свалих 3 кила за 2 седмици без никакви усилия !!!

  • 73 636
  • 437
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 576
А нещо вредно за хрома пише ли ако се предозира??

Навсякъде чета за полезните му действия и уж нямало странични ефекти, но в случая с тези хапчета ние превишаваме дневната доза.
Между другото от вчера леко ми е понамалял апетита - не знам дали вече действат или просто си внушавам Wink

# 76
  • София
  • Мнения: 2 896
За кърма4ките:

Тук пише, 4е CHROMIUM e MODERATELY SAFE IN LACTATION...

Aз в един италиански сайт про4етох, 4е с производството на кърма се "хар4и" пове4е хром...

Ми освен да взема да се пробвам, щом е модератли сеиф, дори и да минава в кърмата едва ли е във вредни коли4ества... 

# 77
  • София
  • Мнения: 3 328
Купих си току що "влакната", но хром така и не успях да намеря Sad

# 78
  • Мнения: 399
От къде ги купи?

# 79
  • Мнения: 1 809
 Само да се отчета,че наистина тази комбинация действа.Изобщо не ми се яде,а когато огладнея се засищам примерно с чаша кисело мляко или нещо много леко и малко.Това е нетипично по принцип за мен и много се радвам,че апетита ми бе озаптен LaughingА между другото пия хром от 10дни ,а влакното пия вече втори ден.Не очаквах толкова бързо да подейства,но...е така Peace

# 80
  • София
  • Мнения: 3 328
От една аптека, която се намира на десния тротоар на бул. В. Левски, като се тръгне от Сточна гара нагоре, към паметника Левски. Аптеката е само една и се намира на ъгъла с една от първите пресечки на бул. В. Левски. Хранителната добавка струва 9 лв.

Последна редакция: пт, 10 мар 2006, 14:16 от Karimma

# 81
  • София
  • Мнения: 2 896
Ako този хром наистина подейства при мен, зна4и е 4удо...Аз съм от хората, които не се задоволяват с една Милка на ден, плюс шоколада мога примерно и една кутия шок.бонбони да изям, и 2-3 вафли...еми то да ви кажа за детето май би било по-добре някви минимални коло4етва хром, преминали в кърмата, отколкото толкова много шоколад...И преди ядях много шоколад, но откакто родих просто шоколада ми е като наркотик. Ами да, нали при кърмене се хар4ел пове4е хром, затва ми се яде пове4е сладко...и глада ми е нервен глад...

# 82
  • Мнения: 399
Искам хроммммммммммм Grinning Grinning Grinning
Ама няма никъде Sad

# 83
  • Мнения: 399
От една аптека, която се намира на десния тротоар на бул. В. Левски, като се тръгне от Сточна гара нагоре, към паметника Левски. Аптеката е само една и се намира на ъгъла с една от първите пресечки на бул. В. Левски. Струва 9 лв.
Karimma много мерси за инфото.Горе долу разбрах за къде става въпрос, ще отскоча след работа

# 84
  • София
  • Мнения: 10 858
Да се изкажа и аз положително за хрома, макар че като гледам май вече няма нужда. АЗ пия само хром, но така ми убива апетита, че почти нищо не ям. Отслабвам си видимо. Пия чист хром на Валмарк или Хромдиет пак на Валмарк.
Биоактив Хром го няма почти никъде, да не кажа направо никъде в София - ВЕЧЕ! Laughing

# 85
  • Мнения: 573
Karimma, не мога да ти отговоря защото ти е препълнена кутията, изтрий нещо Wink

dani_djenkova,
къде намети влакната?? Аз пък само хрома успях  Rolling Eyes
Наде79,аз съм от Варна и от там съм ги взела,но никъде ние мога да намеря хрома  bouquet

# 86
  • Мнения: 144
Имаше го миналата седмица в аптеката на Урвич, кв. Хиподрума, но май беше около 25 лв. - Хрома

# 87
  • Мнения: 399
Няма такава дефицитна стока,като тоя хром Grinning
Накарала съм всички познати да питат по разни аптеки и никъде няма Cry

# 88
  • Мнения: 431
Здравейте момичета!  Simple Smile аз пък искам да попитам случайно някой да ползва "КАЛОРЕКС" - това което го рекламират по тв, тъй като моят проблем е само около коремната облас. Знам , че  затова са коремните преси , но като ме мързи да ги правя....... ще ми се нещо по лесно  Grinning
пия го от няколко дни- и моя проблем е коремчето,е засега няма ефект но съм намалила храната-да видим newsm78
Колко време трябва да се пие за да има ефект? Ще чакам да ми кажеш какъв е резултата при теб. УСПЕХ Peace  newsm10

# 89
  • София
  • Мнения: 4 868
не знам в кой склад няма, но аз снощи си поръчах в аптеката до офиса (там по принцип малко-оборотните продукти са с поръчка) и тази сутрин преди работа си взех кутийките. явно в нечий склад все още има.

Общи условия

Активация на акаунт