Любители на Котки Тема 91

  • 39 301
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 331
Tari, когато се изака другаде, вземаш акото и го слагаш вътре в тоалетната да стои, а котето да го помирише.
Много се радвам, че Бела е добре.
Муня-маймуня е голям бандит Flutter

# 16
  • Мнения: 701
Собственик съм на пет котки. Едната, вече на осем години живее при майка ми. Другите четири са при мен. Преди три години прибрах майка им, защото един идот искаше да я утрепе, а тя много доверчива писана. За благодарност тя се оказа бременна и ми натресе три котетата. Очевидно е че са от различни бащи. Никой не поиска тези котета и реших да ги задържа, сърце не даваше да ги оставя. Сега имам едно голямо весело котешко семейство, което се шири в двуетажна къща. Когато имам възможност помагам на улични котки. Миналата година при една кризисна ситуция имах чудесна възможност да си сътруднича със сдружение Приятели на котката, които ми оказаха безрезервна подкрепа, за да спасим четири малки душици, изхвърлени до една кофа за боклук.

Снимки! Снимки!
 Мисля, че не съжаляваш за чудесните подаръци на твоята писана.
Маймунята направо е страхотна. Батковците много да му мислят, ама те изглеждат добрички и джентълмени.
Богданка е прекрасна.

# 17
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 991
Леле-мале  newsm47 кого виждат очичките ми! Дидитка + пухкава Богданка + сестричка!   Heart Eyes Hug Hug Hug
Добре завърнала се!  Hug Жалко, че не можем да ви посрещнем двамата със Силвестърчето ми. Cry

Танче, моля те сложи някъде на първа страница да стои и този линк - Наръчник за котки с хронична бъбречна недостатъчност

По обясними причини засега данък няма да плащам. Sad

# 18
  • Мнения: 4 406
Всички сте прекрасни  Heart Eyes

Bubbly , ако някой има в леглото задължително и двамата се накачурват да спя гушнати. ... и те Wink Иначе се разпределят по  котешката спалня и единия стол, който задължително е на този за компютъра.
То на тегло така стана - Мони е по-тежък от Янко  Simple Smile Контролирам го вече с яденето.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
O, ТИНА! Много палави тези Джесита - сигурно е от името, да знаеш.. Whistling
Пък иначе красавици  Peace

# 20
  • Мнения: 779
Окей, решено е... Петък е денят  Rolling Eyes Ужасно притеснено ми е. Знам, че няма нищо страшно, но
направо съм се панирала!  newsm17
Горкото ми мече, кога стана голям котарак  cry

# 21
  • София
  • Мнения: 627
Здравейтее  Party

Една прозяваща се Майра за новата тема  Mr. Green



И да питам нещо ... Как сте с козинопада по това време на годината  ? Нещо страшно е при мене от 1-2 седмица насам . Дали е от сезона ?
Майра има навика да се качва по секцията да гледа от високо , после след нея е посивяло от космаци  ooooh!


# 22
  • Мнения: 471
Окей, решено е... Петък е денят  Rolling Eyes Ужасно притеснено ми е. Знам, че няма нищо страшно, но
направо съм се панирала!  newsm17
Горкото ми мече, кога стана голям котарак  cry

В петък ще стискаме палци и лапи всичко да е ОК  !
Моя Мишо е кастриран преди година. От десетина дни от време на време вие като карпатски вълк ... Иначе  други симптоми че е мъж няма ... Кастрираха го преди да се е разгонил и един път.... А може би реве за внимание ?  newsm78

# 23
  • Мнения: 779
Окей, решено е... Петък е денят  Rolling Eyes Ужасно притеснено ми е. Знам, че няма нищо страшно, но
направо съм се панирала!  newsm17
Горкото ми мече, кога стана голям котарак  cry

В петък ще стискаме палци и лапи всичко да е ОК  !
Моя Мишо е кастриран преди година. От десетина дни от време на време вие като карпатски вълк ... Иначе  други симптоми че е мъж няма ... Кастрираха го преди да се е разгонил и един път.... А може би реве за внимание ?  newsm78



И аз си мислех, че е нещо друго. Но е нахранен, напоен, изходен и глезен. Купувам му нови играчки, за да не му е скучно и пак вие... Така че какво друго да е освен разгонване...  Rolling Eyes
А иначе при вас може да отмине мяукането. Може да е от скука или за внимание.  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 13 151
Дидитка, ако знаеш колко се радвам, че ни навести! Липсвахте ни и ти, и Богданка!  Hug Да ти е жива и здрава дъщеричката! Винаги да се разбират така добре!  Hug Браво за търпение на Богданка! Не всяка котка търпи да ѝ дърпат опашката.  Mr. Green

Евгени Минчев, добре дошъл! Чакаме да ти видим съкровищата!  Grinning

Hunny_bunny, в петък ще стискаме палци!  Hug

Съвсем скоро коментирахме, че "ариите" на котараците си остават. Често се наслаждават на "неповторимия" си глас по всякакви поводи - скука, глад и т.н.  Laughing Все пак не са така чести както е при истинско разгонване и могат да се спират навреме с храна или внимание, така че да не се вбесят съседите.  Mr. Green

Много, много хубави снимки сте показали, но няма да изброявам всички, че ще пропусна някого!  Heart Eyes

Да ви покажа любимото легълце на Гълъбинка:



И новата ѝ играчка:

https://www.facebook.com/video.php?v=916173428395853&l=9153306043312129428

# 25
  • Мнения: 154
Таня,   bouquet за новата тема. Колко много сладурковци сте показали  Crazy Отдавна не съм снимала моите две маймунки, но днес по-късно мисля да ви ги покажа Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 2 686
Hunny_bunny, ще стискаме палци в петък, всичко ще е наред!
И аз съм се панирала, хем още нямам дата  Sad

# 27
  • Мнения: 779
Благодаря ви!  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 1 902
Уф,и нас това ни чака...май всички Британци са около тази възраст,в темата де Rolling Eyes
Скоро разбрах,че котарака може да се чипира с имплант Супрелорин,на който му е интересно да прочете Peace,отлага кастрацията с около година Peace,струва 100-тина лв Peace
Ще го мисля аз,мойто мече още държи фронта Mr. Green

ето го:

Последна редакция: ср, 14 яну 2015, 15:29 от k@li

# 29
  • Мнения: 3 331
Олееее, Гълъбинка колко е сладкааа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт