Сладкарничка за книги - тема 27

  • 20 163
  • 703
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 4 899
Гани, и ти си с благородна и себераздаваща се работа. Респект!   bouquet
Важното е, че ти харесва, независимо колко тежко ми се струва.

Разбрах, разбрах!
Ей ме в ъгъла:
Скрит текст:

Миле  Hug

# 676
  • Мнения: 1 198
Аз не се плаша от конфронтация и нямам против да съм аз. Но не разбирам защо? Не е ли по-добре да е той, за да го приемат по-нормално. В края на краищата им е син, предполага се, че се разбират по-добре. Не, че ние не се разбираме, те попринцип са чудесни хора, но .. това с цигарите е огромен проблем. Дори не знам защо ви занимавам  Cry

Току-що видях, че по книгата "Другата Болейн" има филм с Ерик Бана  Heart Eyes, Натали Портман  Heart Eyes  и Скарлет Йохансон  Sick ..


Познайте кой ще си дръпне филма съвсем скоро и ще вехне по красотата на Ерик Бана .. невероятен мъж е, по дяволите  Heart Eyes newsm76

# 677
  • София
  • Мнения: 6 210
Току-що видях, че по книгата "Другата Болейн" има филм с Ерик Бана  Heart Eyes, Натали Портман  Heart Eyes  и Скарлет Йохансон  Sick ..

+1 Mr. Green
А "Тюдорите" гледала ли си?

# 678
  • Мнения: 1 198
Венка, не! Така ли се казва филмът?

# 679
  • София
  • Мнения: 6 210
Венка, не! Така ли се казва филмът?
Иии, вЕрно ли, бе, дете? Заминавай с Кали в ъгъла - тя с книга, ти с нещо, на което да гледаш  hahaha Hug.
Това е цял сериал - The Tudors. Разкошен е!

# 680
  • Мнения: 1 198
Ужасна си, Вении  Crazy Благодаря тии! Аз бях планувала да гледам класиката - Хенри 8, когато се порових и разбрах за "Другата Болейн". Сега и това си го записвам за гледане.  #Crazy Ужас, никаква сесия няма да имам  Laughing
Срамувам се, срамувам се  newsm03 Особено като знам как ще съгреша в мислите си, докато гледам Ерик Бана  smile3508

# 681
  • София
  • Мнения: 4 899
Ауууу! Подкрепям Вени за "Тюдорите"  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Дърпай го, Бъбли, и идвай в ъгъла. Ще си направим пуканки  Wink
Само да предупредя, че този не го давам  Mr. Green:
Скрит текст:

# 682
  • Мнения: 1 198
Кали, супер! Пуканки, красиви мъже със сини очи и исторически сериал за кралска Англия  Heart Eyes

Веднага идвам в ъгъла  newsm44 

# 683
  • Мнения: 1 601
Прочетох си книжката , сега ще мятам друга .  Whistling

Относно цигарите - пуша , до скоро пуших вкъщи , сега само на терасата , ами не ми пречи май , малко студувам ама нищо и през деня мръзна на работа така , че не е болка за умиране. Пуша с кеф , и хич не ме интересува кой пуши ,  кой не пуши , пък кой ко мислел , с орлите 200 години няма да живея , утре може да ме блъсне кола , така че ако взема да се пазя от всичко трябва да си стоя вкъщи под юргана и да не мърдам . Абсурд . Алкохол не пия - вино , бира , шампанско , уиски , водка , ром, кампари и т.н  не близвам , който иска да пие , нямам против хора които си пийват , всеки си решава .  Whistling  Около мен хората си пийват , да им е сладко щом им харесва  Whistling

Отивам да забия един перон в ковчега и лягам пак да чета . Гане , започвам една от твоите , душко , няма да се плашиш , ще гледам бързо да ги чета  Laughing   Hug

# 684
  • Мнения: 1 243
Цял ден се размотавам и чак сега успях да ви навестя. Simple Smile

Мното ми беше интересно да прочета размислите ви за работата, които сте разменили през деня. И се разписвам и аз с признанието, че не ми се работи и стига да не се налагаше, нямаше да работя. (Рейнче, не си сама изобщо!) От една страна съм крайно неамбициозна, може би не познавам по-малко амбициозен човек от себе си Blush, никога не съм си мечтала за професионални успехи и дори сега, когато постигам такива, сякаш не успяват да ме зарадват истински, по-скоро се плаша или се притеснявам от тях. Освен това съм малко темерут и цялото общуване, с което е свързано ходенето на работа, също ме тормози. От съвсем малка обичам да си прекарвам времето просто... сама. Спомням си как си седя по цели лета вкъщи чета или си пиша нещо, измислям си разни игри, скитам се насам-натам по съчинени от мен дестинации или си мисля (и сега обичам да си мисля и да си съчинявам истории на ум) и никога, ама никога не ми е било скучно - някак сама се вдъхновявам. А сега ми се иска само да пътувам - да планирам и да осъществявам далечни, далечни пътешествия, да пробвам всичко за ядене на света, да видя всички морета. Искам да имам време да прочета много книги, да слушам много музика, да гледам много филми, да ходя на много изложби, искам само да говоря за литература и за изкуство, но не искам да съм критик, просто да си говоря ей така. Имам нужда от малко хора наоколо, с които да си обменяме любов, и да се грижа най-самоотвержено за тях. Това е. Без работа. Wink

Гиговче, как ми хареса твоята идея за тези Second Chance Books! Heart Eyes
Очарователно е, чак ми стана мъчно, че е толкова невъзможно в този свят, тук и сега... И все пак не спирай да си го представяш това място!

# 685
  • Мнения: 5 405
Кали, тоз момък не е ли много млад за теб  Mr. Green Blush Crazy Laughing

Бъбли, изобщо да не ти пука на кого трябва да забраняваш да ти пуши в къщата! Хич не ми пука кой ще ми се обижда, и на вратата бих сложила табела и директно на всеки бих казала да излиза навън  Mr. Green  Peace

# 686
  • Мнения: 6 654
Скарамушче,въпреки ,че съм много социална(поне според моите разбирания) ,това,което си написала важи в пълна степен за мен. Никога не ми е било скучно и не разбирам хората,които случаят.  Peace
Спрях да пуша преди 16 години  и от тогава нито ден не са ми липсвали цигарите,напротив,смятам това за еднин от най-големите си успехи!  Peace

# 687
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Добро утро!   bouquet

Наспахте ли се?  smile3534
Аз се излежавах, но преди и след това трябваше да стана в 7 ч.

У дома при родителите ми, никога не се е пушило вътре! Само на терасата.. който иска. Компромиси - не са правени.
Сега при мен - на терасата, в някои случаи разрешавам в кухнята. Но няма такъв фокус, да не се проветрява.   Naughty Това е просто абсурдно. Дори по време на пушенето, отварям вратата на терасата. Зимата - също.  bowuu  Вратата на кухнята към другата част от апартамента е затворена и не се разнасят дим и аромат.  Laughing
Когато идват гости, които не са мои гости и не ми се занимава с приказки и спорово, просто отивам в хола. Отказвам да ходя и на гости в хора, в които знам, че вътре се пуши. Лятото - може, но студения сезон - никога. И директно им го заявявам. Ако пък тъкмо ми се паднало да се изкъпя, разбирайте да си измия косата - нЕма как да стане.  Joy
Тези, които пушат по спирки или заведения на открито - не ми пречат. Ако димът ме дразни, ще се отдалеча.
Предполагам, че и в заведения с добра аспирация няма да ме дразни, но димните завеси и лютенето на очите, не са за мен.  Naughty Добре, че уж вече на закрити пространства не се пуши.

Мижжж, много добре ти изглежда десерта!   bouquet Сигурна съм, че ще е вкусен, особено след като е простял една нощ и бишкотите са се напоили.  Crazy

Гане  Hug Чудесно е, че си харесваш работата!

Скарамуш  Hug  Hug И твоята идея за живот ми харесва!  Flutter


Много съм доволна от вчерашното време - разтопи ми леда.  Laughing
Мятам се по задачи.. После пак ще мина. Може направо в новата тема.  Heart Eyes

# 688
  • Мнения: 1 829
Добро утро  Hug

Последните два дни сте обсъждали доста интересни теми. Ще си кажа мнение за цигарите, аз лично съм припалвала само 1-2 лета като работех на морето за да съм в крак с групата, после ми мина мерака. ММ също не пуши, в сегашния ни дом пушачите излизат навън, за съжалиние няма тераса и направо ги гоним пред вратата   Mr. Green до сега никой не се е оплакал. Самата аз обаче съм израстнала в семейство на вече бивши пушачи, но ги спяха едва преди 5 години  ooooh! Родителите ми пушеха в кухнята, но проветряваха дори докато пушат, също и в хола се пушеше. Като малка ме вардеха и не пушеха в мое присъствие  Peace

Гиговче иазпуснала съм да те поздравя за РДто на майка ти, да ти жива и здрава   bouquet

Нели видях, че си ми предложила "Мали мъже" ще знам да ти я поискам като и дойде реда за четене  Hug

Другарче Нарче вкара ме в чуденка с твоята настоятелност, че не си се объркала и ще получавам нещо  Thinking Само да ми минат изпитите и ще си спретна една разходка до Бс  Crossing Arms

Днес вече съм наспана и приличам на себе си. Вчерашнините изпити ги взех след 4 часа съм, а после обиколихме 2 мола и половин София. Прибрах се пребита и с празни ръце  ooooh! Отивам да си спретна едно кафе и ще си избера с кой автобус да се прибирам. Пак ще пиша по път   Mr. Green

# 689
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Специално за Милето и Мерри!!

Вашият човек - Филип Лхамсурен ще гостува днес в предаването "Един мъж, един микрофон" по радио Христо Ботев от 18:20 до 19:30 ч.

Общи условия

Активация на акаунт