ДУБАЙ 8-ма тема

  • 81 507
  • 737
  •   1
Отговори
# 375
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Само ще допълня, че на Медината паркирахме в Summit parking, сини табели следите безплатно е в една сграда отзад.
Но имаше някакво събитие и да не беше само за тогава.

# 376
  • Lovech
  • Мнения: 29
Един бърз въпрос - сестра ми са сега в Дубай - и на летището представителката, която ги чакала там им казала, че първата вечер ще трябва да преспят в друг хотел, не този, който те са си резервирали и платили, тъй като била Китайската нова година, имало много резeрвации - over booking - и имало практика хотелите да си разменят туристи  Shocked А има значителна разлика в цената на нощувка - в хотела, който те са избрали и този, в който ги настаняват  Whistling
Чували ли сте за такова нещо или нещо ги заблуждават там  Thinking

 Shocked Не съм чувала подобно нещо. Каква е агенцията, която сестра ти ползва там? Не могат ли да приспаднат разликата в цените? Ама как така???

 

 tsachewa
lyuba84, страхотни разкази, супер яко сте си прекарали. Heart Eyes

Кой беше опитал камилското мляко, освен мен? Wink


MayyaI, аз си купих от Карфур Камилско мляко, към 3,50 дирхама за 500мл. Тук го опитах, на пръв вкус нищо по различно, но след няколко секудни послевкуса му беще нещо отвратително.... Shocked...да не изпадамв  подробности....

sisi_f, на мен ми се случи нещо подобно мин година в Санторини с Хермес Холидейс, само че не за една вечер, а за целия период. Звъннаха ми да ми кажат 2 дни преди полета с извинението, че има дублиране и че хотелът бил по-хубав. Много се учудих, защото първо не беше сезон и второ хотела беше по-скъпичък..Нямах избор и време за реагиране и се съгласих, нали бил и по-хубав. В крайна сметка половината група бяхме в този хотел. Едва ли всички са си платили най-скъпия и виждаш ли ние сме в по-добрия...нама такъв филм. Добре изкарахме и затова не съм се разправяла, но имам едно наум....
Оказа се, че не

# 377
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Нас в Албена така са ни местили в по-скъп хотел

# 378
  • Мнения: 4 730
Да ви покажа каква татуировка с къна ми направиха след сафарито...

Тук е още мокра, като изсъхна и се изчисти, стана много красива и беше доста трайна....

Последна редакция: ср, 18 фев 2015, 16:45 от lunna pateka

# 379
  • Бургас
  • Мнения: 125
Здравейте! Букнах най-накрая на 11.02 билетите-престраших се и сега гледам хотелите за 10 нощувки. Нещо не ми е ясно с включената закуска- някъде пише Full Breakfast, някъде Breakfast included, на друго място Breakfast Buffet, или Bed and Breakfast ...кое за запредпочитане...Simple Smile

   
Standard Room Value Offer - Breakfast - Full Breakfast
$60.29 
Avg Nightly Rate
 Book Room
   
Double Standard - Breakfast included
Free Breakfast
$60.41 
Avg Nightly Rate
 Book Room
   
Double Standard - Breakfast & additional meal included
Free Breakfast
76

Последна редакция: ср, 18 фев 2015, 16:55 от natalito78

# 380
  • Бургас
  • Мнения: 258
Много благодаря за отговорите   bouquet Оправили са се нещата  Peace Те да ги преместят в по-скъп хотел - ок  Heart Eyes, но от Емирейтс Гранд, който е до Дубай Мол /условно/ в някакъв неизвестен хотел в Дейра ....  Не бях сигурна дали е практика това, не ми се е случвало досега.

Lunna pateka снимката не се отваря.

# 381
  • Мнения: 4 730
Охх нещо не ми се получава вмъкването на снимката.... newsm78 Помагайте... Praynig

# 382
  • Русе
  • Мнения: 856
Да ви покажа каква татуировка с къна ми направиха след сафарито...

Тук е още мокра, като изсъхна и се изчисти, стана много красива и беше доста трайна....


# 383
  • Бургас
  • Мнения: 125
Да ви покажа каква татуировка с къна ми направиха след сафарито...

Тук е още мокра, като изсъхна и се изчисти, стана много красива и беше доста трайна....

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png





Ехааа...страхотна просто Simple Smile

# 384
  • Мнения: 4 730
maichе, мерси...   bouquet

# 385
  • Варна
  • Мнения: 306
Plamenpel, много изчерпателна и синтезирана информация  Peace. Към навигацията, която си използвал има ли информация къде са бензиностанциите? Вие как се ориентирахте къде има бензиностанции?

# 386
  • sofia
  • Мнения: 4 296
В мапс ми има, паркинги също

# 387
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Момичета, запалена от вашите разкази се опитвам и аз да организирам екскурзия до Дубай за моето семейство. Билетите са ми ясни, обаче хотели от къде си резервирате само от booking ли?
И точно за каква локация на хотелите да гледам, къде е най-удобно да се намират при ограничен бюджет  Laughing? Видях на първа страница 4 хотела, но предполагам могат да се потърсят и други, но все в Ал Барша ли да гледам?

# 388
  • Мнения: 735
Момичета, запалена от вашите разкази се опитвам и аз да организирам екскурзия до Дубай за моето семейство. Билетите са ми ясни, обаче хотели от къде си резервирате само от booking ли?
И точно за каква локация на хотелите да гледам, къде е най-удобно да се намират при ограничен бюджет  Laughing? Видях на първа страница 4 хотела, но предполагам могат да се потърсят и други, но все в Ал Барша ли да гледам?
предлагам ти в букинга първо, да отбележиш цена на вечер, която те устройва (да кажем пъра категория или до 99 евро на вечер). ще ти сортира само тези хотели. после гледаш тези с рейтинг над 6.5 поне и на картата можеш да видиш дали се намира близо до метро спирка.
Ако искаш си харесай 2-3 и ги пусни тук да те посъветваме, или пък някой може и да е ходил в тези хотели. Успех!

# 389
  • Мнения: 4 730
 ican, хотелите в Ал Барша са удобни, особено около Mall of the Emirates. Но са по-скъпи... В Дейра са много по-евтини, но трябва да гледаш да са поне близко до метростанция, защото ще се налага да пътувате доста с метрото... Гледай освен в booking и в agoda, някои резервират и директно с хотелите... Просто сравнявай цените, това е.... Виж много рекламирания тук като сравнително евтин и на удобна локация хотел Citymax al Barsha... Aз бях за една вечер в него и ми хареса, много близо е до метростанцията на Mall of the Emirates... Успех... Питай ако има колебания...Може и на лични... Peace

Общи условия

Активация на акаунт