Др Сигридов

  • 153 313
  • 756
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 3 044
Пак да кажа, чакането пред кабинета не е задължително.На когото не му се чака, да не чака. Аз бих чакала и цял ден, на мен от всички лекари в София само той ми помогна.

# 421
  • Мнения: 16 876
Факт е, че докторът никога не е върнал спешен случай. 2-3 са достатъчни, защото прегледите при него продължават около 40 мин / това са ми наблюденията от както го посетитих за първи път през февруари 2016г. /. Има случаи, когато бременността е многоплодна или много проблемна, тогава мин 1 час е престоят вътре. И ето ти изоставане в графика. Да не говорим, че след 19ч, когато затвори МЦентър, ако има жени за преглед на изследвания, консултира отвън. Аз лично бях #4 след работно време и успях да се добера да него в 8ч, отдели ми 30 мин от личното си време...

# 422
  • Варна
  • Мнения: 25 302
Ясно, че не е задължително да се чака. Но от прочетеното оставам с впечатление, че идва към 11, а часовете се записват от доста по-рано. Това е ненормално, некоректно и направо гавра с пациентите.

# 423
  • Мнения: 16 876
Не мога да твърдя, че идва всеки ден в 11, това може да направи само някой, който ежедневно е там и му засича.
От моя опит - 1 път дойде в 11, детето му беше болно и идваше от лекар, не мога да го виня...
Да не забравяме, че има поне 2-3 мами, което влизат, за му покажат бебоците, което малко или много също отнема от времето.
По отношение на коментари, че в надежда е работил от 7.30 до 23, защото закъснявал - разликата е в това, че в Надежда е правил - секзио, серклажи, амниоцентези, прегледи ....
Аз лично не мога да се сърдя на спешните случаи или тези, които му отнемат повече време. Напротив - моля се никога да не съм на тяхно място!
Освен това дамите знаят за чакането, не е да е скрито покрито и правят информирано решение. Честно казано не ми е най- приятно, но чета книга, играя на някоя игра, разходя се до магазина и моят ред е дошъл Wink
Защото съм била в частна болница, където не чаках въобще, плащах ок. 250 лв на посещение, ама не можаха да ми помогнат да задържа бебето, просто защото всичко е на конвейр и всяко кървене, независимо от какво предизвикано се "лекува" по един и същи начин, което е абсурдно.

# 424
  • Мнения: 8 551
Bell, ти какво очакваш да каже на някой, който си тръгва - ами както желае, разбира се. какво ще стане, ако всички станем "неиздръжливи". има и други лекари, ако някой нещо го притеснява - прав му път. 
абе въобще темата много се раздуха, а никой нищо не казва за бентлито, не ви ли прави впечатление?

Ей тук не съм съгласна. Защо трябва да се търпи и да се толерира това? Между впрочем не само при него е така, всички тук знаем колко се чака пред кабинетите на инвитро клиниките, особено някои. Защо ние пациентите трябва да сме отговорни за това че те не могат да си организират правилно времето. Ако са претоварени, да намерят начин да се разтоварят. Да обучат хора да им помагат ако трябва. Не знам. Решение трябва да има защото в чужбина не се случват такива неща масово, както е у нас. Но докато ние пациентите мълчим и го приемаме за нормално, все ще е така...
Абе ти записвала ли си час в чужбина,та раздаваш оценки кое как е.
Знаеш ли ,че за последната ми фетална морфология записвах час още докато бях в 4месец.И то с голямо търсене на свободен час и лекар  в Милано
Като започнете да се изказвате неподготвени
Всички искат в Надежда и за това там е най-тегаво с часовете

# 425
  • Варна
  • Мнения: 25 302
Знаеш ли ,че за последната ми фетална морфология записвах час още докато бях в 4месец.И
Това пък какво общо има?

# 426
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Тук говорим за чакане пред кабинета с часове, когато имаш записан час. Не за записване на час. И да, записвала съм часове в чужбина многократно и не съм чакала повече от час пред кабинета.  Peace

# 427
  • Мнения: 9 584
Bell, ти какво очакваш да каже на някой, който си тръгва - ами както желае, разбира се. какво ще стане, ако всички станем "неиздръжливи". има и други лекари, ако някой нещо го притеснява - прав му път. 
абе въобще темата много се раздуха, а никой нищо не казва за бентлито, не ви ли прави впечатление?

Ей тук не съм съгласна. Защо трябва да се търпи и да се толерира това? Между впрочем не само при него е така, всички тук знаем колко се чака пред кабинетите на инвитро клиниките, особено някои. Защо ние пациентите трябва да сме отговорни за това че те не могат да си организират правилно времето. Ако са претоварени, да намерят начин да се разтоварят. Да обучат хора да им помагат ако трябва. Не знам. Решение трябва да има защото в чужбина не се случват такива неща масово, както е у нас. Но докато ние пациентите мълчим и го приемаме за нормално, все ще е така...

ами никой не те кара да го толерираш. като не те кефи просто не ходиш и това е, така е в частния сектор.
за чужбина - за съжаление съм се сблъсквала с голямо чакане там, даже и невъзможност да посетя спешен кабинет, освен ако не чакам ден??? абсурд някакъв, нека не генерализираме. пак казвам - никой не те кара насила да ходиш там, трябва да прецениш кое ти  е по-важно. признавам, че беше кофти, аз съм чакала и по 8 часа /тогава иван още оперираше, сега не знам дали го прави/, но знаех защо го правя и пак бих го направила, не виждам чак толкова голяма драма. има места, на които пък хич няма да чакаш. но ти искаш при най-добрия, да не чакаш и ако може да има спешъл отношение и т.н.. ми не може. изборът си е твой, въпрос на избор на благо.
само един път съм го засичала да идва по-късно, иначе си обслужваше съвсем нормално сутрешните часове и идваше навреме /а аз ходех много често в някакъв момент/. от спорадично наблюдение правите егати изводите??
Maya, не знаем причината за това, съответно не знаем дали е въпрос на докачливост или нещо друго. казвам, че спрямо мен и пред мен не съм виждала невъзпитано отношение, грубост или подобно.

# 428
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 881
И сте готови да оставите своето и на децата си здраве в ръцета на безотговорен наркоман. Много похвално.

# 429
  • София
  • Мнения: 1 555
И сте готови да оставите своето и на децата си здраве в ръцета на безотговорен наркоман. Много похвално.
Това вече удари дъното! Голяма помия се изля върху главата на д-р Сигридов, но той и с това ще се справи.

# 430
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 881
И сте готови да оставите своето и на децата си здраве в ръцета на безотговорен наркоман. Много похвално.
Това вече удари дъното! Голяма помия се изля върху главата на д-р Сигридов, но той и с това ще се справи.

Ами погледнете истината в очите. Човек , който приема наркотици си е наркоман. Независимо кой е. Простичко е

# 431
  • Мнения: 16 876
Защо изказваш мнение относно избора на другите хора?!
Освен това "наркоман" ?!
Айде стига вече! Излиза, че всички тук във форума знаете, че се дрогира от години, пък в същото време сте на мнение, че няма как да му личало ?! Вземете прочетете малко за признаците на наркомания, преди да плюете.
И сигурно Стаменов си е позволявал да оставя в операционната "наркоман" да прави секцио само с една акушерка и анестезиолог / в началото на отваряне на Надежда/.
И сте готови да оставите своето и на децата си здраве в ръцета на безотговорен наркоман. Много похвално.

# 432
  • Мнения: 615
И сте готови да оставите своето и на децата си здраве в ръцета на безотговорен наркоман. Много похвално.

Айде сега, на тези, на които не им харесва, да не ходят повече, че по-лесно да се добере човек до доктора...ама надали...

Пак казвам, аз на друг по-съвестен от д-р Сигридов не съм попадала. С целия този натоварен график да не претупа нито един пациент, на всеки да обърне внимание, ИНДИВИДУАЛНО!, проследява историята, гледа резултатите от предните прегледи (и НАИСТИНА ги гледа, а не само хвърля по едно око). При него конвейр няма. И прегледът не е задължителен...на който не му се чака, да си ходи...но КЪДЕ ще иде с тези проблеми? Е, винаги има къде да му влеят 2 октагама да оправят ситуацията Wink

# 433
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Мале мале ... Явно кокаина прави Д-р Сигридов успешен лекар и човек ... Щом толкова години не е спирал с него.
Ще падна от смях!

И още нещо в 2 от 6 прегледа съм влизала навреме. Часа ми беше за 9 и за 9:30. Като единия ден беше дошъл много по-рано за да свърши изостанали неща от предния ден.
И да чете и сравнява. Колкото по напреднала е б, толкова по-обстоен е прегледа.
Първият път бях с час 16:30ч, влязох в 18:30, защото имаше три спешни случая. Всички с по час за преглед.
Неприятно беше да чакам, но съм била с ясното съзнание че ще се чака.

# 434
  • Мнения: 228
Той е истински специалист и това е най-важното, който не го харесва - да не ходи при него!
Всеки човек греши, ако изобщо цялата история е вярна....
Нека да не плюем преди да знаем цялата история, защото със сигурност това не е цялата.

Общи условия

Активация на акаунт