Изгаряния при малки деца

  • 836
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
БЛАГОДАРЯ на всички мами за съветите и указанията в темата-Да спасим Др.Л.Пеев .Този Човек спаси и нашето детенце само с две превръзки.Успяхме да се избавим от лапите на безскруполните лекари от клиниката по изгаряния в Пирогов,които само за да се облагодетелстват и да източат някой лев от здравната каса са готови на всичко на гърба на страдащите деца и родители.Едва ли има дете ,на което да не са казали ,че без пластика не може да се излекува.Лъжат родителите,че слагат най -добрите и скъпи превръзки /сребърни /,а в същото време ги превръзват с евтини и подготвящи ги за трансплантация превръзки.Това направиха и с нас ,като на втората ,,най-добра превръзка,,ни казаха че нещата не вървят на добре и ни дават последен шанс още 2 дни и след това ще ни направят трансплантация- /  обезобразя-ване/.Не им повярвахме грабнахме си детето и по най-бързия начин си тръгнахме от този ад.За една седмица раната на детето почти е напълно оздравяла с помоща на Др.Пеев.   БЛАГОДАРЯ ВИ ДР.ПЕЕВ    Ще повторя апела на другите мами   ЗА БОГА НЕ ВОДЕТЕ ДЕЦАТА СИ В КЛИНИКАТА ПО ИЗГАРЯНИЯ В ПИРОГОВ Др.Пеев работи в болница Скин Системс -координатите ще намерите в интернет

# 1
  • Мнения: 4 500
На първо място - радвам се, че детето ви е добре. Наистина.
Но не е редно да пишете така срещу Пирогов, не и потребител с 1 мнение и рекламиращ някаква клиника.

# 2
  • Мнения: 2
Мила Nefertarri,явно не си разбрала какво точно съм написала.Не рекламирам никаква клиника ,а посочвам просто къде работи съответният лекар,за да съм полезна на нуждаещите се ,както на мен ми помогнаха другите мами /дори съм направила препратка към темата от която се информирах/.А дали пиша срещу Пирогов-не само срещу определено отделение.Не ти пожелавам никога да се сблъскаш с това, което ние се сблъскахме,а за отношение просто не ми се говори.Между другото цялата ни фамилия работи в здравеопазването и именно за това възмущението ми е ОГРОМНО.А дали съм потребител с 1 или много мнения мисля, че не е важно.Важно е човекът ,който го пише да бъде честен,искрен и с желание да помогне на другите в труден момент.

# 3
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
БЛАГОДАРЯ на всички мами за съветите и указанията в темата-Да спасим Др.Л.Пеев .Този
От какво ще го спасявате доктора?

Общи условия

Активация на акаунт