Крем за основа преди фон дьо тен

  • 5 478
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте, искам да попитам слагате ли (и какъв) крем за основа преди да нанесете фон дьо тен?
По принцип не използвам фон дьо тен, въпреки, че кожата ми е бледа, но ги има и тези дни, в които се гримирам изцяло ( по принцип използвам само очна линия и спирала-за си подчертая очите хаха)
Когато сложа фон дьо тен обаче, нещата не стават така както трябва  Grinning Използвам BB crem, което си е като фон дьо тен, но в областта около носът и бузите кожата ми седи все едно се люпи, не знам как да го обясня-седи като мръстоия знам ли. Мия си лицето всеки ден-сутрин и вечер, използвам маски против черни точки и прочие, но сложа ли фон дьо тен не се получават нещата-не седи гладко. Та исках да попитам дали има някакъв крем за основа или нещо друго, което се слага на лицето преди фон дьо тен-а? Мерси предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 3 595
Не мога да помогна много, защото рядко слагам фдт, а и скоро си купих първата база, но определено има разлика с и без база. Можеш да слагаш хидратиращ крем, но можеш да слагаш и специалните бази (primer), които са точно направени да са под фдт и пудра.

Ето тук има една тема, в която момичетата обсъждат продукти и са страшно запознати и могат със сигурност да ти помогнат: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=794928.0;topicrefid=19

Общи условия

Активация на акаунт