Искам да кажа ... (18)_05.01-11.01

  • 60 405
  • 1 473
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 892
Искам да ви кажа, че наистина съм си мислила за старините.
И съм обмисляла три варианта:
1. Да имам голямо семейство, да си живея самостоятелно със старчето, но да си ги посрещам много често милите дечица и внуци. Да пада голяма веселба.
2. Да ида в старчески дом.
3. Манастир.
Честно.

Като вторите две са според зависи дали аз ще остана сама, т.е. след  Confused

Което ме подсети за бащата на дядо ми, който казал на единия си син - Василе, като някой от нас с бабата умре пръв, аз ша дода при тебе да ме гледаш  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 12 991
Жаки, когато й се скарам ми казва- махай се, мамо, не те искам, дай ми тати и Мими ми дай:) Аз не й се трогвам обаче. Много е хитра, днес казва на кака й, како, ела да ти покажа нещо в шкафа ( със сладкишите) обаче тихо мама да не чуе, тя не дава шоколад. Научила се да се крие пиклата:)
Към 19 ми звъни Мими, вдигам, Жаки отсреща- мамо, Жаки се обажда ти, може ли пица, моля:) Ама с такъв обигран тон, може казвам, а тя -обичам те, мамо, цялата Simple Smile)))
Много кашлям бе, изядох две глави чесън, мирише през две преки и боров мед и два сиропа пия Бромхексин и Сулбатамол, инхалации правя, месото ме боли, сякаш някой ме е удрял с чук за пържоли.
Лекарят бе извън града, утре след обяд ще приема. Много ми е лошо, само да не заразя домашните, че ще стане лошо.

# 17
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Ауу, мъжът ми прецъква каналите и дават Седем тъкмо края му. Heart Eyes Тихо. Crazy

# 18
  • Мнения: 9 475
И аз го гледах  Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 5 605
Жаки, компрес с извара си направи, много е гаден, но прави чудеса и си вземи таблетки Бромхалисхил и през 15-20 минути смучи по една. И ако има откъде да вземеш черна ряпа-стъргал, ръсиш с пудра захар или мед и течността, която се образува я ядеш по лъжичка на 30 мин.

# 20
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Не знам дали ви домъчня за мен, но се завърнах. Много имам да казвам, но ми се спи, а и от утре колелото се завърта. Първо ще изчета старата тема (много обичам), а сега ще кажа благодаря на Лили за новата и лека нощ на всички ви Simple Smile   bouquet

# 21
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Якоо! Любим филм!

И ние сме грипозни с мъжа ми. Аз подкарах на малката Синекода и Парацетамол пия. В момента носът ми е запушен как ще спя не знам...

# 22
  • Мнения: 12 991
Цвете, де да диря черна ряпа, в магазините продават ли? Утре ще проверя. Благодаря ти!
Шаги, липсваше, не помня ти къде беше? Разказвай:)

# 23
  • Мнения: 14 654
На мен ми домъчня, честна дума, сещах се за теб тези дни.
Жаки, при теб нещата ми замирисват на антибиотик. Има ли кой да ти направи вендузи на гърба или поне синапени лапи.

# 24
  • Мнения: 4 892
Шаги, и аз те помислих.

# 25
  • Мнения: 12 991
Янечек, най- ме е страх да не е пневмония, на слушалка не се чува, а съвсем скоро правих скенер, преди това държах Жаки за рентген и ме е страх да се снимам пак. Кашлицата ми е раздираща, боли ме гърба и цял ден поддържам Т 37,8, тресе ме. Свърших антибиотика преди по- малко от седмица. Повтори ме или пък не се излекувах и тръгна надолу. Всяка година преди тръгване болести, добре, че съм аз, а не Жаки или мъжът ми, аз ще се оправя по- бързо. Мислех да започна напарво от днес Аугментин, ама мъжът ми настоя първо лекар да ме чуе, то какво ли ше чуе, ама...

# 26
  • Мнения: 3 331
Не ми се спи, тия дни свикнах да заспивам късно. А утре как ли стана?

# 27
  • Мнения: 4 892
Аз утре няма да ставам. Приготвих на голямата всичко, изкъпах си я, приготвила съм и дрешки, якето шапката, днес напазарувахме, че да има за закуски пресни неща, че по празниците сме дояждали и съм заръчала на баща й да я изпроводи на училище. Ако се събудя, ще стана да я изпратя. Ако не- ще си спя с дундавата.

# 28
  • Мнения: 9 475
и аз няма да ставам  Wink ама аз от 6мес. не ставам така че... Grinning

# 29
  • Мнения: 3 331
Аз пък да първи път от 6 месеца ще ставам.

Общи условия

Активация на акаунт