На море в Турция - тема 35

  • 70 480
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 459
И Ориент го предлага

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 1 933
Моля някой да сподели за Кристал Грийн Бийч 5 в Бодрум .
Ако може от 2014 год.

# 677
  • Мнения: 32
Благодаря, Татяна! Забелязах,че Ясмин бийч е в града. Някакво мнение за него?
Ние резервирахме за Ясмин бийч, търсихме мнение в чужди сайтове и има доста добри, естествено има и лоши, но да не забравяме, че има хора, които сами не знаят какво искат и няма как да им се угоди. Хотелът е реновиран миналата година, а и ни го препоръчаха от Ориент 99. Доверихме се и с нетърпение очакваме почивката си! Simple Smile

# 678
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Благодаря, Татяна! Забелязах,че Ясмин бийч е в града. Някакво мнение за него?
Ние резервирахме за Ясмин бийч, търсихме мнение в чужди сайтове и има доста добри, естествено има и лоши, но да не забравяме, че има хора, които сами не знаят какво искат и няма как да им се угоди. Хотелът е реновиран миналата година, а и ни го препоръчаха от Ориент 99. Доверихме се и с нетърпение очакваме почивката си! Simple Smile

Отзивите са много добри. Честита резервация!
Това за лошите отзиви е много субективно понякога. Една англичанка беше оплюла супер яко нашия хотел и то защо - защото дъщеря й се наредила за 25-ти път на щанда със сладоледа и как трябвало да се реди на опашка, как не я обслужили, тя била дете и пр. глупости.

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 1 933
Моля някой да сподели за Кристал Грийн Бийч 5 в Бодрум .
Ако може от 2014 год.
Аз да си подбутна въпроса .

# 680
  • Мнения: 32
Благодаря, Татяна! Забелязах,че Ясмин бийч е в града. Някакво мнение за него?
Ние резервирахме за Ясмин бийч, търсихме мнение в чужди сайтове и има доста добри, естествено има и лоши, но да не забравяме, че има хора, които сами не знаят какво искат и няма как да им се угоди. Хотелът е реновиран миналата година, а и ни го препоръчаха от Ориент 99. Доверихме се и с нетърпение очакваме почивката си! Simple Smile

Отзивите са много добри. Честита резервация!
Това за лошите отзиви е много субективно понякога. Една англичанка беше оплюла супер яко нашия хотел и то защо - защото дъщеря й се наредила за 25-ти път на щанда със сладоледа и как трябвало да се реди на опашка, как не я обслужили, тя била дете и пр. глупости.
Абсолютно съм съгласна за отзивите. Пък и трябва да имаме предвид, че има хора които избиват комплекси и искат да почиват някъде за " без пари" и ако може ол инклузив и на ръце да ги носят и вятър да им правят и какво ли още не. Нашите критерии са скромни, да е чисто, прилично и да отговаря на уговореното Wink Все пак отиваме на почивка, не купуваме жилище. Simple Smile П.С. Разни хора, разни идеали...

# 681
  • Мнения: 5 459
Ами Ясмин бийч само Ориент го предлагат.Забелязах, че Ясмин резорт е доста по-скъп от ясмин бийч, макар, че е на 20 км. от Бодрум. Аз затова запитах за мнение за Ясмин бийч, защото е в самия град, а е доста по-евтин от ясмин резорт.

# 682
  • Мнения: 228
За Кушадасъ ви препоръчвам с две ръце Палм уингс,особено за хора,които не държат да илизат по разходки,тъй като е съвсе в края на Кушадасъ.Перфектно разположение,плаж,храна,развлечения и почивка.Мечта,заради която преживах пътуването с кола с двете деца

# 683
  • Мнения: 1 525
Ооо, Naddya!
И тук ли те срещам Simple Smile
Много се радвам   bouquet
Признай си...на къде си се запътила.

# 684
  • София
  • Мнения: 4 349
Ооо, Naddya!
И тук ли те срещам Simple Smile
Много се радвам   bouquet
Признай си...на къде си се запътила.

Това се надявам да е топло посрещане  Peace Peace Peace
Мислех си за нещо различно от нашето море.  Thinking Thinking Но Гърците не ми харесаха нещо, та се прехвърлям тук да видя

# 685
  • Мнения: 1 525
Разбира се, че е топло  Hug
Разгледай. Питай. И избери.
Места има много.
Няма да съжаляваш Simple Smile

# 686
  • Мнения: 15
Здравейте Simple Smile
Дали можете да ми кажете къде е тази красота, попаднах на нея докато гледах снимки от Кушадасъ и Йоздере.

https://www.google.bg/search?q=%D0%BA%D1%83%D1%88%D0%B0%D0%B4%D0 … .html%3B560%3B420

# 687
  • Мнения: 7
Здравейте Simple Smile
Дали можете да ми кажете къде е тази красота, попаднах на нея докато гледах снимки от Кушадасъ и Йоздере.

https://www.google.bg/search?q=%D0%BA%D1%83%D1%88%D0%B0%D0%B4%D0 … .html%3B560%3B420

 Това е D-Hotel Maris в селището Хисароню, на около 35км. от Мармарис.

# 688
  • Мнения: 15
Здравейте Simple Smile
Дали можете да ми кажете къде е тази красота, попаднах на нея докато гледах снимки от Кушадасъ и Йоздере.

https://www.google.bg/search?q=%D0%BA%D1%83%D1%88%D0%B0%D0%B4%D0 … .html%3B560%3B420

 Това е D-Hotel Maris в селището Хисароню, на около 35км. от Мармарис.


Благодаря   bouquet

# 689
  • Мнения: 242
Здравейте Simple Smile
Дали можете да ми кажете къде е тази красота, попаднах на нея докато гледах снимки от Кушадасъ и Йоздере.

https://www.google.bg/search?q=%D0%BA%D1%83%D1%88%D0%B0%D0%B4%D0 … .html%3B560%3B420
Част от снимките са на пристанището на Кушадасъ, крайбрежната алея на града и Птичия остров. Друга част от снимките са на различни хотели  край Кушадасъ и Йоздере. Има снимки от Памуккале, Ефес, троянския кон и много други забележителности.

Общи условия

Активация на акаунт