Бързи въпроси за детски подаръци

  • 183 788
  • 1 239
  •   1
Отговори
# 945
  • София
  • Мнения: 710
Не съм намерила още хубави топли пантофи. Почнах да търся обаче и здрава шейна, която да е удобна и за малки деца 2-3 год. Не искам пластмасова, не искам и да купувам всяка зима нова.

# 946
  • Пловдив
  • Мнения: 6 659
Имаме Alpen Gaudi - взехме бебешкия модел преди 5-6години. Позлва се и от двамата (и поотделно, тази зима - и заедно Mr. Green) - не е мръднала Simple Smile.
Тези дни ще ходим за тази. Много добри отзиви получих за нея.

# 947
  • София
  • Мнения: 710
Изглеждат добре, но са пластмасови и двете:) Разглеждам метални и дървени по-скоро аз:)

# 948
  • Мнения: 63
Здравейте,
Препоръчайте ми хубави пантофки за 2 год. малчуган. Живее в къща с каменни подове и трябва да са по-топлички:)

http://www.milvena-leather.com/%D0%94%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0 … ePItevIZODYNefYNe

# 949
  • София
  • Мнения: 618
Трябва да избера подарък на 5 г. момиченце. Обиколих много магазини, но не мога да избера. Моля помогнете ми. Не обича да реди пъзели и лего конструктори. Вече съм подарявала книжка с приказки и дъска с магнитни букви и цифри.

# 950
  • Мнения: 502
Всичко зависи от интересите на детето и вие най-добре знаете, но ето моите предложения:
Някаква къщичка за кукли с куклите към нея.
Някаква книжка за оцветяване от тези за супер моделите, като има варианти за по-малки деца и гел химикали, чието мастило е с брокат, но това е, ако обича да рисува.
Има комплекти от ластици за плетене или от мъниста за низане, за приготвяне на детски бижута, ако е по-кротко дете и обича такива занимания.
Може от тези чантички, които трябва да се оцветят и се продават със съответните фулмастри, в чантичката може да сложите блузка или някакви позволени лакомства, а и някаква дребна играчка.
Ако обича бижута и има такива, може от музикалните кутии, в които да си ги подрежда, има ги в детски варианти.
Комплект за игра с кинетичен пясък.
Комплект за глина, при които се изработва дадено нещо - животно или фигури и т.н. и после се изпичат.

Пожелавам да изберете най-подходящия подарък за малката госпожица и тя да е много щастлива!



# 951
  • под тепетата
  • Мнения: 9 440
Аз съм подарявала абонамент за списание "Бърборино". Може за 6 месеца, може и за 1 година. Детето много се зарадва.С голямо нетърпение си чакаше списанието и проверяваше пощенската кутия.  Ако обича книжките е подходящ подарък. 

# 952
  • Мнения: 964
Моля, майчета, дайте ми идея за хубав подарък за момиче на 11 години. Момичето всъщност е ученолюбива, разсъдлива и чувствителна малка госпожица, която е задоволена и едва ли има нещо, за което мечтае и не е получила, но пък много ми се иска да я зарадвам.  Simple Smile

# 953
  • Мнения: 108
Малко със закъснение, но все пак да споделя и нашия опит Simple Smile

Изглеждат добре, но са пластмасови и двете:) Разглеждам метални и дървени по-скоро аз:)

Пластмасовите шейни не са за подценяване и не се чупят толкова лесно, особено от малко дете. Леки и удобни за носене са, което е плюс при изкачването им по пързалките. Ние имаме три вида:
металан с дървена седалка - https://100eli.com/image/cache/catalog/products/toys/6/872967779 … 6-04-1024x768.jpg   - купихме я, когато синът ни беше на годинка. Не беше удобна за теглене, особено в градска среда. При пързаляне също не беше сполучлива, защото като са още мънички не могат да я управляват, а в същото време е нестабилна и лесно се обръща.
пластмасова - https://polezen.bg/userfiles/productlargeimages/variant_1800_6652.jpg - купихме я когато беше на 3 г. след трудностите описани с предходната шейна. Лека, не заема място, детето се чувстваше сигурно, докато се возеше в нея и без проблем си се спускаше сам, успяваше и да тегли за известно разстояние.  В момента я ползва и дъщеря ми, до тук 5 зима на шейната.
метална с кормило - http://www.sportdepot.bg/files/products/4040100025.jpg - Тази я купихме когато баткото беше на 8 г., но тази зима  вече и сестра му (4,5 г.) успява да си я управлява сама.

# 954
  • София
  • Мнения: 710
Анчето, много ти благодаря за отговора! Ще те послушам за пластмасовите.  Тази шейна alpen spider е страхотна, но не я намирам никъде налична:( Някой виждал ли я е някъде? Praynig

# 955
  • Sofia
  • Мнения: 26 582
Защо са изтрити коментарите за персоналната книжка за деца ?

# 956
  • Мнения: 964
Моля, майчета, дайте ми идея за хубав подарък за момиче на 11 години. Момичето всъщност е ученолюбива, разсъдлива и чувствителна малка госпожица, която е задоволена и едва ли има нещо, за което мечтае и не е получила, но пък много ми се иска да я зарадвам.  Simple Smile
Пак ще помоля за помощ.

# 957
  • Мнения: 1 153
За шейните - точно тази неделя гледах децата на пързалката - пластмасовите шейни ми се сториха по-удобни от високите дървено-метални - по-стабилни и децата по-уверено и лесно ги използваха.

# 958
  • София
  • Мнения: 710
Здравейте,
Препоръчайте ми хубави пантофки за 2 год. малчуган. Живее в къща с каменни подове и трябва да са по-топлички:)

http://www.milvena-leather.com/%D0%94%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0 … ePItevIZODYNefYNe

Благодаря ти! Ще отида да ги разгледам:)

# 959
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
djasra,може би пъзел-1000-1500 части? Има много хубави по книжарниците и в Озон.

Общи условия

Активация на акаунт