Бързи въпроси за детски подаръци

  • 183 754
  • 1 239
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 3 459
Ами не е карала, тоест качвала се е да пробва разни, но за системно каране - не.
За първи път ще купувам тротинетка. Тъй като и там положението ще е от ден до пладне и затова не ми се дават пари за Микро, та търся по-сносни варианти. В момента ролерите са най-голямата и зарибявка  Simple Smile

Тази на Чиполино е дават до 50 кг и с регулируема височина. Дъщеря ми е приблизително 116 см.

# 991
  • Мнения: 2 352
Ако тротинетката не е удобна, със сигурност ще бъде от ден до пладне.
 Peace МиКро-то се оказа най-добрата инвестиция в играчка до момента. Пети сезон й е. 

# 992
  • Варна
  • Мнения: 25 291
Въпросът е колко е максималната височина, защото малките регулируеми на най-високото ниво са с 1-2 см по-високи от малкото Микро. Може да погледнеш тези:
http://rayatoys.com/%D0%94%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D1%82% … Azaria-Maxi-13109
като размер са колкото Микро Макси, т.е. ще се ползва по-дълго със сигурност.

# 993
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Момичета, дайте предложение за смислен подарък на 5 годишно момченце, което има всичко. Решихме да се съберем няколко майки и да купим общ подарък, вместо всеки да носи по някоя играчка. Търси се "нещо" до 150-200лв. Може да се ползва и напред във времето, ама нищо не ми идва на ум  newsm78 Сетих се само за колело, но детето има и за пуф (барбарон), но не съм убедена, че ще се използва някога.

# 994
  • Мнения: 1 110
Сещам се за ваучер  Thinking, но все пак е малко дете и е по-добре да си получи подаръка на празника. Във вашия случай мисля, че ще е добре да попитате майката  Peace

# 995
  • Варна
  • Мнения: 25 291
Аз също бих предложила да питате майката. Може да си има някаква мечта детето.

# 996
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Питали сме майката, но и тя няма идея. Детето постоянно си сменя желанията, явно в тази възраст не са особено постоянни. Има си мечта -  истинско куче, бебе и разни такива неща, които естествено няма как да подарим. Общо взето на всичко май ще се зарадва, стига да е "изненада". Това е важно  Laughing

# 997
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ролери, тротинетка с големи гуми, огромно лего (може и да не се строи по схема, а просто 1000 ч примерно), джип с дистанционо за навън, дето минават през кал, вода. Колело разбира се, за около 230 лв може да се взема Драг. Ние напоследък редовно събираме пари и купуваме големи неща.

# 998
  • под тепетата
  • Мнения: 9 403
ican, ако обича да се занимава с конструктори, бих предложила тези
 http://www.uchmag.com/?p=27772
http://www.uchmag.com/?p=22453
 Хем образователни, хем занимателни.

# 999
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Ролери, тротинетка с големи гуми, огромно лего (може и да не се строи по схема, а просто 1000 ч примерно), джип с дистанционо за навън, дето минават през кал, вода. Колело разбира се, за около 230 лв може да се взема Драг. Ние напоследък редовно събираме пари и купуваме големи неща.
ролери-има, тротинетка с големи гуми-има, джип за навън - има, колело - има някакво (не нещо особено, но има). Легото остава като вариант, благодаря за предложението  Hug Наистина е много трудно да се измисли нещо  Laughing
ican, ако обича да се занимава с конструктори, бих предложила тези
 http://www.uchmag.com/?p=27772
http://www.uchmag.com/?p=22453
 Хем образователни, хем занимателни.
Тези конструктори за пръв път ги виждам, изглеждат интересни, ама сме много хора, за този подарък. Embarassed
Редактирам се, той единия конструктор е бая скъпичък, виждали ли сте го на живо?

Последна редакция: чт, 18 май 2017, 22:14 от ican

# 1 000
  • под тепетата
  • Мнения: 9 403
Да, имам по-малкия вариант.
Скрит текст:
От сайта са много любезни, веднага ми звънят като направя поръчка. Попитайте дали може да се върне, ако не го харесате. От там съм купувала артистичната мозайка, цифри за нанизване, голямо "Не се сърди човече". Сега съм си харесала този от първия линк, но ми идва скъпичък, та вероятно ще купя по-малкия вариант.
.
 Друго предложение - батут. Ровнах в гугъл, има по 15-200 лв.

Последна редакция: пт, 19 май 2017, 05:46 от bilqna_69

# 1 001
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Да, имам по-малкия вариант.
Скрит текст:
От сайта са много любезни, веднага ми звънят като направя поръчка. Попитайте дали може да се върне, ако не го харесате. От там съм купувала артистичната мозайка, цифри за нанизване, голямо "Не се сърди човече". Сега съм си харесала този от първия линк, но ми идва скъпичък, та вероятно ще купя по-малкия вариант.
.
 Друго предложение - батут. Ровнах в гугъл, има по 15-200 лв.
Благодаря за информацията, ще разгледам сайта. За батут и аз си мислих, но реших, че не е удачна играчка за апартамент, много място заема

# 1 002
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Магнитни конструктори, по-скъпи са, но си струват. Геомаг например, с повече части, защото малките комплекти доникъде не стигат.

# 1 003
  • Мнения: 2 352
Магнитни конструктори, по-скъпи са, но си струват. Геомаг например, с повече части, защото малките комплекти доникъде не стигат.
+1, но вече са много трудно откриваеми.

# 1 004
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Момичета, май се спираме на ново колело. Обаче сега бихте ли помогнали с марка  Embarassed Знам, че повечето сте фенове на Драг, но дали има и друга марка дето да я бива и да е малко по-евтина?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт