, благодаря за съветите.
Моята лилава е точно тази и ще пробвам някой път с изчеткването.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 883
Никога не съм ползвала цветна спирала, нямам и намерение. Flutter

# 11
  • Мнения: 31 191
На мен никак не ми допада трика за ползване на лилавата спирала на Диор на тяхната гримьорка. Става едно голямо нищо. Тази спирала като изключим това че е страшно тъпа и боде, има уникален, лилав цвят и стои великолепно при наслояване, особено на ярка светлина през деня.

Нося много цветни спирали дори в цветове като розово и жълто.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Аленка,благодаря за новата тема Hug

Не се харесвам с цветни спирали и по тази причина нося само класическо черно Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 10 309
Цветна спирала използвам рядко, предимно кафява и патладжан, много ми харесва как стои на зелени очи.

# 14
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Ех, Наде Simple Smile напомни ми, че имам такава на Ланком, по-скоро тъмно кафяво бордо и трябва да я ползвам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт