Бързи въпроси за детски подаръци

  • 183 692
  • 1 239
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Бургас
  • Мнения: 711
Здравейте. В класа на сина ми ,децата ще си разменят подаръци за Коледа. На нас ни се падна момче- на 8 години, стойността е до 10 лв. Моля, помогнете с идеи Simple Smile

# 1 066
  • Мнения: 52
Здравейте. В класа на сина ми ,децата ще си разменят подаръци за Коледа. На нас ни се падна момче- на 8 години, стойността е до 10 лв. Моля, помогнете с идеи Simple Smile

Ако се интересува от книги можете да купите енциклопедия (за планетите и др. ),  Албум за снимки, хубав сувенир, чаша със снимка ...това ,което се досещам за сега!

# 1 067
  • Мнения: 333
Тези Vegatoys са подозрително евтини, особено дървените играчки. Да не са от Алиекпрес?

# 1 068
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Може ли да ми предложите говоряща/танцуваща кукла до 20 лв?

# 1 069
  • София
  • Мнения: 30 146
Здравейте,

трябва ми ориентир за Playstation 4. Къде мога да го намеря на добра цена?

# 1 070
  • Варна
  • Мнения: 2 075
Моля, препоръчайте ми подаръци за 12-13 -годишни момичета!
Със сигурност има хоби (танци, музика, спорт...), та нещо свързано с него. На тази възраст вече много се радват на дрехи и т.н., но пак си зависи от детето.
Момичета, да сте срещали трансформиращ се робот, който да става на самолет?

# 1 071
  • Мнения: 4 748
Здравейте,

трябва ми ориентир за Playstation 4. Къде мога да го намеря на добра цена?
Днес гледахме в Технополис на промоция 699 лв. Но не се загледах какво включва- игра, допълнителен джойстик.

Някой да има идея от къде мога да купя розова коса като на Shimmer and Shine? Дъщеря ми е на 4 г. и само това повтаря, че иска за Коледа, но не знам къде продават.

# 1 072
  • София
  • Мнения: 30 146
Здравейте,

трябва ми ориентир за Playstation 4. Къде мога да го намеря на добра цена?
Днес гледахме в Технополис на промоция 699 лв. Но не се загледах какво включва- игра, допълнителен джойстик.

Някой да има идея от къде мога да купя розова коса като на Shimmer and Shine? Дъщеря ми е на 4 г. и само това повтаря, че иска за Коледа, но не знам къде продават.
Мерси за информацията, ще погледна.

За косата: Джъмбо? Там съм виждала подобни цветове коси, но дали има същите, не знам.

# 1 073
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Здравейте. В класа на сина ми ,децата ще си разменят подаръци за Коледа. На нас ни се падна момче- на 8 години, стойността е до 10 лв. Моля, помогнете с идеи Simple Smile

Миналата година за размяната купих слушалки. От Джъмбо, не помня точната цена, но беше около 10 лв.
На дъщеря ми и дадоха комплект шампоан и дезодорант.

Напоследък на рожденните дни на приятелките на дъщеря ми - 12 год. - купуваме или чантичка за тоалетни принадлежности и вътре слагаме четка за коса, ластици, фиби, в зависимост от косата на рожденичката, или рамка за снимки (4-5 бройки), минаваме през фотото, проявяваме снимки от джиесема като са се снимали и ги слагаме в рамката. Досега все са се харесвали. Другите основно подаряват отново шампоани и дезодоранти.

# 1 074
  • Габрово (троянка омъжена за габровец)
  • Мнения: 506
Тези Vegatoys са подозрително евтини, особено дървените играчки. Да не са от Алиекпрес?
Може да не са от Алито, но са от шапката му ТаоБао(май тъй се пишеше). Има и един подобен от Олх с подобни играчки и цени. Сигурно са вносители и затова, но за цената им са добре и имат бърза доставка и безплатна над 14 лв. Аз ги използвам за бързо реагиране, като забравим да купим нещо.  Blush

# 1 075
  • Мнения: 455
Играчките не са лоши и не са от алиекспрес,вносители са. Във Варна има два магазина и сме купували от там. Simple Smile

# 1 076
  • Мнения: 960
И аз съм доволна като цяло от Вегатойс и като aitep ги посещавам винаги като търся нещо бързо. Има доста китайски неща, но съм попадала и на много качествени играчки за цената си.

# 1 077
  • Мнения: 2 286
От играчките на Вегатойс съм доволна, поръчвала съм няколко пъти.

Имате ли опит с дървена китара за 7-8 г дете, което по принцип не свири, но има голямо желание (мисля в даден момент и да уроци да го запиша, ако продължава толкова настоятелно)? Иска ми се да до 60 лв и да е дървена.

# 1 078
  • София
  • Мнения: 39 776
Преди много години купихме китара на щерката. Може би точно на възрастта на вашето дете. Имаше желание, но само си подрънкваше Simple Smile
Не беше детска, а обикновена дървена. Не помня обаче за колко я купихме. Остана да събира прах в апартамента на бабата.
Ако не запишете детето на някакви курсове ще си имате вещ за събиране на прах Simple Smile

# 1 079
  • София
  • Мнения: 30 146
Преди много години купихме китара на щерката. Може би точно на възрастта на вашето дете. Имаше желание, но само си подрънкваше Simple Smile
Не беше детска, а обикновена дървена. Не помня обаче за колко я купихме. Остана да събира прах в апартамента на бабата.
Ако не запишете детето на някакви курсове ще си имате вещ за събиране на прах Simple Smile
Същата работа и при нас, само че ние купихме и микрофон. Така си стоят.

Общи условия

Активация на акаунт