Филъри-КОНТУР на устни

  • 12 560
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 797
Циндил - Пиндил, ти по колко пъти дневно го използваш и забелязваш ли ефект някакъв?   Simple Smile
 Аз все още се чудя да го поръчам ли? newsm78
Скромното ми двудневно мнение е, че за съжаление полза от крема няма. Моите устни са достатъчно обемни, но са вечно напукани, така че търся ефект на изглаждане, някак да са по - сочни, но за сега нищо.

# 16
  • Мнения: 4
Не знам как е подействал серума, но аз мога да се похваля, че рискувах с хиалуронов филър StyleAge M, които се използва както за бръчки, така и за устни и съм адски доволна.Направих 2 посещения през месец по 0,5ml и мисля да повторя чак след 7-8 месеца, защото горе-долу за толкова време се разгражда.Процедурата направих при Живко Кънев цената е 200 лева 0,5ml.

# 17
  • Мнения: 1 117
Циндил - Пиндил, ти по колко пъти дневно го използваш и забелязваш ли ефект някакъв?   Simple Smile
 Аз все още се чудя да го поръчам ли? newsm78
Скромното ми двудневно мнение е, че за съжаление полза от крема няма. Моите устни са достатъчно обемни, но са вечно напукани, така че търся ефект на изглаждане, някак да са по - сочни, но за сега нищо.
И при мен няма ефект... дадох го на сестра ми и тя да го пробва.
 По принцип от кои плумпери за устни сте виждали осезаем ефект? Crossing Arms
Емилия Николова90, може ли да публикуваш или изпратиш на ЛС координати или сайт, в който може да се разгледа подробно информацията около процедурата?   bouquet

# 18
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Малко изместихте темата ........

Някой друг може ли да сподели отзиви за Волбела или друг филър?
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт