"Песен за огън и лед" - 14 Лъжи и арборско златно

  • 23 485
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 17 954

Гадняри... Laughing аз още не го вярвам

Иначе Дези добре си оформила теорията за това, че Другите са подвластни на Горските чеда. Peace
И вероятно БР е този, който е активизирал нещата. Трябва да проверя коя година е изчезнал от Вала и кога са загинали Ег и сина му.

# 736
  • Мнения: 10 011
КГ е станал ЛК през 239 з.е., а е изчезнал през 252 з.е. Пожарът се е случил 259 з.е.
От Историята, стр. 108 и 111.

О! Сетих се, че някъде из Thus Spake Martin попаднах на цитат, че когато се е родил Регар, Крастър е бил на около 15 и тогава е започнал да дава синовете си на Бродниците.
Явно и това има значение. Дано успея да го изровя.....

# 737
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
"КГ е станал ЛК " Tired А?


 Flutter



Това с Регар ми харесва Wink Може Кастър да има уговорка с Другите да им дава деца да си попълнят армията, тъй като Регар като порасне ще прави поразии и се очакват дракони, някакво предсказание може да е имало, но той пък съвсем го оплеска и взе , че умря.

# 738
  • Мнения: 276

Кървавият Гарван е станал Лорд командир на Нощния страж  Mr. Green

Готина картинка  Peace

Последна редакция: чт, 22 яну 2015, 23:10 от Lord Bloodraven

# 739
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Да, много ме изкефи.


Ясноо, сега разбрах шифъра, за КГ бях сигурна както е  Crazy

# 740
  • Русе
  • Мнения: 652
Тъй като става време за нова тема, предлагам да помогнем на Хексе с идеи за новата анкета. Идеи?

Хексе, моето предложение - тъй като всички тук пишещи реално сме от простолюдието Rolling Eyes, аналогично за средновековен свят бихме били крепостни селяни, та: „Под крепостничеството на кой лорд мислите, че имате най-голям шанс да оцелеете“ с възможни отговори Тивин, Едмур, Оберин и които (и колкото) други счетеш за уместно.

# 741
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Оберин не е лорд + умря Wink иначе ми харесва анкетата

# 742
  • Мнения: 276
Из темата имаше 2 или 3 добри предложения за анкети  Peace

# 743
  • Мнения: 927
Кой е автор на Розовото писмо също е добър вариант за анкета.

# 744
  • Мнения: 77
Мисля, че имам най-голям шанс да оцелея, ако живея в сърцето на Речните земи с Едмур в Речен пад и Тивин в Харънхъл. Пълен айляк!

# 745
  • Варна
  • Мнения: 17 954
Чудесна анкета, аз мисля, че бих оцеляла в Долината при Лиза Тъли, както в Западните земи и Предела.  Само че нека определим кой на кой от родовете симпатизира. Grinning И да видим кой дом има най-много поддръжници.
Не знам обаче как точно да я формулирам.

Попаднах на този трейлър:
https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1421914688&x-yt-cl=845 … amp;v=boY5jktW2Zk
Някой знае ли за какво става въпрос? newsm78


И НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт