Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 60

  • 136 538
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 217
Някой скоро да е поръчвал успешно от http://www.allbeauty.com?

Пробвах и с PayPal, и с карта, и при двете не ми дава да си завърша поръчката.  Thinking

Още миналата година стана така с този сайт, а преди това имах 2-3 поръчки /основно парфюми Hug Ако някой е успял наскоро ще се радвам да сподели Peace

# 76
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Някой скоро да е поръчвал успешно от http://www.allbeauty.com?

Пробвах и с PayPal, и с карта, и при двете не ми дава да си завърша поръчката.  Thinking

Още миналата година стана така с този сайт, а преди това имах 2-3 поръчки /основно парфюми Hug Ако някой е успял наскоро ще се радвам да сподели Peace

Сега го разгледах и аз. Там не можеш да регистрираш български билинг адрес и затова не може да се плаща с бълг. карта. Предполагам в това е проблема. В сайта има добри цени, за съжаление за нас е недостъпен.  Sad

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
А кое е изгодно в този сайт и по-добри ли са цените от feelunique?
ПП. Сега видях, че любимият ми парфюм е на промоция, дали са оригинални обаче?

Последна редакция: сб, 28 фев 2015, 08:16 от NBM

# 78
  • София
  • Мнения: 60
А кое е изгодно в този сайт и по-добри ли са цените от feelunique?
ПП. Сега видях, че любимият ми парфюм е на промоция, дали са оригинални обаче?

Точно, поради един намален в момента парфюм, реших и аз да пробвам.

А сайта го видях от 1-ва страница на тази тема - там е написан като Cheep Smells и че може да се пазарува с БГ карти. Затова реших, че може да има някоя тънкост, която не улавям.

Пробвах с адреса на Габко да направя поръчка, освен да сменя с някой друг... Thinking

П.П.  В интернет коментарите са, че козметиката е оригинална и че сайтът е регистриран на остров в Ламанша, от което идват по-изгодните цени.

Последна редакция: сб, 28 фев 2015, 10:48 от Screwdriver

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Благодаря, ще поръчам тогава   bouquet

# 80
  • София
  • Мнения: 60
Благодаря, ще поръчам тогава   bouquet

Ако успееш, сподели, моля   Simple Smile

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Не съм уточнила, ще поръчвам с английска карта на английски адрес, така че се надявам да няма проблем.

# 82
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Не съм уточнила, ще поръчвам с английска карта на английски адрес, така че се надявам да няма проблем.

NBM, вероятно няма да имаш проблем.

Screwdriver, да сайта го има на първа страница, но може да е стара информация. Аз лично не вярвам някой да успее да плати с БГ карта по простата причина, че при задаването на билинг адрес не може да се избере държава България - няма я. Съответно после данните от картата /име,номер идр./ няма да съвпаднат с адреса.  Peace

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
На страницата им с въпроси и отговори е уточнено, че преди това са били  Cheap Smells , но наскоро са включили и козметика, освен парфюми, затова са променили името си.

# 84
  • София
  • Мнения: 3 854
Написаното на първа страница е толкова старо за cheapsmells, че нямам думи! От този сайт не може да се поръча с бг карта от минимум 3-4 години.Аз съм поръчвала последно 2010 г. и нямаше проблеми.Писах им няколко пъти,но отговорите бяха ако не успявате да довършите поръчката,значи системата не приема картата ви,а тя е същата като тогава.Мисля,че изгубени пратки са причината да ни отрежат.А инак и тогава имаше не само парфюми,а и козметика.

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
А ако се пусне до презозвач и се плати през ПП ще стане ли?

Последна редакция: нд, 01 мар 2015, 09:39 от armira

# 86
  • София
  • Мнения: 3 854
А ако се пусне до презозвач и се прати през ПП ще стане ли?

Ако питаш дали може да се плати с Пейпал и да се пусне до превозвач - аз не успях  Peace

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Да,това питам. Жалко..

# 88
  • Мнения: 103
Аз плащам без проблем в Allbeauty.com с Бг карта ,директно с  картата или  с Пей Пал .Билинг и шипинг адреса са ми еднакви ,може би IP -то е проблем

# 89
  • София
  • Мнения: 60
Аз плащам без проблем в Allbeauty.com с Бг карта ,директно с  картата или  с Пей Пал .Билинг и шипинг адреса са ми еднакви ,може би IP -то е проблем
*sis*, от друга ли държава поръчваш?
Редактирам се.... Изписано е, че си в Лондон Simple Smile

Иначе и  аз стигнах до извод, че проверят IP адреса, защото точно преди да ме прехвърли към страницата, където въвеждаш карта се изписва, че ти проверяват провайдера. А и като цъкна на PayPal, въобще не ме прехвърля там, което означава, че няма как да знаят дали ще ползвам българска карта и адрес.

За съжаление и опита ми да ползвам английско прокси не беше успешен  Sad
Или не съм намерила качествено английско прокси, или пък те са много добри в засичането.

NBM, с твоята карта от България ли ще поръчваш?

Общи условия

Активация на акаунт