ДУБАЙ 8-ма тема

  • 81 392
  • 737
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 95
Благодаря за отговора.Разбира се,че не отказвам плаж.Още повече,че хотела ни е срещу палмата.Просто се чудя какво и как точно да вмъкна в програмата.За това моля за помощ.

# 211
  • Мнения: 820
Тогава ходете на безплатния на Марината ще ви е близо.

Аз лично си разместих програмата когато отидох и видях с очите си. Ние ходехме след 12часа на плаж, беше все пак януари.
На втория ден, ако си ранобудна можеш да разгледаш Палмата и да отидеш на обзорна обиколка, после си ходи по моловете, ако имаш време преди това плаж
В Абу Даби плажа е разкошен предполагам, че няма да имаш време
4 ден яхта, плаж, Дубай мол
5 ден така си го остави, или плаж +сафари
6 ден Мадинат, обяд, златен пазар, кораб
7 Градини +плаж и каквото още си пропуснала

По красив е круиза по Марината, ако можеш го смени с крийката

# 212
  • Мнения: 820
Много ми хареса и Ал мамзар парк плажа  Peace

# 213
  • Мнения: 95
Тогава ходете на безплатния на Марината ще ви е близо.

Аз лично си разместих програмата когато отидох и видях с очите си. Ние ходехме след 12часа на плаж, беше все пак януари.
На втория ден, ако си ранобудна можеш да разгледаш Палмата и да отидеш на обзорна обиколка, после си ходи по моловете, ако имаш време преди това плаж
В Абу Даби плажа е разкошен предполагам, че няма да имаш време
4 ден яхта, плаж, Дубай мол
5 ден така си го остави, или плаж +сафари
6 ден Мадинат, обяд, златен пазар, кораб
7 Градини +плаж и каквото още си пропуснала

По красив е круиза по Марината, ако можеш го смени с крийката
Отново благодаря за отговора.Всъщност съм го написала грешно. Втория ден до към 13 часа е обзорната екскурзия. А яхтата е по марината,палмата,Бурж Ал Араб.Резервирах яхтата за 2 часа само за нас, ние ще сме 4 човека. За това я предпочетохме пред круиза по марината. Ще пренаредя програма newsm44

# 214
  • Мнения: 132
Моето предложение за програмата на Dobi-75.2-ден-Преди обзорната екскурзия-плаж или разглеждане на нещо,което не е далеч до хотела.Тази екскурзия включва Златния пазар,така,че после няма нужда да се връщаш,и то на другия край на Дубай.Също така включва и возене на арбра,и това ще си го отметнала.Екскурзията е 3,5-4 часа,ще ви върнат в хотела,така,че докато излезете отново,ще се е стъмнило.Мадинат Джумейра трябва да е по светло.Затова по-добре-Дубай Мол и фонтаните.4-ден-яхта,мотаене из Дубай Марина,Мола на Емиратите.5-ден-добре си е.6-ден-Мадинат Джумейра-лодките започват 10 или 10,30.Обяд в Бурж Ал Араб,корабче.7-ден-Атлантис е вариант.Или-щом хотела е близо до палмата-може да вземете Ферито до Мамзар бийч.Обаче този маршрут го има в определени дни.Или пък отивате с нещо друго до там,после някой Мол и накрая пак на фонтаните за сбогуване с Дубай.Като си правиш програмата дръж сметка за времето,което е необходимо за придвижване от точка до точка.Намери някоя програма а изчисляване на времето,което е нужно с такси или обществен транспорт и решаваш на място,в зависимост от времето,с което разполагаш.

# 215
  • Мнения: 95
Моето предложение за програмата на Dobi-75.2-ден-Преди обзорната екскурзия-плаж или разглеждане на нещо,което не е далеч до хотела.Тази екскурзия включва Златния пазар,така,че после няма нужда да се връщаш,и то на другия край на Дубай.Също така включва и возене на арбра,и това ще си го отметнала.Екскурзията е 3,5-4 часа,ще ви върнат в хотела,така,че докато излезете отново,ще се е стъмнило.Мадинат Джумейра трябва да е по светло.Затова по-добре-Дубай Мол и фонтаните.4-ден-яхта,мотаене из Дубай Марина,Мола на Емиратите.5-ден-добре си е.6-ден-Мадинат Джумейра-лодките започват 10 или 10,30.Обяд в Бурж Ал Араб,корабче.7-ден-Атлантис е вариант.Или-щом хотела е близо до палмата-може да вземете Ферито до Мамзар бийч.Обаче този маршрут го има в определени дни.Или пък отивате с нещо друго до там,после някой Мол и накрая пак на фонтаните за сбогуване с Дубай.Като си правиш програмата дръж сметка за времето,което е необходимо за придвижване от точка до точка.Намери някоя програма а изчисляване на времето,което е нужно с такси или обществен транспорт и решаваш на място,в зависимост от времето,с което разполагаш.
Благодаря за включването Grinning Обзорната екскурзия е до от 8 до 13 часа, объркала съм в началото. Непременно ще преосмисля програма,благодарение на съветите Ви.

# 216
  • Мнения: 132
Сега видях,че екскурзията е до 13часа.Значи плажа след нея,после дубай Мол.Така или иначе,добре е Мадинат Дж. да е с Бурж,а Марината с Мола на Емиратите.Близо са едно до друго.

# 217
  • Мнения: 95
Сега видях,че екскурзията е до 13часа.Значи плажа след нея,после дубай Мол.Така или иначе,добре е Мадинат Дж. да е с Бурж,а Марината с Мола на Емиратите.Близо са едно до друго.
Определено така ще бъде Hug
Нашият хотел е ето този:
http://www.booking.com/hotel/ae/auris-first-central-suites.bg.ht … 1;highlight_room=
Ако може мнение за местоположението му?

# 218
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Остава 1 ден до моето посещение на Дубай.
Възможно ли е посещение на Бурж Ал Араб без резервация? Искам да отидем около 10-11ч да изпием по едно кафе и да продължим към Мединат Джумейра. Има ли го като вариант? Или дори да трябва резервация да не трябва да плащам чай или вечеря? Какво ще ме посъветвате?
Казвате, че плажа в Абу Даби е хубав, мисля да го посетя, докато мъжа ми отиде във Ферари уърд
А в Шарджа ходили ли сте? Има ли какво да се види?

# 219
  • Мнения: 732
Остава 1 ден до моето посещение на Дубай.
Възможно ли е посещение на Бурж Ал Араб без резервация? Искам да отидем около 10-11ч да изпием по едно кафе и да продължим към Мединат Джумейра. Има ли го като вариант? Или дори да трябва резервация да не трябва да плащам чай или вечеря? Какво ще ме посъветвате?
Казвате, че плажа в Абу Даби е хубав, мисля да го посетя, докато мъжа ми отиде във Ферари уърд
А в Шарджа ходили ли сте? Има ли какво да се види?

Ние си бяхме запазили вечеря в Бурж Ал Араб.Определено си заслужава, но беше доста скъпичко. Преди 2 год. беше и не помня точно цената, но без резервация не може. На входа има пропусквателен пункт и там ни питаха как се казвам. Провериха в някакъв списък и пуснаха таксито.
а относно Шаржа, преди чартърите кацаха там и до Дубай около 1ч висяхме в задръствания. Определено нищо интересно...

# 220
  • Мнения: 4 730
И аз мисля, че без резервация няма да ви пуснат в Бурж ал Араб. Освен ако не ви направят резервация на момента.. Но виж работното време на скай бара, мисля че започва със следобеден чай от 12.00. Цената на този т.н. чай е около 250 евро за двама, плаща се в кеш на място или с кредитна карта... Иначе си заслужава... Peace
Весело изкарване и да разкажеш после... Laughing

# 221
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Благодаря ви!

# 222
  • софия
  • Мнения: 9 590
Мога да кажа за миналата година за моловете. На 02.02. ако не се лъжа свършваше шопинг феста. От следващият ден нямаше намаления. Имаше останали по един-два щендера. Никак не е евтино там в моловете, не очаквайте някакви смешни цени. Естествено могат и изгодни неща да се намерят, зависи кой какво търси.
Мисля, че по всяко време си има доволно туристи там. През март вече ще е доста топло. Писала съм, края на януари, началото на февруари 2014 имаше три много топли дни, като градуси 28-29, но слънцето напича жестоко. На плажа се изгаряше за десет минути без чадър.

# 223
  • Мнения: 132
съгласна със shhh-ние бяхме по време на намаленията и едва с тях беше горе-долу приемливо.Евтини хубави неща няма!Слънцето наистина пече различно.Мислех,че 23-24 градуса е супер,но на слънце е  горещо,направо е жега.Представям си какво ще е март.пак ще е добре,просто се подгответе за горещо време според нашите стандарти

# 224
  • Варна
  • Мнения: 306
Ние бяхме в Дубай началото на март миналата година. Температурите бяха около 25-27 градуса, само единия ден достигнаха 30. Приятно топло е. Разхождахме се по къс ръкав, а вечер задължително с връхно яке.

Общи условия

Активация на акаунт