Пазаруване от Aliexpress.com 42

  • 54 539
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 863
Имам едни завеси, поръчани на 11.11 и още никакви ги няма, остават 8 дни до изтичане срока на доставка, време ли е за диспут вече?

Ако има движение , можете просто да удължите срока за доставка  Peace

# 31
  • Мнения: 34
Здравейте!
Нова съм в тази тема. По препоръка на един познат реших да се поровя и аз в този сайт и си маркирах някои нещица  Rolling Eyes  Но след като прочетох началната страница на темата и някои от коментарите се обърках малко. Ако си поръчам няколко неща в една поръчка, но са от различни продавачи ще ги получа в различни пратки ли? И наистина ли като е изписано Free ShippingtoBulgaria via China Post Registered Air Mail то това значи, че си заплащаме само цената на продукта?
Извинете ме, ако въпросите са ми тъпи, но малко се заплетох  Embarassed

# 32
  • Мнения: 413
_kiflichka_ Точно така , различни продавачи , различни пакети , различно пристигане . То и от един продавач да е , ако са с различен срок на пращане , пак ще ги получите отделно   bouquet Щом е обозначено безплатна доставка , значи е безплатна , ако има шипинг , ще ви се отрази в крайната цена . То е отразено в обявата ако има шипинг , оттдолу под цената има и цена за шипинг   bouquet

# 33
  • Мнения: 34
fifinaki благодаря ти за бързия отговор   bouquet сега остава само да се пробвам с размерите  Peace

# 34
  • Мнения: 111
6u6ulina, за обувчиците, много са сладки, виждам, че си поръчала размер 2, на колко е твоят бебчо, че аз сега поръчах едни, размер 3, и пак мисля, че ще са умалени. Благодаря!  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2
Здравейте,кога е Китайската нова година?От кога до кога няма да може да поръчваме и получаваме?  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 5 892


Не е лоша, но трябва много точно да се избира размер. За М е посочен бюст 92 и по-голям няма никакъв шанс да мине, понеже колана не се разтяга на никъде и няма цип  Laughing
За това нещо не съм очарована как ми стои, хем ми е широка около бюста ..хем ако е по-голям бюст няма въобще как да я облече ... Grinning
Ще я мисля, нещо коланче..стесняване.. или ще си ходи при майка Simple Smile


Камалия, сподели впечатления за роклята и качи също снимки за нея и тук.
Ето цък Доволна съм, на живо стои по-хубаво от колкото на снимката в обявата. Надебеляла съм по празниците и на дупето я опъвам много, идва ми твърде къса. Но до месец ще ми заспи.  Peace

# 37
  • Мнения: 1 831
6u6ulina, за обувчиците, много са сладки, виждам, че си поръчала размер 2, на колко е твоят бебчо, че аз сега поръчах едни, размер 3, и пак мисля, че ще са умалени. Благодаря!  Simple Smile
ами нямаме годинка ,поръчах ги с цел да ги носи повечко за пролетта и есента.Но не смятам ,че са за 2 годишно дете ,по- малки са ,поне по моя преценка

# 38
  • Мнения: 108
Взех от пощата тия неща за малката:
http://www.aliexpress.com/snapshot/6390480189.html?orderId=64967931420052  - frozen телефон, сложих му батерии и засега работи
http://www.aliexpress.com/snapshot/6358183475.html?orderId=64722941720052 - рокличка на мини маус  /имитира доста добре същата рокличка на HM/,  отговаря си на размера
ето я:

http://prikachi.com/images.php?f=images/458/7833458F.jpg&sendlinks=1

няма етикет на HM

Последна редакция: ср, 07 яну 2015, 15:36 от malko_meche

# 39
  • Мнения: 3 020
Взех от пощата тия неща за малката:

http://www.aliexpress.com/snapshot/6358183475.html?orderId=64722941720052 - рокличка на мини маус  /имитира доста добре същата рокличка на HM/,  отговаря си на размераь

Ами ние купихме абсолютно същата от ХМ преди Нова година.
Снимката ми се струва изплагиатствана от сайта им - на ХМ.
Същата ли е като на снимката? Моля за реална снимка.
Ако да, си струва да се поръча, че тук е 34.90лв.

# 40
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Цитат на: Камалия
Камалия, сподели впечатления за роклята и качи също снимки за нея и тук.
Ето цък Доволна съм, на живо стои по-хубаво от колкото на снимката в обявата. Надебеляла съм по празниците и на дупето я опъвам много, идва ми твърде къса. Но до месец ще ми заспи.  Peace

А материята тънка ли е, има ли разтегливост голяма? Добре ти седи. Около бюста добре ли пасват изрезките, които са?

# 41
  • Мнения: 79
Никид, бързо възстановяване и от мен. Живи здрави да се приберете у дома.   bouquet

# 42
  • Мнения: 5 892
Цитат на: Камалия
Камалия, сподели впечатления за роклята и качи също снимки за нея и тук.
Ето цък Доволна съм, на живо стои по-хубаво от колкото на снимката в обявата. Надебеляла съм по празниците и на дупето я опъвам много, идва ми твърде къса. Но до месец ще ми заспи.  Peace

А материята тънка ли е, има ли разтегливост голяма? Добре ти седи. Около бюста добре ли пасват изрезките, които са?
95% полиестер, 5 % спандекс( не знам какво е)  Mr. Green, лека разтегливост, нито лятна, нито зимна. На бюста е изрязана доста отстрани и биха се виждали грозно презрамките на сутиена Peace.

# 43
  • Мнения: 3
Искам да закажа за себе си телефон, ама имам много въпроси.
http://ru.aliexpress.com/item/Lenovo-P780-Quad-Core-android-phon … M/1073217569.html
Първо е че не съм гражданин на Република България, и съм чуждестранен студент от Молдова. Бях днеска в дшл и там ми казаха че ако поръчка ще идва от китай трябва да заплащам 20% ддс. Исках да закажа поръчка в офис на дшл, защото живея в общежитие. Още една проблема, че нямам лична карта. В съвъкупност с това всичко не знам какво сега да правя. Кажете ми къде да заказвам поръчка, и как да не плащам ддс?
Извинявайте за грешки, само два месяца съм в Пловдив, и изобщо в България

Последна редакция: ср, 07 яну 2015, 15:37 от Nicolai Zdravcov

# 44
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Камалия, благодаря ти. Роклята е интересна, ще се почудя още малко в избора на рокля.

Общи условия

Активация на акаунт