Нов живот в нас расте, през АВГУСТ радост ще ни донесе!

  • 29 151
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 112
Моля да добавите и мен в началната страничка - 26 г., Пловдив, първа бременност, термин 23.08

# 61
  • sofiq
  • Мнения: 33
Здравейте и от мен ! Следя ви с интерес , въпреки че на мен ми е 4-та бременност , имам 3 момченца Simple Smile успех на всички !

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Здравейте и от мен ! Следя ви с интерес , въпреки че на мен ми е 4-та бременност , имам 3 момченца Simple Smile успех на всички !

Браво на теб! И ние си говорим за 4 деца, но още сме на етап трето Grinning Да сме живи и здрави:) пожелавам и на теб и на себе си по едно момиченце baby_neutral

# 63
  • sofiq
  • Мнения: 33
За съжаление просто трудно се взима решение за толкова деца от родителите ...Но да да са ни живи и здрави и дай  Боже повече бебета Simple Smile

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 389
Здравейте и от мен ! Следя ви с интерес , въпреки че на мен ми е 4-та бременност , имам 3 момченца Simple Smile успех на всички !

Браво на теб! И ние си говорим за 4 деца, но още сме на етап трето Grinning Да сме живи и здрави:) пожелавам и на теб и на себе си по едно момиченце baby_neutral

Много ме кефите Simple Smile Дай Боже всекиму едно голямо и щастливо семейство!

# 65
  • Мнения: 368
Мина прегледа и вече си имаме рачички и краченца, нещо си плуваше мъничето. На 26 съм на БХС, но Коновалова от Щерев ми каза да го напрява при Чавеева мисля, че се казваше, попитах я дали ще може тя и ми обясни, че Чавеева и още една Иксакова май се занимавали точно с това (пиша това във връзка, че на някой му бяха препоръчали Коновалова за БХС) В движение съм по-късничко ще пиша  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 42
Мина прегледа и вече си имаме рачички и краченца, нещо си плуваше мъничето. На 26 съм на БХС, но Коновалова от Щерев ми каза да го напрява при Чавеева мисля, че се казваше, попитах я дали ще може тя и ми обясни, че Чавеева и още една Иксакова май се занимавали точно с това (пиша това във връзка, че на някой му бяха препоръчали Коновалова за БХС) В движение съм по-късничко ще пиша  Heart Eyes

Сигурно мен имаш предвид  Whistling бях се объркала и вместо Чавеева бях писала Коновалова, но после редактирах поста  Mr. Green Другата е Искилиева. Радвам се за твоите хубави новини  Hug
Я кажете във фейса как се казва групата да я потърся?

# 67
  • Мнения: 284
Късметче,браво много се радвам за вас Simple Smile В коя г.с си ?!

# 68
  • Айтос
  • Мнения: 358
mama sofiq , честито, ти си героиня!
Късметче, радвам се, че всичко е наред!

Аз си записах час за ФМ за 14-ти. Реших, че ако има нещо притеснително ще си пусна и кръв за БХС, но като цяло не съм много навита. Как мислите, дали е възможно да се види какво ще е бебето? Ще съм на границата между 12-та и 13-та седмица.

Днес ми е много заспало, за малко да задремя на бюрото. И ме боли главата Sad Имам е хрема от вече цял месец, послоянно подсмърчам и кихам и носа ми е в рани и ме боли Sad
Ако изляза в болничен от 20-ти за месец, кога ли ще ми го приведат?

# 69
  • sofiq
  • Мнения: 33
mama sofiq , честито, ти си героиня!
Благодаря Simple Smile

# 70
  • Мнения: 8
Здравейте момичета! И аз ще ставам августовска мама тази година, така че и от мен записче за темата. Радвам се, че толкова много мами сме се събрали. За мен това ще бъде трето бебче. Имам си две принцеси вкъщи и сега малко неочаквано и непланирано, но с голямо желание ще стискаме палци за едно хубаво и здраво бебче, а пък е момченце, таткото ще скача до тавана, ако не ... харем и пълно женско царство.
Терминът ми още не знам, доки каза в началото на август, но скоро ще се разберем за дата.
Относно феталната морфология, аз моите си ги правих във МЦ Фемина при д-р Тошева и съм доволна. Иначе сега в МЦ Пентраграм, че там се премести доки.
Да си бременеете с кеф. Дано да мине бързо периода с гаденето, и сънната ни болеста, а за гърдите пробвайте с едно кремче за зърна, има много добри, аз лично ползвах на Авент, но в последните месеци от бременността.

# 71
  • София
  • Мнения: 133
Red_Iff Четох, че вече болничните са електронни (ако докито има компютър) и така НОИ ще ги изплаща до 5 дни

Поздравявам всички майки, които са в темата с 3-то и 4-то дете! smile3525

# 72
  • София
  • Мнения: 321
След малко съм при доки... Стискайте палци  Praynig

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 723
Red_Iff Четох, че вече болничните са електронни (ако докито има компютър) и така НОИ ще ги изплаща до 5 дни

Поздравявам всички майки, които са в темата с 3-то и 4-то дете! smile3525
Не е точно така... болничният е електронен,но се издава и хартиен ,който се носи на стетоводителя и той го декларира в НОИ Peace
От 2016г ще е бързо Peace
Red_Iff като си вземеш болничен бързо го дай на счетоводство-те са длъжни да го придвижат до 15число мисля newsm78 към НОИ.
За да ти е най-лесно да си следиш болничните и тн. си вземи ПИК от НОИ Peace

# 74
  • Мнения: 368
Meri geri ти при коя ще си и кога?
Деси в 9г.с и 2 дни 2 см.е бебчо.
Благодаря ви момичета  Hug
Успех на тези, които им придстои преглед, стискам палци.
Браво на майките, които чакате 3то и 4то детенце, живи и здрави да са ви   bouquet

Последна редакция: ср, 07 яну 2015, 18:25 от kasmetchence

Общи условия

Активация на акаунт