ДУБАЙ 8-ма тема

  • 81 386
  • 737
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 4 714
sugaray, Честито!

ican, нямам представа, но би трябвало да е безплатно. Peace

bumare, разстоянието от Дейра до Палмата е поне 30-тина км. За 2-ма човека не знам колко ще ви излезе, особено ако има задръствания. При всички положения над 100 д.
По-скоро искам пак да припомня, че такси е трудно да се намери след 16,30- 17 часа. Вият се опашки и може да си отвисите поне 30-40 минути. А за петък сутрин, положението също мисля, че ще е такова. Peace

# 646
  • Мнения: 68
Ще пътуваме скоро за Дубай. Ще бъдем в 4 звезден хотел и ме интересува дали в банята ще има принадлежности или трябва да си нося оттук. Другото което още не ми е ясно къде има по евтини дрехи и обувки, тъй като в моловете разбрахме, че е скъпо.

# 647
  • София
  • Мнения: 2 044
Ще пътуваме скоро за Дубай. Ще бъдем в 4 звезден хотел и ме интересува дали в банята ще има принадлежности или трябва да си нося оттук. Другото което още не ми е ясно къде има по евтини дрехи и обувки, тъй като в моловете разбрахме, че е скъпо.

Има всичко, погледни и сайта на хотела ти PeaceЕвтин шопинг в Дубай няма,аз всичко което пазарувах беше много по-скъпо отколкото на други места.Иначе има всички световни марки които се сетиш Heart Eyes Money

# 648
  • Мнения: 102
Искам да попитам , проверяват ли лаптопите за информацията върху тях? В частност снимки,филми?

# 649
  • София
  • Мнения: 2 044
Искам да попитам , проверяват ли лаптопите за информацията върху тях? В частност снимки,филми?
не PeaceТози който ни проверяваше мен и детето му събрахме очите-пита за телефони и таблети и аз като почнах да ги вадя-два таблета,един айпад,три смартфона и един обикновен телефон hahaha Joy

# 650
  • Мнения: 102
Скрит текст:
Искам да попитам , проверяват ли лаптопите за информацията върху тях? В частност снимки,филми?
не PeaceТози който ни проверяваше мен и детето му събрахме очите-пита за телефони и таблети и аз като почнах да ги вадя-два таблета,един айпад,три смартфона и един обикновен телефон hahaha Joy
Мерси, вие сте го шашнали Grinning  Joy hahaha

# 651
  • Мнения: 7
sugaray, Честито!

ican, нямам представа, но би трябвало да е безплатно. Peace

bumare, разстоянието от Дейра до Палмата е поне 30-тина км. За 2-ма човека не знам колко ще ви излезе, особено ако има задръствания. При всички положения над 100 д.
По-скоро искам пак да припомня, че такси е трудно дац фр се намери след 16,30- 17 часа. Вият се опашки и може да си отвисите поне 30-40 минути. А за петък сутрин, положението също мисля, че ще е такова. Peace
Да, мерси за инфото, C5 ни е близо до хотела и от него може да направим връзка с номер 8 до монорейл,  и там се ходи 10-15 мин до самият монорейл.  7:30 може да тръгнем и някъде 9:15 може да сме там за първото пътуване към Атлантис В 10:00. Искаме след 17:00 примерно да посетим Мадинат Джумейра,  и от там ако не е мн късно през Бурж Халифа,  или директно пак с 8 към Дейра  newsm78

Последна редакция: пт, 20 мар 2015, 22:41 от bumare

# 652
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
sugaray, Честито!

ican, нямам представа, но би трябвало да е безплатно. Peace

bumare, разстоянието от Дейра до Палмата е поне 30-тина км. За 2-ма човека не знам колко ще ви излезе, особено ако има задръствания. При всички положения над 100 д.
По-скоро искам пак да припомня, че такси е трудно да се намери след 16,30- 17 часа. Вият се опашки и може да си отвисите поне 30-40 минути. А за петък сутрин, положението също мисля, че ще е такова. Peace
Да, мерси за инфото, C28 ни е близо до хотела и от него може да направим връзка с номер 8 до монорейл,  и там се ходи 10-15 мин до самият монорейл.  7:30 може да тръгнем и някъде 9:15 може да сме там за първото пътуване към Атлантис В 10:00. Искаме след 17:00 примерно да посетим Мадинат Джумейра,  и от там ако не е мн късно през Бурж Халифа,  или директно пак с 8 към Дейра  newsm78
[/quote]

Зависи колко ще искате да останете в Мадината.
Пак да припомня, посетете и хотела, красив е.
А като се влезе от входа на Мадината, първата "уличка" в дясно има сергийка със много красиви стъклени парфюмни шишенца по 30-40 д и парфюмни олия пак по толкова. Обаче, са 15 мл.
Да не забравите да си "откраднете" и снимка с Ферарито, което стои обикновено пред входа, че ако ви направят, трябва да платите за нея 500 д.
Аз бих се пробвала да включа и Бурж Халифа, да добиете впечатление колко време и какво ще гледате и в Мол Дубай и за фонтаните, а от там имате директно метро до Дейра.

# 653
  • Мнения: 7
Скрит текст:
sugaray, Честито!

ican, нямам представа, но би трябвало да е безплатно. Peace

bumare, разстоянието от Дейра до Палмата е поне 30-тина км. За 2-ма човека не знам колко ще ви излезе, особено ако има задръствания. При всички положения над 100 д.
По-скоро искам пак да припомня, че такси е трудно да се намери след 16,30- 17 часа. Вият се опашки и може да си отвисите поне 30-40 минути. А за петък сутрин, положението също мисля, че ще е такова. Peace
Да, мерси за инфото, C28 ни е близо до хотела и от него може да направим връзка с номер 8 до монорейл,  и там се ходи 10-15 мин до самият монорейл.  7:30 може да тръгнем и някъде 9:15 може да сме там за първото пътуване към Атлантис В 10:00. Искаме след 17:00 примерно да посетим Мадинат Джумейра,  и от там ако не е мн късно през Бурж Халифа,  или директно пак с 8 към Дейра  newsm78

Зависи колко ще искате да останете в Мадината.
Пак да припомня, посетете и хотела, красив е.
А като се влезе от входа на Мадината, първата "уличка" в дясно има сергийка със много красиви стъклени парфюмни шишенца по 30-40 д и парфюмни олия пак по толкова. Обаче, са 15 мл.
Да не забравите да си "откраднете" и снимка с Ферарито, което стои обикновено пред входа, че ако ви направят, трябва да платите за нея 500 д.
Аз бих се пробвала да включа и Бурж Халифа, да добиете впечатление колко време и какво ще гледате и в Мол Дубай и за фонтаните, а от там имате директно метро до Дейра.
[/quote]
Супер. Петък ще ни е предпоследният ден,  събота на плаж в Ал Мамзар,  имаме тур на Дубай и Абу Даби,  качване на Бурж Халиф предните дни.

# 654
  • Мнения: 68
Можете ли да ни кажете Miracle Garden  до коя друга атракция е близ,о за да може да ги съчетаем и двете.

# 655
  • Sofia
  • Мнения: 19
Много е трудно да се отговори на този въпрос , тъй като местоположението на Градината не е никак изгодно. Намира се навътре към сушата, в нищото и не е близо до никоя друга основна забележителност. Трябва специално да се отиде с такси до там. Досега ми прави впечатление , че повечето мнения на съфорумците клонят да се посещава рано сутрин преди да е напекла яката жега, но може и да се помисли за късен следобед например. Или след връщане от Абу Даби, знам ли  newsm78 , въпрос на организация на общата програма.

Работно време:
09:00 - 21:00ч. - през седмицата
09:00 - 23:00ч. - Петък и Събота   

# 656
  • Мнения: 732
Можете ли да ни кажете Miracle Garden  до коя друга атракция е близ,о за да може да ги съчетаем и двете.
Miracle Garden е близо до Global Village, но тъй като там отварят от 18:00 или 18:30, може да се съчетаят двете следобяд. За градините 1:30 - 2:00 са предостатъчни.

# 657
  • Мнения: 68
какво има интересно е  Global Village

# 658
# 659
  • София
  • Мнения: 4 714
какво има интересно е  Global Village
Toва са павилиони на различни страни- африкански, азиатски, естествено европейски. Ако мога да намеря по-добър сайт ще се едитна. Сега, това:
http://www.dubai-online.com/sights/global-village/
http://www.dubaifaqs.com/global-village-dubai.php
https://www.youtube.com/watch?v=y7C4TGQ4Pbg

Общи условия

Активация на акаунт