Ясновидци/врачки - тема 27

  • 193 074
  • 768
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 62
Първата прогноза е за февруари

# 31
  • Мнения: 62
Споделям за Валентин .Доволна  съм препокрива се с другите при който бях, само че стана навалица пред кабината му. Има малка разлика във времето, трябва да изчакам. Явно съм като отворена книга 😂😂😂 , всички при който бях ми каза почти едно и също.!

# 32
  • Мнения: 16
Здравейте, реших и аз да споделя впечатленията си от Валентин.
Вчера бях при него. Хареса ми като поведение и отношение. Много позитивен, премерен в думите си, без разводняване на разговора, което е добре, защото не губи време с излишни приказки. Посочих имената и рождените дати на хората, за които се интересувам, а след това той започна да говори. Забелязах, че първо направи някакви изчисления, след това реди карти и накрая погледна в чашата ми, в която бях пила кафе. Не сме говорили за миналото, не знам защо, просто така се случи. Вероятно защото питах за доста хора - за мен, съпруга ми, детето, майка, татко, сестра ми и не остана време да се коментира нищо за миналото. Целия разговор беше около 30-40 минути и беше насочен към настояще и бъдеще. Не мога да знам от сега дали прогнозите са му верни, но това, което много силно ме впечатли е точното описание на хората и ситуациите, сякаш познава мен и близките ми от години Simple Smile  
Гласувам за него Simple Smile

# 33
  • Мнения: 137
Момичета,може ли някой да даде инфо за Мария от Ямбол?Преди време беше коментирана назад в темите.Благодаря!  bouquet

# 34
  • Мнения: 83
Здравейте!

Тази Ели Маринова къде приема?

Ходих при една Ели на Сточна гара. Позна ми неща за миналото и настоящето, но ме интересува дали познава бъдещето. Някой има ли мнение?

Поздрави

# 35
  • Мнения: 24
Влизам тук по-скоро като гост на форума и по-рядко в профила си, но днес виждам, че след публикувания от мен отговор на Елвира, много дами са ми писали и ме питат какво съм писал като запитване до тази жена и какво е станало след като съм й пратил пари за разваляне на магията. Понеже не мога да отговоря на всяка по отделно, ще го споделя тук.
Като запитване написах имената на мен и съпругата ми, рождените дати и зададох въпрос: Имаме семейни затруднения, бихте ли ни казали дали нещата ще се подобрят към по-добро?
Семейни затруднения е многозначно като израз и може да се тълкува по много начини. Жената не е налучквала или увъртала. Отговори ми точно и ясно и не мога да се изкажа лошо.
Пари не съм пращал и не съм писал повече на Елвира. За момента нямам възможност да пътувам и изчаквам отпуската си.
В Бургас ходих при Ахмед ходжа от обява. Не мога да кажа, че съм възхитен. Отвори корана, чете нещо под носа си, преди това поиска име и име на майка. След своето четене каза само магия от различни хора и с това изчерпа темата. Поиска агне и 300лв за разваляне. Подкани ме да си ходя, защото имало и други след мен, да отида следващия път направо за разваляне.

# 36
  • Мнения: 1 338
Здравейте!

Тази Ели Маринова къде приема?

Ходих при една Ели на Сточна гара. Позна ми неща за миналото и настоящето, но ме интересува дали познава бъдещето. Някой има ли мнение?

Поздрави



Доколкото знам, ако е за прием на място Ели Маринова приема в жк. Разсадника в София. Взима 50лв. за консултация, която трае около час и включва таро и нумерология.

А тази Ели от Сточна гара на какво гледа, колко взима и колко време отделя, ако е удобно да споделиш.

# 37
  • Мнения: 83
Здравейте!

Тази Ели Маринова къде приема?

Ходих при една Ели на Сточна гара. Позна ми неща за миналото и настоящето, но ме интересува дали познава бъдещето. Някой има ли мнение?

Поздрави



Доколкото знам, ако е за прием на място Ели Маринова приема в жк. Разсадника в София. Взима 50лв. за консултация, която трае около час и включва таро и нумерология.

А тази Ели от Сточна гара на какво гледа, колко взима и колко време отделя, ако е удобно да споделиш.

нумерология, кафе и ангелски карти - 20 лв.
отидох защото ми я похвалиха, но ми изкара някакви магии и ми поиска пари за две неща, които трябва да ми направи за да ми помогне. Малко ме изненада защото бях сигурна че съм чиста, но то тези неща не се развалят лесно. Истината е че само в една област продължава да не върви и тя ми го каза. Преди не вървеше в нищо, изчистиха ме и нещата потръгнаха. Явно съм бъкана с различни:))) Не мога да преценя дали си заслужава парите и колко е безопасно да ми прави ритуали...

Валентин вижда ли има ли направени магии? При него не съм ходила.

Поздрави

# 38
# 39
  • Мнения: 614
Опитах се да се свържа с Пепа, но тя ми затвори и на смс, когато може да ми клипне, за да и се обадя, до сега не го е направила. Кога е удобно да я търся и как мога да си запиша час?

# 40
  • Мнения: 10 691
Здравейте. Някой може ли да сподели информация за Румен от Вълчидол ? Дали познава и как да се свърже човек с него ?

# 41
  • Мнения: 73
Здравейте!Мога да кажа,че съм доволна само когато са ми гледали на кафе.Дълги години ходих при една жена леля Верче,но не съм ходила от поне 2 год.Тя е доста възрастна и незнам дали е жива все още.Всичко което ми е казала за бъдещето се сбъдна има още неща които чакам да се случат.Позна и за мои близки.Другата жена не и знам името тя е от Хасково също на кафе ми е гледала и мога да кажа,че позна много сериозни неща за бъдещето ми...

# 42
  • Мнения: 73
За да не отговарям на всички по отделно
Ще напиша номера на леля Верче
032 /216 846,но незнам дали е жива защото е над 80г .Другата жена от Хасково е от турски произход...нямам нейни кординати...живее в къща близо до "канала", ако това може да помогне на някой в издирването .

# 43
  • Мнения: 4
Здравейте, мами...не знам дали пиша на правилното място, но се нуждая от ефикасна гледачка в София. Много е спешно и ще  се радвам да ми помогнете

# 44
  • Мнения: 137
Здравейте, мами...не знам дали пиша на правилното място, но се нуждая от ефикасна гледачка в София. Много е спешно и ще  се радвам да ми помогнете
Може да посетиш Валентин Начков,доста го обсъждаме напоследък и мисля че по голям процент са доволни.Сподели след това в случай че решиш да отидеш Simple SmileУспех! Peace

Общи условия

Активация на акаунт