Деца с ТЕЛК 2

  • 122 391
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 327
Julia_21 успех. Нашия е до 2017-та.

# 691
  • Мнения: 410
Днес си взехме ТЕЛК решението от 1 -ва градска. Казали са на мъжа ми, че трябва да чакаме 29 календарни дни и чак тогава на Макариополски за печат... Нямам думи, на моя познта във Варна са и казали 2 седмици...просто...

# 692
  • Мнения: 130
tvoeto e ni6to az v 4 septemvri si podadoh dokumentite a dnes mi kazaha 4e 4ak v dekemvri e Telka ni i sled tova 6te opredelqt kolko projenta e

# 693
  • Мнения: 5 696
Напълно нормално е да си подадете документи в септември и да ви извикат декември  Peace. Историята знае по-големи забавяния  Simple Smile

# 694
  • София
  • Мнения: 253
Днес си взехме ТЕЛК решението от 1 -ва градска. Казали са на мъжа ми, че трябва да чакаме 29 календарни дни и чак тогава на Макариополски за печат... Нямам думи, на моя познта във Варна са и казали 2 седмици...просто...
И на мен ми казаха 30 дни. Аз обаче се пробвах след 14 ден и без проблем ми завериха решението.

# 695
  • Мнения: 130
4esno kazano nqmam tolkova vreme za 4akane ako pregleda e v dekemvri dokato vsi4ko stane gotovo sigurno 6te stane mai

# 696
  • Мнения: 42
iskam da vi popitam dnes mi dadoha ot telka 72% kakvi privilegii imam

# 697
  • Мнения: 49
Днес си взехме ТЕЛК решението от 1 -ва градска. Казали са на мъжа ми, че трябва да чакаме 29 календарни дни и чак тогава на Макариополски за печат... Нямам думи, на моя познта във Варна са и казали 2 седмици...просто...
Не ги слушайте!Отидете на 14 ден от дата на издаване на решението на ул. Иларион Макариополски да ви сложат печат.Само гледат как да мотаят хората,не стига че и без това чакаш много време!Успех!

# 698
  • Мнения: 6 021
iskam da vi popitam dnes mi dadoha ot telka 72% kakvi privilegii imam
Прочетете малко назад, този въпрос се дъвчи почти на всяка страница  ooooh!

# 699
  • Мнения: 5 696
iskam da vi popitam dnes mi dadoha ot telka 72% kakvi privilegii imam
Прочетете малко назад, този въпрос се дъвчи почти на всяка страница  ooooh!
Не, да се прочете поне първия пост по темата. Там има тооолкова много инфо.....

# 700
  • Мнения: X
А моето телк решение е в нас ние трябва ли да ходим да се подпечатва и да се заверява?
Или то вече ми е заверено.Малко глупав въпрос но не ми е ясно  Thinking ooooh!

# 701
  • Мнения: 5 696
Заверката се прави в картотеката. Във вас е оригинала на решението. Правите си копие/я и отивате в картотеката. Там ви слагат печат удостоверяващ, че това копие е вярно с оригинала и да послужи пред "Соц.грижи", "НОИ", на нас ни трябваше прим. и за пред "Учил.власти" - та това представлява заверката на решението  Peace

# 702
  • Мнения: X
Заверката се прави в картотеката. Във вас е оригинала на решението. Правите си копие/я и отивате в картотеката. Там ви слагат печат удостоверяващ, че това копие е вярно с оригинала и да послужи пред "Соц.грижи", "НОИ", на нас ни трябваше прим. и за пред "Учил.власти" - та това представлява заверката на решението  Peace
Много благодаря  bouquet

# 703
  • Мнения: 273
Знаете ли дали децата с телк имат някакви предимства при кандидатстването им в гимназиии университети след това?Една мама днес ми каза,че нейното дете така е прието в професионална гимназия,но аз не съм запозната с това и моля,който знае да сподели.

# 704
  • Мнения: 13
Знаете ли дали децата с телк имат някакви предимства при кандидатстването им в гимназиии университети след това?Една мама днес ми каза,че нейното дете така е прието в професионална гимназия,но аз не съм запозната с това и моля,който знае да сподели.

Същото питане имам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт