90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 279

  • 28 861
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 29 100
МИМИ - ще пробвам всичко, полека лека. Влязох в нета да видя на кое му викаш панджар. Това е  червено цвекло, нали. Аз го ползвам когато има в салата със зеле и моркови. Hug
Полека лека разбира се, това са идеи, не да ги изядеш на един ден! Hug

# 676
  • Мнения: 4 393
По повод салатите да кажа. Купувам айсберг, където е на промоция по левче, по 4-5 броя, и я правя с праз лук. Вчера от фантастико заредих пак - който има наблизо тази верига, да си вземе, хубава е.

# 677
  • Мнения: 1 080
http://lety-culinaryadventure.blogspot.com/2013/12/juicy-chocolate-cake.html
Една рецепта, която мисля, че е подходяща за въглехидратна вечеря, аз го приготвям в момента с брашно от елда.

Гъби мисля, може всеки ден.

# 678
  • Мнения: 508
Здравейте!
Работа имам за целия китайски народ, но седнах да си ви изчета спокойно. Като ви чета виждам, че не съм някакво странно чудо на природата и , че и при вас нещата са като при мен (от време на време прегрешавате; макар, че сме на диета мислим за ядене; понякога изпадаме в странни настроения и т.н. и т.н.).
Васко наистина изглеждаш чудесно, аз си мислех, че на тези кг. вече си много слаб, но си екстра
Аз вчера си позволих огромна порция пържени картофи, след които пих мнооооого вода, е.... днес си нося последствията, които са доста големи. Ама този път поне знам от какво са килограмите. Преди това качвах от въздух.
Менюто днес:
З - 3 кивита
О - печено сирене с масло и салатата с кисело мляко и настъргани моркови
В - все още я мисля дали да са сърми или нещо сладко  newsm78

Успешен ден! Hug

# 679
  • София
  • Мнения: 2 363
mimi.7299, студено е, а уж се затопляло... да бе да... наистина не е -6 през деня, но не си е и за жени навън...
инсп. Гаджет, мерси за фантастико Wink
ioana_g , всеки ден без плодовия и греховната вечеря Simple Smile

# 680
  • Мнения: 2 109
Здравейте  Hug

Днес непредвидени ядове с една шивачка, ама много и се ядосах-хем ми е омазала нещата, хем не иска да чуе какво точно искам, хем след рекламацията влошила положението още повече- взех си дрехата, но съм бясна  Twisted Evil  , тичах при друга, но не работи в събота, а аз обичам нещата да се случват "тук и сега"  #2gunfire

На обяд страхотно гюведже от сорта "сирене по шопски", но вместо яйце сложих кашкавал, стана разкошотия (ядох го с лъжица, за да не трябва да си топя с хлебче от соса  Embarassed ). Сиренето нямах време да го изкисвам и беше доста солено, та утре може да има +, но ще знам, че е от това.

Провокирана от Мими-ната супа си направих за вечеря телешко варено със свинско месо  Laughing , изглежда и ухае прекрасно- св. месо, чесънче (без да го обелвам става като масло след сваряване), кромид, морков и червена чушка на едро, дафинов лист и черен пипер. Бульонът е бистър и ММ ще го хареса, че той не яде нищо с лъжица и където "плуват медузи"  Joy
И аз много харесвам Лидъл, а до нас има на 5 минути, та често го посещавам.

# 681
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
dejie, в ден варива почти винаги ям ориз, защото от него сигурно свалям. Картофи, боб и леща ми се лепят много, освен че и не ме засищат. Ориза го ядох със зелева салата, пия и лаксит, но ефект нямаше. Добре че хуска подейства. А овесените трици ме запичат както нищо друго. За това се отказах от Дюкан.

# 682
  • Мнения: 1 988
MinaCanova, станахме 4 в групичката от 2-ри януари. Аз периодично ще си пиша, мисля че още някой се включи тогава.
#eve, не предавай фронта за едно парче баница.

Аз бях си замразила заек с лук от миналия белтъчен, защото много ми хареса, и си го хапнах на обяд, но за довечера купих от стековете на промоция от Лидл. Не се сдържах и пробвах едно ъгълче, но май са доста солени. Четох предварително за това и не съм ги солила. Ще хапна малко и ще наблегна на салатата. После ще стискам палци да не е голям плюсът.
Отдавна не съм купувала китайско зеле. А то ми харесва.

За утре ще сготвя нещо като гювеч.


# 683
  • София
  • Мнения: 426
за въглехидратен може ли баница с тиква за обяд а за вечеря кекс

# 684
  • Мнения: 5 374
Анелка-въглехидратният обяд е СОЛЕН, само вечерята е сладка.
От  днес и аз почвам нова врътка, след две такива и десет месеца почивен режим, с чести режимни четворки, но и с прегрешения. Имам за цел- 7 кг
з-мандаринка;о- кисело зеле със свинско месо и кървавичка/тежко ми е на стомаха, имам киселини, но не е само от зелето, а от оливането вчера и онзи ден в късните следобедните часове със смесени храни, предимно сладки/
В- топло прясно мляко /действа ми идеално за VC/ Не искам от зелето /макар че много го обичам/, нито пък друго месо.
Утре - мандаринки и супа от праз, ориз, зелева чорба /Крачулинка/
Пожелавам на себе си и на вас УСПЕХ!

# 685
  • Мнения: 533
за въглехидратен може ли баница с тиква за обяд а за вечеря кекс
Здравей, обяда е постен и солен, вечерята е или 1/2 от обяда или до 200гр. сладкиш и ред чер шок и в двата случая  Simple Smile

# 686
  • Мнения: 1 140
MinaCanova, станахме 4 в групичката от 2-ри януари. Аз периодично ще си пиша, мисля че още някой се включи тогава.
#eve, не предавай фронта за едно парче баница.
Ааа, пет сме дотук с Джей-Джей и мен  Peace
Ох, гладна съм вече, но ако вечерям сега до 22 часа със сигурност ще съм гладна пак. Ще гледам да издържа до към 18.30, тъкмо дотогава да реша дали да ям пак риба като на обяд или нещо млечно.
Мими, подсети ме ти ли спомена, че купуваш от Лидл сушени домати с каперси? Какво представляват консерва ли е някаква или във вакуумиран плик  newsm78

Последна редакция: сб, 10 яну 2015, 17:28 от Петя БГ

# 687
  • Мнения: 1 097
Все ми се срува, че доста народ почнаха на 02.01, пък много малко останахме след няма и 10 дни.  Wink Аз обаче ще изостана по някое време от групичката, че няма да правя водните, защото кърмя. Иначе съм сериозна и режимна:

З: 2 банана
О: телешко варено / режимно, без картофи /, салата айсберг, домати и краставици
В: задължително ще е млечни  Wink салата снежанка и различни сирена

# 688
  • Мнения: 255
Здравйте,
И аз съм на диета от 02.01.2015.За първите 8 режимни дни -4,100

# 689
  • Мнения: 43
Здравейте фиданки и фиданчовци  Party    bouquet
В крайна сметка изядох заешкото от онзи ден за вечеря,но няма да повторя вече тази комбинация  Naughty
Днес съм на въглехидрати:
з:2 банана
о:пица с кисели краставици,домати,маслини и гъби  Heart Eyes (домашна,250 гр. брашно  Joy)
в:едно огромно парче торта Наполеон,ред шоколад Heart Eyes
Тези дни здраво съм се разготвила,добре че има кой да ми помага  Whistling
Имам един въпрос:Ходих до Б*лата днес и там имаше сушени фурми,някакви нови,пише без захар в кутия,от Иран били.Въпроса ми е някой пробвал ли ги е,и колко мога да изям в утрешния плодов? newsm78 (някъде четох за 8 големи сушени плодове в плодов,но на ядене или за целия ден  newsm78).Не ми се препрочита пак книгата,а и кой знае къде го пише.До сега не съм яла сушени плодове,че все не намирах без захар  Tired  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт