ДУБАЙ 8-ма тема

  • 81 530
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Моето любимо място е Глобал, страхотно настроение и емоция

# 661
  • Мнения: 132
Според мен е добре Миракъл гардън да е преди обед,после Мола на Емиратите-в една посока са.1,5-2 часа за градините,ако бързате е ОК,но ако ви се мотае,снимки,фрешчета,кафенца,захаросани лешници...-повече време ще трябва.Не забравяйте пътуването до там-30-40мин и на обратно още толкова.В 4 часа ще се вместите прилично,със средно темпо.

# 662
  • София
  • Мнения: 4 714
Моето любимо място е Глобал, страхотно настроение и емоция
Grinning
Да, забравих, ресторанти-всякакви на по-ниски цени, атракции всякакви ; състезания с мотори с препятствия, въртележки като в Пратера (по-малки), дърворезби най-различни и разнообразни храни, фрешове, абе всичко. Панаир. Grinning

# 663
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Точно Панаир

# 664
  • София
  • Мнения: 4 714
Ot Global Village, можете да вземете автобус номер 103 или 104 за града. До къде отива не мога да кажа. Погледнете на картата. Peace
http://www.dubai-bus.com/buses-stops-map

# 665
  • Мнения: 69
благодаря на всички които ми отговориха.

# 666
  • Мнения: 4
Мога да съдействам с ваучери за Сафарита , Аквапарковете и храната.
mimo777@abv.bg - да не разводняваме темата.

Поздрави.

# 667
  • Sofia
  • Мнения: 19
Milen Zafirov ,

Сафарито на коя фирма е?

# 668
  • Мнения: 69
Искам да попитам с разговорите как стоят нещата. Трябва ли предварително оттук да си активираме  Роуминг или няма нужда направо с Nol carta, която знам че се купува и с нея се провеждат международните разговори.

Последна редакция: пн, 23 мар 2015, 12:21 от preslity

# 669
  • София
  • Мнения: 238
preslity, това с NOL Card за разговори не го разбрах. Тя не е ли само за транспорт? Роумингът знам, че е много скъп - нещо 6 лв ми се върти. Ние сме се насочили към предплатена Sim карта на единия оператор за разговори и интернет
http://www.du.ae/personal/mobile/plans/visitor-mobile-line-en
И аз искам Global village, но за съжаление ние сме там след Великден и май ще е затворено

# 670
  • София
  • Мнения: 4 714
Искам да попитам с разговорите как стоят нещата. Трябва ли предварително оттук да си активираме  Роуминг или няма нужда направо с Nol carta, която знам че се купува и с нея се провеждат международните разговори.

Объркала си се. Нол картата е за транспорт. И тук ако си купиш карта за градския транспорт, няма как да се обаждаш по телефона с нея. Peace
Разговорите са скъпи. В зависимост от българският оператор са около 7 лв, смс 1 лев. Ако пък нямаш роуминг и използваш телефона като часовник, ще ти пада много бързо батерията, тъй като ще търси мрежа постоянно. Ако ти се чака на опашка от около час, можеш да си вземеш дубайска карта на ДУ или на Етисалат, разговорите там са евтини, но към емирствата. Към Б-я не знам как са.

Последна редакция: пн, 23 мар 2015, 14:30 от MayyaI

# 671
  • Мнения: 69
Да объркала съм се, става на въпрос за тази карта, която вие казвате за разговорите. Въпроса ми е ако си купя такава карта трябва ли да активирам и роуминг.

# 672
  • Мнения: 50
Какви документи се изискват за закупуване на предплатена туристическа карта на Ду или Етисалат ? Защото в сайта на Етисалат пише освен паспорт и кредитна карта  newsm78 Моля ако някой си е купувал да каже  Laughing

# 673
  • София
  • Мнения: 238
 В сайта на DU пише само паспорт с виза
http://www.du.ae/personal/mobile/plans/visitor-mobile-line-en#undefined3  - where to buy
Не съм купувала все още, но имам намерение  Grinning

# 674
  • София
  • Мнения: 4 714
Да объркала съм се, става на въпрос за тази карта, която вие казвате за разговорите. Въпроса ми е ако си купя такава карта трябва ли да активирам и роуминг.

Като гледам повечето техни карти са с роуминг. А дали ти трябва роуминг, няма как да знам. Ако ще говориш извън емирствата, да трябва ти. Погледна ли това? :

preslity Ние сме се насочили към предплатена Sim карта на единия оператор за разговори и интернет
http://www.du.ae/personal/mobile/plans/visitor-mobile-line-en

Последна редакция: пн, 23 мар 2015, 14:29 от MayyaI

Общи условия

Активация на акаунт