Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 60

  • 142 327
  • 742
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 328
От английския сайт на Адидас може ли с БГ карта?

# 646
  • Мнения: 1 535
От английския сайт на Адидас може ли с БГ карта?
Може.

# 647
  • Мнения: 3 328
От английския сайт на Адидас може ли с БГ карта?
Може.

А на билинг адреса да пиша този на превозвача ли?

# 648
  • гр. София
  • Мнения: 5 014
От английския сайт на Адидас може ли с БГ карта?
Може.

А на билинг адреса да пиша този на превозвача ли?
Не, на билинг адрес се пише адреса на картата. На шипинг е адреса на превозвача.  Peace

# 649
  • Мнения: 3 328
От английския сайт на Адидас може ли с БГ карта?
Може.

А на билинг адреса да пиша този на превозвача ли?
Не, на билинг адрес се пише адреса на картата. На шипинг е адреса на превозвача.  Peace
Да, това ми е ясно, но в конкретния сайт като започнах да попълвам билинг адрес ми стои държава УК и няма възможност да се смени, затова попитах.  Peace

# 650
  • гр. София
  • Мнения: 5 014
От английския сайт на Адидас може ли с БГ карта?
Може.

А на билинг адреса да пиша този на превозвача ли?
Не, на билинг адрес се пише адреса на картата. На шипинг е адреса на превозвача.  Peace
Да, това ми е ясно, но в конкретния сайт като започнах да попълвам билинг адрес ми стои държава УК и няма възможност да се смени, затова попитах.  Peace
В такъв случай може би не може с БГ карта.... не знам....

# 651
  • София
  • Мнения: 435
Здравейте!
Опитвам се да пусна поръчка от сайта на Теско - groceries Плащам с виртуалната на ДСК, но не мога да се справя. Когато потвърдя плащането, там където би трябвало да излезне код за сигурност, който изпращат от банката  пише Parameter 'network' invalid or missing
На някой случвало ли му се е? Съвети?  newsm78

# 652
  • софия
  • Мнения: 33 376
Пробва ли с друг браузър да финализираш?

# 653
  • Мнения: 1 755
Коментирахме по-назад, че не може в гросерито вече с бг карта.

# 654
  • София
  • Мнения: 435
Ето това съм го пропуснала...  newsm78
Прочетох на първата страница, че може..  Peace
Уффф... така исках да си поръчам някои неща...  Twisted Evil

# 655
  • София
  • Мнения: 1 187
А някой знае ли защо вече не може да се пазарува с бг карта в tesco groceries? Че мислех да поръчвам някой неща,ама явно няма да ме огрее. Sad

# 656
  • Бургас
  • Мнения: 8 994
Някой чака ли пратки чрез Габиели? Преди пристигаха за една седмица, а сега чакам пратки от курсовете от 20 и 22 януари и още не са пристигнали.

# 657
  • София
  • Мнения: 4 412
Някой чака ли пратки чрез Габиели? Преди пристигаха за една седмица, а сега чакам пратки от курсовете от 20 и 22 януари и още не са пристигнали.

Аз също чакам.Доколкото разбрах е пристигнал един тир от най-големите още на 27.01 и те не можели да го обработят.Започвам да се притеснявам, да не вземат да объркат нещо или да не се е объркало нещо.Уж трябва днес да раздават, но нито излиза обработва се, нито някой вдига телефона в Пловдив.

# 658
  • София
  • Мнения: 23 410
тая година са обявили по-дълго време за пътуване и обработката им отнема повече.  Rolling Eyes
курса от 19 пише че се раздава.

# 659
  • Sofia
  • Мнения: 16 695
кура от 19 пише че се раздава.

   Къде ги раздават, да си взема и аз един за вкъщи? Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт