Колко време се опитвахте да забременеете момичета?

  • 75 152
  • 379
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 49
Момичета искам да ви кажа, че днес видях 2-рата чертичка и още съм в шок от.. радост  Mr. Green Heart Eyes Утре ще звъня да си запиша час за другата седмица.. и май това са новините от мен. Пожелайте ми успех!  Heart Eyes

# 316
  • Мнения: 149
Мъфинкааа много се радвам за теб.Лека бременност ти желая.Какви витамини си пила.Можеш ли да питаш за pregnacare conception има ли някакъв ефект и помагат ли за по лесна забременяване?

# 317
  • Мнения: 49
Здрасти.Благодаря! Ами в момента съм на Або фолик мета,но аз ги изредих всичките 5-6 месеца преди да започнем опитите.Прегнакеъра са добър вариант и заради рибеното масло вътре. Мога да питам гинеколога,но и като фармацевт ти казвам,че са много добри.Успех и на теб!  Heart Eyes

# 318
  • Мнения: 68
Здравейте,милички аз и преди съм писала че ние с ММ се опитваме да си имаме бебче.Ето че най накрая видях 2-те чертички направих си теста на 1- ви декември и на 4 отидох при чичо доктор и той потварди бременноста,след 10 дена ме вика пак за да чуем сърчицето,това е най голямата радост за една майка,пожелавам на всички в наий скоро време да видят двете чертички.Благодаря за разбирането:-) и да ви каза че съм на месец и половина Mr. Green

# 319
  • Мнения: 149
Честито.!!!А при нас не се получава бебчо.От 3 год правим опити.Благодаря мъфинка.Дано ми помогне

# 320
  • Мнения: 68
Ще стане мила,не се тревожи ние с ММ година и половина се опитвахме и ето,че се получи не мисли за това как да си имате бебче а прави любов с мъжъ си и ще видиш,че ще се получи мила
 дано най-скоро време се похвалиш с 2 те чертички пожелавамти го от все сърце. Praynig Praynig Peace Hug

Последна редакция: нд, 06 дек 2015, 12:12 от Бог е любов

# 321
  • Мнения: 149
Благодаря  мила! Hug все гледам да не мисля,но пък 3 год не са малко ...кога ще стане,толкова много го искаме!

# 322
  • Мнения: 399
Включвам се отново към темата, от петък правим опити, не очакваме да се получи от първия път, но когато - тогава.  Flutter

Не се отчайвайте, притеснението, следенето и очакването, оказват влияние!

# 323
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
Честото на успелите мами. Hug

# 324
  • Мнения: 9
Някъде 8 месеца опит.С голяма радост на 17.09.15 видях двете чертички Simple Smile Според мен,когато си най-спокоен,тогава стават чудесата.Успех на всички

# 325
  • Мнения: 149
Честито.Дай боже и при нас да е така.Спокойна съм,но това,че мисля за бебе явно трябва да спра за да стане...но понякога се питам как...?

# 326
  • Мнения: 9
Пожелавам го от сърце.Аз мислех,ако до година не стане да тръгна по доктори. Реших да отида на профилактичен преглед и гениколожката ми каза,че съм в овулация и така Simple Smile Мисля даже,че на същия ден е станало.

# 327
  • Мнения: 2 155
Честито.Дай боже и при нас да е така.Спокойна съм,но това,че мисля за бебе явно трябва да спра за да стане...но понякога се питам как...?

Бандитка, ходила ли си на консултация с репродуктивен специалист? 3 години са много дълго време и само успокояване едва ли ще помогне...

# 328
  • Мнения: 399
E, ние отбелязахме първия си неуспешен опит снощи  Sad
Бях настроена за чакане, дори няколко месеца, още повече не очаквахме да се случи от първия път, но се разочаровах.

Следващия месец ще бъдем по-стриктни, пък дано се получи...  newsm17

# 329
  • София
  • Мнения: 10 705
Момичета, в Искам бебе има тема за всички желаещи бебе и споделящи пътя за борбата за него:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=890148.120

Общи условия

Активация на акаунт