Нов живот в нас расте, през АВГУСТ радост ще ни донесе!

  • 29 124
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 42
Здравейтеее Благодаря и аз за хубавата темичка на Queen E , само да вмъкна, че липсвам на първа страничка, ще пиша на лични Simple Smile
Нахлувам с хубави новинки от вчерашния преглед (снощи не можах да се докопам до компа). Чух сърчицето  Heart Eyes камък ми падна от сърцето, толкова се зарадвах, че директно се разплаках, а док си помисли, че не съм разбрала добре, че се чува сърчицето, та и обяснявах, че от радост плача  Blush Мъничето е 1 см  Явно малко мъничко се видя на док, та ме пита дали не ми е по-дълъг цикъла, казах й, че знам точната дата, на която е станало та сравнихме после моята дата с нейните изчисления и всичко си е в норма Simple Smile  С вагинален ме гледат и мен, до 3 месец е така, после с коремен. Следващия преглед е направо за БХС началото на февруари. С предната бременност правих, ще правя и сега, както и ФМ. Интересно, че с предната бременност д-р Тимева си ми прави БХС, а сега каза за него да си запазя час при д-р Искилиева или д-р Чавеева (може би имат конкретно специализация в тази област не знам  newsm78 )
Тай, Жанинче, честити сърчица и на вас. Кой не беше чул сърчице, знам, че е лесно да се каже, но не се притеснявайте, въпрос на ден-два е понякога (както беше и при мен предния преглед  Hug
Happysmile, както са ти казали и другите, по-добре антибиотик, отколкото инфекция  Hug всичко ще е наред.
Вчера ходих до работа и случайно засякох оперативката и аха ... на косъм бях да изтърся пред всички, ама нещо ме спря, викам айде като се върна от отпуска, че ще разбуня духовете  Whistling
Смятам да поработя до края на април и после отпуска до майчинството, че имам доста натрупана.
За яденето какво да ви кажа, учудващо не ми се яде хич сладко, обаче кисело и люто много и като хапна ми се разминава гаденето. (не съм повръщала, но се чувствам като перманентно препила  Crazy )
Хайде стига съм досаждала, че изписах ферман, добре че по-рядко пиша  Whistling Mr. Green

Последна редакция: ср, 07 яну 2015, 10:29 от meri-geri :)

# 31
  • София
  • Мнения: 1 227
Добро утро!Новата темичка е страхотна. HugКакво ви се яде по често солено или кисело?Също така прияжда ли ви се по нещо?
Не ми се яде нито кисело, нито солено, ако мога ще живея само на сладкиши. Embarassed
На мен за ФМ ми препоръча докторката ми, д-р Янкова от Св.Петка и имам записан час за 19.01.
Днес ходих да дам кръв и урина, едвам дочаках да дайда в офиса та да си пийна кафенце. Simple Smile
Момичета, важното е че сакчетата нарастват и че има ЖТ в тях, това е единственият показател в ранна бременност.
Жанинче, ми нищо чудно да ти личи, всяка следваща бременност се забелязва по-рано и матката нараства по-бързо. И при мен личи, но аз съм перманентно бременна. Mr. Green/имам улцерозен колит рецидивирал след зачеването и не смея да го лекувам още/.

# 32
  • Мнения: 7
Мерси за новата темичка Simple Smile

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 723
Добро Утро   food010
Добро утро!Новата темичка е страхотна. HugКакво ви се яде по често солено или кисело?Също така прияжда ли ви се по нещо?
От страстен любител на шоколада ,минах в категория непоносимост до  Sick
Същото и с кафето.......
От понеделник пак се сработваме с шок.изкушения,но с кафето още не сме единодушни Wink
Днес от сутринта в офиса се черпим-много от колегите имат именници и при нас е весело Grinning
Та в тоя ред на мисли Честит празник на именниците  bouquet

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Мен ми е лошо от всичко сладко и тестено. Само супи, салати и месо Peace

# 35
  • Мнения: 46
Здравейте и от мен. Queen E -темата е супер, браво за старанието. Както бях писала в предходни постове, аз посещавам д-р Велкова във Вита. на 23.12 беше последният ми преглед, на който чухме сърчицето  Hug. Записаха ме на ФМ и БХМ на 23.01 при д-р Славкова ( пак във Вита ). Неразположението ми премина вече , станала съм и позитивна ( за разлика от миналият месец, когато само лоши мисли ме спохождаха ). За апетитът - малко прекалих с въглехидратите последните дни, но ще се стегна , за да няма проблем с излишните килограми  Embarassed От няколко вечери гледам в youtube -Такъв е животът -Шейново. Интересно ми е. Засега това е от мен, пожелавам ви усмихнат ден  Grinning.

# 36
  • Мнения: 332
До сега нямам симптоми за гадене и повръщане и ям всичко и по цял ден .. но най-много ми се хапват кисели краставички. И ми се пие много млякооо Simple Smile

# 37
  • Мнения: 61
И аз от любителка на шоколада, сега само салати с кисело мляко ям.С толкова много сол, че моят само ми се кара.Дали има нещо вярно в това , че вкусът се променя според пола, или са глупости?

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Здравейте и от мен. Queen E -темата е супер, браво за старанието. Както бях писала в предходни постове, аз посещавам д-р Велкова във Вита. на 23.12 беше последният ми преглед, на който чухме сърчицето  Hug. Записаха ме на ФМ и БХМ на 23.01 при д-р Славкова ( пак във Вита ). Неразположението ми премина вече , станала съм и позитивна ( за разлика от миналият месец, когато само лоши мисли ме спохождаха ). За апетитът - малко прекалих с въглехидратите последните дни, но ще се стегна , за да няма проблем с излишните килограми  Embarassed От няколко вечери гледам в youtube -Такъв е животът -Шейново. Интересно ми е. Засега това е от мен, пожелавам ви усмихнат ден  Grinning.
оо, аз тези епизоди на Шейново ги гледам с всяка бременност! Мъжът ми ме бъзика, че ги знам наизуст:), но винаги е вълнуващо и като се роди бебче се просълзявам Crazy

# 39
  • София
  • Мнения: 1 227
Подсетихте ме и мен за Такъв е животът, много ми харесваше навремето. Аз пък съм си наумила да гледам едно филмче, даваха го по Дискавъри-Чудото на живота май се казваше. За развитието на бебчето от началото до раждането. Heart Eyes
За вкусовите предпочитания и пола, първият път ядях само дюнери и чипс, влечеше ме все към солено и имам момче  Mr. Green. След раждането се върнах много бързо към лъбовта си към въглехидратите. Embarassed

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Подсетихте ме и мен за Такъв е животът, много ми харесваше навремето. Аз пък съм си наумила да гледам едно филмче, даваха го по Дискавъри-Чудото на живота май се казваше. За развитието на бебчето от началото до раждането. Heart Eyes
За вкусовите предпочитания и пола, първият път ядях само дюнери и чипс, влечеше ме все към солено и имам момче  Mr. Green. След раждането се върнах много бързо към лъбовта си към въглехидратите. Embarassed
Ако говориш за поредицата на ВВС , казва се "The human body", а епизода със зачеването и раждането е номер 2, тъй като поредицата мисля, че е от 7-8 епизода Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 1 227
Май така беше наистина, благодаря ти. Hug
П.П. не можах да го намеря. Confused

Последна редакция: ср, 07 яну 2015, 11:05 от ANI BANI

# 42
  • София
  • Мнения: 133
Момичета, от време на време усещам леко неразположение ниско долу, според вас трябва ли да пия нош-па или то е само за по-силни болки и да не се притеснявам от тези лекички неразположения

# 43
  • Мнения: 23
Здравейте момичета,
Queen E страхотна тема, браво  bouquet
iveto-srспокойно и мен от време на време ме наболява корема, но си вземам нош па, безвредно е,ако си притеснена вземай, знаех си аз че е от хормоните Simple Smile
Фм- тъй като аз съм от първите августинки,още другата седмица ще ви дам отчет, ще ходя във Фемина при Димитрова, ще си направя и БХС преди това.
Аз също съм страстна любителка на шоколада, в началото не можех да го ям,но сега отново започнах, мен за разлика от 1 та ми бременност сега нон стоп ми се гади, така че дали ще е сладко или солено все ми се повръща Sad
Някой беше питал за болничните от Вита аз с предната си бременност вземах само от там, мисля че се плащаха по 10 лева, онзи ден лекарката ми ме увери,че мога да започна да вземам веднага, но аз мисля да походя още малко на работа,поне докато се постопли.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 227
Аз питах за болничните, благодаря. На мен докторът от ЖК ще ми ги пуска от частен център и на болничен искали между 20-25лв. Какво толкова правят за 25лв не знам. ooooh! Ще си питам значи докторката във Вита, ще може ли тя да ми пуска.
Ивето, неразположенията са нормални, матката расте, тъканите около нея се разместват, червата се местят. Пий си но-шпа ако ти е толкова неприятно.

Общи условия

Активация на акаунт