Ясновидци/врачки - тема 27

  • 194 578
  • 768
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
А може и да се случи обратното-като не ми познае нищо,а само ми дърдори общи приказки,аз да и тегля една...

# 706
  • Мнения: 10
Тези дни намерих нещо, като форум ,където двама ясновидци дават съвети- UFOPORT? Какво е мнението ви? newsm78
Обич *, какво стана обади ли се на Таня?

Днес говорих с Таня.... говори много бързо, което ме навежда на мисълта, че не си измисля и не си ги смуче от пръстите нещата.... Само казва- "Питай" и й задаваш въпрос и почва всичко да ти казва! Аз лично съм много изумена от нея...Отговаря само на въпроси, не те занимава с минало и настояще, а директно по въпроса си ти говори....Доволна съм от чутото и дай Боже да стане... Сроковете не са големи,такаче ще споделям за всяко нещо дали е станало!
На мен ми поиска 20 лв. да й изпратя с пощенски запис,което също беше странно, че има доверие на хората.....

# 707
  • Мнения: 710
Момичета, благодаря!  bouquet
Ще се обадя на Таня и аз, но финансовия ми лимит този месец е запълнен. Скоро се обаждах на моята позната ясновидка и за сега ми е достатъчно. Интересно ми е и Таня какво ще ми каже.
В Кюстендил има една жена, която гледа на карти. Не взима много, колкото и се остави. Ходила съм 2 пъти при нея само, но 2008 г. толкова верни неща ми каза, че ако я бях послушала нямаше да стигна до тук. Тогава не повярвах и там ми беше грешката.

# 708
  • Мнения: 541
Здравейте!
Никога не съм и предполагала че ще тръгна по гледачки. Една много трудна за мен ситуация ме принуди.
Искам да споделя мнението си за Соня от Горна Оряховица и Здравка от Търново.

За Соня.
Каза че ме бивало да уча право - глупости! Аз не обичам да чета закони и подобни. Дори и в сегашната си работа не съм чела законите.Учила съм съвсем в друга насока. Щяла съм да уча още малко - аргумента беше че съм била млада за това. Каза че нямам киста - точно няколко часа след срещата с нея имах час при гинеколог - кистата се видя - черна на бяло. Откриха ми вродени пердета на очите и не съм се оперирала. Те се виждат с просто око. А и виждам леко размазано.Тя каза че нямам проблем и нужда от операция. По време на срещата каза че до 2 часа или 2 дена ще взема решение за връзката си или ще водя важен разговор за нея - нещо от сорта. Нищо такова не стана.
Щяла съм след време да работя за себе си нещо което ми е на сърце. Тази година съм щяла да пътувам надалеч.Щяла съм да избирам между двама мъже. Догодина съм щяла да забременея - за момента не искам деца и не съм от типа хора които като видят деца се разтапят от кеф.Мъжа до мен ме обичал но нямало да сме заедно - точно той беше повода да ида при нея.Каза и и че уретера ми бил с неправилна форма и за това съм имала гинекологични проблеми. Трябвало операция.Имала съм и проблеми с хормоните.Щяла съм да имам две деца-стандартно изказване.

За Здравка.
Като отидох и първото което каза беше че съм дошла да я питам за някого.
И тя каза че няма да съм с този човек. За очите също каза че няма проблем. За ученето май също че оставало малко. Каза че съм работа сред много хора - а то всъщност работя с 2 жени и от време на време влиза някой в стаята за нещо. Работела съм с документи - така е.Но не ми е присърце вече тая работа.А тя каза че с това ще се занимавам. За деца пак каза - две.Нямала съм самочувствие никакво-така е.Можела съм много да постигна но съм нямала самочувствие и смелост. Нямала съм проблеми с хормоните.Гинекологичният проблем бил от настинки - а аз винаги се обличам добре.Имала съм ниско кръвно и анемия-така е.Ама то си личи и по външния ми вид - много съм бяла.Щяла съм да живея на друго място.С времето съм щяла да се разбирам повeчe с мъже като приятели.

Какви са вашите отзиви за тези жени?

Определено всички тези неща ми се набиха в главата.И ги мислих доста време.Сега пак се присещам. За съжаление връзката ми наистина не върви.А правя всичко възможно да я спася.И се изморих.Объркана съм. Понякога съжалявам че ходих при гледачки. не знам да вярвам ли или  човек сам си гради съдбата и прави избори.

Последна редакция: нд, 10 май 2015, 09:23 от simonazh.

# 709
  • Мнения: 10
Защо Таня от Тънково я няма в анкетата?
 И МОЛЯ споделете Вашите мнения за нея.....

Последна редакция: нд, 10 май 2015, 09:46 от Обич *

# 710
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Хахах , оная  леля от Г.О. има за  кво да се крие и  раздава чужди банкови сметки за превод на заработени от лековерните пари. Продължавайте да я спонсорирате!   animal085

# 711
  • Мнения: 541
Хахах , оная  леля от Г.О. има за  кво да се крие и  раздава чужди банкови сметки за превод на заработени от лековерните пари. Продължавайте да я спонсорирате!   animal085
Сподели ако си ходил/a

# 712
  • Мнения: 19
Здравейте!
Никога не съм и предполагала че ще тръгна по гледачки. Една много трудна за мен ситуация ме принуди.
Искам да споделя мнението си за Соня от Горна Оряховица и Здравка от Търново.


Какви са вашите отзиви за тези жени?

Определено всички тези неща ми се набиха в главата.И ги мислих доста време.Сега пак се присещам. За съжаление връзката ми наистина не върви.А правя всичко възможно да я спася.И се изморих.Объркана съм. Понякога съжалявам че ходих при гледачки. не знам да вярвам ли или  човек сам си гради съдбата и прави избори.

Ходила съм и при двете.
Соня изобщо не ми позна, говори много общи приказки за живота, които всеки на улицата може да ти ги каже.
Здравка определено ми позна доста неща, други чакам да се случат. Но тя не дава срокове, защото "там нямало време".

# 713
  • Мнения: 541
Здравейте!
Никога не съм и предполагала че ще тръгна по гледачки. Една много трудна за мен ситуация ме принуди.
Искам да споделя мнението си за Соня от Горна Оряховица и Здравка от Търново.


Какви са вашите отзиви за тези жени?

Определено всички тези неща ми се набиха в главата.И ги мислих доста време.Сега пак се присещам. За съжаление връзката ми наистина не върви.А правя всичко възможно да я спася.И се изморих.Объркана съм. Понякога съжалявам че ходих при гледачки. не знам да вярвам ли или  човек сам си гради съдбата и прави избори.

Ходила съм и при двете.
Соня изобщо не ми позна, говори много общи приказки за живота, които всеки на улицата може да ти ги каже.
Здравка определено ми позна доста неща, други чакам да се случат. Но тя не дава срокове, защото "там нямало време".
Май и при двете бяха общи приказки. И
Или не всеки може да познава на всеки.Знам ли.

# 714
# 715
  • Мнения: 70
Здравейте,много моля ако някой има телефона на дида от стражица да ми го прати.много ми трябва и ако имате отзиви за нея пишете.лек ден на всички!

# 716
  • Мнения: 53
Препоръчвам Борис Стоименов Wink позна ми!

# 717
  • В.Търново
  • Мнения: 6 710
Здравейте,много моля ако някой има телефона на дида от стражица да ми го прати.много ми трябва и ако имате отзиви за нея пишете.лек ден на всички!
За тази не съм чувала, а съм от В.Търново.

# 718
  • Мнения: 200
Препоръчвам Борис Стоименов Wink позна ми!

Честито включване директно с похвала -насочване към нечуван в тез 27 теми врачуващ Wink
Разкажи ни, все пак, как/какво  точно ти " позна" -изобщо и никак не е нужно да споделяш лични  детайли, а единствено  от какъв характер е познатото.Предрече ти нещо за бъдещето,което не се определя с да/ не, без да го насочваш с информация и то впоследствие се сбъдна в реалността?

И тъй като , каквото и друго да се каже,  всички въпроси ще се сведат до две неща:

а) Дай телефон
б) Колко взима

помествам информацията по-долу, от която не става ясно Стоименов ром/ турчин ли е или просто е избутал до 2-3 клас:

" мога да събирам разделени семеиства разваляне на магии от рода на родови проклятия прявя муска за оби4 за успех в работата и бизнеса муска за привли4ане на лубим 4овек може да имаш всеки или всяка 100% гаранция не се заплаща никакяа сума при посещение при мен единственно след постигнатият резултат не прява магии за да при4иня лошо на някои 4овек каквто и да е не помягам на такива няма смисал да идяат казвам го още от сега пправя само магии за добро защото бог не ми е дал дарбата за да злоупотребя с нея тя ми е дадена за добро да помагам на хората които наистина имат нужда от нея БОГ С ВАС
Публикувана от: boris stoimenov
Телефон: 0896140795
Скайп: boris_stoimenov


Успех на всички и най-вече честито на Стоименов!

Последна редакция: пн, 11 май 2015, 02:49 от ryannn

# 719
  • Мнения: 358
Скрит текст:
Препоръчвам Борис Стоименов Wink позна ми!

Честито включване директно с похвала -насочване към нечуван в тез 27 теми врачуващ Wink
Разкажи ни, все пак, как/какво  точно ти " позна" -изобщо и никак не е нужно да споделяш лични  детайли, а единствено  от какъв характер е познатото.Предрече ти нещо за бъдещето,което не се определя с да/ не, без да го насочваш с информация и то впоследствие се сбъдна в реалността?

И тъй като всички други въпроси ще се сведат до две неща:
а) Дай телефон
б) Колко взима

помествам информацията по-долу, от която не става ясно Стоименов ром/ турчин ли е или просто е избутал до 2-3 клас:

" мога да събирам разделени семеиства разваляне на магии от рода на родови проклятия прявя муска за оби4 за успех в работата и бизнеса муска за привли4ане на лубим 4овек може да имаш всеки или всяка 100% гаранция не се заплаща никакяа сума при посещение при мен единственно след постигнатият резултат не прява магии за да при4иня лошо на някои 4овек каквто и да е не помягам на такива няма смисал да идяат казвам го още от сега пправя само магии за добро защото бог не ми е дал дарбата за да злоупотребя с нея тя ми е дадена за добро да помагам на хората които наистина имат нужда от нея БОГ С ВАС
Публикувана от: boris stoimenov
Телефон: 0896140795
Скайп: boris_stoimenov


Успех на всички и най-вече честито на Стоименов!
Joy

Вчера бях на семинара на Нели Конуей за ангелите и отваряне на третото око. Коя топ-гадателка беше там, няма да ви кажа. Любопитното беше, че когато Нели попита колко хора са дошли с намерението да отворят лечебни центрове - поне 20 души вдигнаха ръце. С 14 часово слушане, 4-5 медитации, отваря ти се окото, третото, виждаш аурата и започваш да лекуваш.

Общи условия

Активация на акаунт