Забременели след Ин витро - тема 4

  • 50 137
  • 772
  •   1
Отговори
# 360
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 304
danny_cat,

Тъй тъй ние сме си ненормални като цяло сега  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Еми какво значи много надолу не знам, това са резултатите:
еритроцити 3.40 (реф 4.10-5.10)
хемоглобин 106 (реф 120-160)
хематокрит 0.3 (реф 0.36 -0.48)

То ще питам доки, ама съм при него чак на 18.02 и затова реших да ви видя вас как сте с тези показатели конкретно. Както вече писах, чела съм че е нормално при бременните да падне хемоглобина, но при положение че пия желязо....Знам ли и аз.  Blush

# 361
  • Мнения: 424
Най-точно шийката се мери с ултрасаунд. При миналата ми бременност докторката ми след нормален вагинален преглед с ръка ми каза, че шийката ми е къса. Отидох на вагинален ултрасаунд да я измерят и се оказа, че си е напълно наред. Така, че само с ултрасаунд може да я измери точно.

# 362
  • Мнения: 550
Уффф, сега ме сащисахте с това безкофеиново кафе....да не съм направила нещо на бебетата като съм го пила толкова време newsm78

# 363
  • Мнения: 957
Уффф, сега ме сащисахте с това безкофеиново кафе....да не съм направила нещо на бебетата като съм го пила толкова време newsm78

Въобще не си мисли глупости, просто спри да го пиеш и готово Wink Всички имаме прегрешения Grinning

# 364
  • Мнения: 2 501
Нищо им няма на бебетата, ама недей да го пиеш повече.

# 365
  • Мнения: 550
Няма, заклевам се! Sad

# 366
  • Мнения: 1 009
За шийката като казах вагинален имах предвид ехограф  Blush, не да те бъркат с ръце и тем подобни. Мен никой не ме е бъркал от 6 или 7 седмица като ми взеха проба от влагалището.

# 367
  • Мнения: 1 220
Момичета, днеска на края на деня се изложих - в работата добре, отидох с такси, не съм се преработила, към 16 седнахме да хапнем с колегите и после реших да мина през един магазин за бельо. Една спирка с метро до там, купих каквото трябва, то заваля обаче и няма таксита. И айде 15 минути чакай рейс, вътре блъсканица и аз вместо да седна на едно място, което се освободи, извиках една баба да седне. Едно лангъркане в задръстването. И малко преди нас ми стана тоооолкова лошо. Леле щях да умра. Слязох на мол сердика и извиках мъжа ми да ме вземе. Много се депресирах, ама явно жега ли ми стана, не знам. Много тъпо значи..

# 368
  • Мнения: 1 009
Биси какви са тия разходки и метра и препълнени автобуси  Stop
Ще кажете ма другите как ходят, не забравяйте колко трудно сме стигнали до тук  Hug Hug Hug

# 369
  • Мнения: 1 220
Оф ми така е... ама като се чувствам добре и си викам дай си купя малко бельо, всичко ми е старо вече. Просто това с рейса беше прекалено. Такси и това е. Не че шефката не предложи да ме закара ама аз.. Много съм зле  Tired Вече нищо ми няма де ама се притесних.

# 370
  • Мнения: 1 009
Аз така миналия петък бях на преглед, всичко ок не ме боли само малко седалището от дясно. Казвам на мм да отидем да купим нещо и така 30, 40 мин права и пеша и после от неделя всеки ден доки......... до сряда

# 371
  • Мнения: 1 095
Бисиииии, ще дърпаме уши значи! Wink Моя позната така преди време припаднала в автобуса, не е било много топло или претъпкано ама бременност - станало й лошо и туп, някакъв господин и помогнал и след 10 мин. нищо, ама колкото да се ошашка.
Фиоре, не ми изглеждат някакви супер фрапиращи отклоненията, доки ще препоръча какво да правите, но всеки док до тук ми е казвал, че нашите изследвания не трябва да се тълкуват само предвид референтните стойности, а от лекар който следи състоянието и знае, че става въпрос за бременна пациентка. Wink При вас няма ли практика да се звъни на доктора при въпрос, че забравих ти къде си? Аз съм чак на 13,02 на преглед, но с моята лекарка се разбрахме утре да се чуем за коментар по изследванията, че да не губя време ако нещо трябва да се прави.  newsm78

# 372
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 304
Момичета, внимавайте с бебоците и обществените места, че освен всичко друго си има и вируси най-различни.

danny_cat
 Hug имаме чуваемост от време на време, това ми е от ЖК. аз едновременно ходя при доктора си от ин витрото и на ЖК. И на двамата мога да се обаждам. Просто съм супер смотана, защото постоянно се притеснявам да не би да досаждам с въпроси и то глупави и да изпадам в излишни филми. ooooh!

# 373
  • Мнения: 1 220
Аз имам чувството, че така се притесних, че рейсът е препълнен и ще ме разболее някой, че заради това ми прилоша. Изпих сега чай от джинджифил превантивно, дезинфекцирах се със спирт. Дано не се разболея. Фръцкам се тука с новата пижама голям размер и си гледам корема  Joy

# 374
  • Мнения: 1 095
Ами ще ги притесняваме пък, те си знаят, че бременелките сме си паники, няма да сме първите, няма и да сме последните.  Hug
Биси, пу-пу-пу!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт