свалих 3 кила за 2 седмици без никакви усилия !!!

  • 73 527
  • 437
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 153
Лелеее, ако наистина тия таблетки са "убиецът" на сладкото и шоколада ще тичам да си ги купя веднагически!!!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 927
И аз пия Биоактив Хром и все се канех да си взема Влакното, но сега наистина ще започна да ги комбинирам. Дано има ефект и при мен, защото с диетите малко съм на ВИЕ Simple Smile

# 17
  • Мнения: 599
А страничните ефекти? Имам някакви спомени, че не е безопасно, би ли проверила в листовката? Благодаря!

# 18
  • Мнения: 1 809
Това е моята рецепта Grinning
Търсех си нещо, което да убива неистовата нужда за сладичко /много го обичам мамка му/
Още днес ще отида до аптеката.
Дали лесно се намират?

Наистина убива желанието за сладко.Е,не че изобщо не ти се яде.Но примерно едно квадратче шоколад ти стига и повече не ти се хапва.В Бургас все още го няма във всяка аптека или пък бързо свършва.Но аз наистина съм много доволна!

# 19
  • Мнения: 1 809
А страничните ефекти? Имам някакви спомени, че не е безопасно, би ли проверила в листовката? Благодаря!

Няма странични ефекти!

# 20
  • Мнения: 599
Аз също умиииирам за салдко, не минава ден без, за пръв път разбрах какво е да не ти се близва, докато бях бременна - дано с хрома се получи нещо подобно! Имах 4-5 шоколада, които стояха с месеци в шкафа, мъжът ми ме водеше в магазина на Линд да си избера нещо, а аз не щях и да поглеждам. Сега това е абсурдно! Ако ми се върне пак това отвращение....

# 21
  • Мнения: 614
Охоо тичам към аптеката, че спрах цигарите и умирам са сладко, солено , кисело...а бе всичко що се яде Sad

# 22
  • Мнения: 399
Охххх как искам и аз да ми става гадно , като видя шоколад  Laughing Laughing Laughing
Ама точно обратното се получава.
Леле как се запалих сега, като прочетох за тоя хром.
Чак ми се иска да излезна от работа и да тичам до някоя аптека Joy

# 23
Чак ви завиждам! Намерили сте си проблема и вече имате решението му!
Аз не съм по сладкото. Не, че не го обичам, но мога с месеци да не се сетя за сладко. Не ям и мазно, нито тесто, но от многото драстични диети в младостта ми, сега ми се лепи всчко грамче храница.
Тези неща дали ще ми помогнат и на мен? Все има някой с проблем като моя- знаете ли кое е ефикасно в такъв случай?
Че ако ще трябва да гладувам цял живот, предпочитам да съм си дебела- с възрастта гладът ми действа ужасно и на настроението- ставам нетърпима!

# 24
  • Мнения: 1 809
Чак ви завиждам! Намерили сте си броблема и вече имате решението му!
Аз не съм по сладкото. Не, че не го обичам, но мога с месеци да не се сетя за сладко. Не ям и мазно, нито тесто, но от многото драстични диети в младостта ми, сега ми се лепи всчко грамче храница.
Тези неща дали ще ми помогнат и на мен? Все има някой с проблем като моя- знаете ли кое е ефикасно в такъв случай?


Че ако ще трябва да гладувам цял живот, предпочитам да съм си дебела- с възрастта гладът ми действа уйасно и на настроението- ставам нетърпима!

Не че съм велик специалист,но мисля че ти трябва нещо за метаболизма,както и много кардио-бягане,скачане...от този сорт упражнения.Разбира се и подходящо хранене-салати,чисто месо,яица,риба и т.н,визирам НВД..Ами...това мисля...Успех!И...не мисли,че си на диета,просто това само затормозява теб самата !Създай си някакъв определен начин на хранене и спортуване и това да ти стане просто като начин на живот!

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Чак ви завиждам! Намерили сте си проблема и вече имате решението му!
Аз не съм по сладкото. Не, че не го обичам, но мога с месеци да не се сетя за сладко. Не ям и мазно, нито тесто, но от многото драстични диети в младостта ми, сега ми се лепи всчко грамче храница.
Тези неща дали ще ми помогнат и на мен? Все има някой с проблем като моя- знаете ли кое е ефикасно в такъв случай?
Че ако ще трябва да гладувам цял живот, предпочитам да съм си дебела- с възрастта гладът ми действа ужасно и на настроението- ставам нетърпима!
От ЕГН-то ще да е. Преди 10-тина години си ядях каквото поискам и колкото поискам и все си бях като клечка. След 2-те бременности достигнах уж идеалното тегло, но нещо не се харесвам толкова идеална. Искам пак да мога да си обхващам талията с ръце, но не става! Close Мисля и аз да се снабдя с хром.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Нина много се радвам на твоя успех,като чета такива неща и аз се надъхвам още повече!

благодаря ти ,че го сподели- определено ще пробвам ,защото и аз си падам по шоколада

и аз да споделя ,на мен Фибракса ми потиска апетита и Златното чудо също ,но нищо не пречи да пробвам и нещо ново

# 27
  • Мнения: 62
Някъде четох за тоя хром.Една девойка се хвалеше, че за 6 месеца е свалила 10 кг.И най-хубавото било, че не ги връщаш после.Все се каня да си взема от тези таблетки, ама сега съм на кафето .Ако може да се съчетават, направо ще си взема и от хрома.
Мисля, че не трябва да ги съчетаваш - самото кафе съдържа хром и по този начин може да надвишиш допустимата норма за един ден. Ето малко инфо:
Хром
 Съвместно с инсулина допринася за обмена на захарта. Помага при транспортирането на белтъчини там, където са необходими. Няма официално определена дневна дажба, но 50-200 мкг представлява обикновено препоръчваният прием за възрастни. С напредването на възрастта, количеството хром, което се съдържа в организма намалява.
Полезни ефекти: Подпомага растежа. Допринася за предотвратяване и снижаване на високо кръвно налягане. Възпрепятства развитието на диабет.
Болести при недостиг: Играе известна роля за появата на атеросклероза и диабет.
Естествени източници: Телешки черен дроб, пшеничен зародиш, бирена мая, царевично масло, пиле, миди.
Токсичност: Липсват данни за токсичност.
Съвети: Ако е ниско съдържанието на хром в организма, бихте могли даопитате добавка от цинк. Келираният цинк се оказва подходящ заместител при недостиг на хром. Най-добрата гаранция за подходящ прием на хром е разнообразната храна, осигуряваща достатъчно приемане на основни хранителни вещества.
Не забравяйте, че желязото намалява ефекта му. Ето защо трябва да избягвате едновременният им прием. Най-често дефицит на хром се наблюдава при бременни и при мъже след 40 годишна възраст.

# 28
  • Мнения: 601
                                  ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!
                                 Записах си ги Party

# 29
  • Мнения: 399
Пише, че има бирена мая, добре де я тя не се ли пие за напълняване Thinking

Общи условия

Активация на акаунт