Забременели след Ин витро - тема 4

  • 50 140
  • 772
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 603
Аекара и аз съм с настинка, пия си чай от липа, мед и лимони и си взех за смучене билкови таблетки. То в този сезон не се надявах да ме пропусне настинката.

# 586
  • Мнения: 2 501
Аекара, ти пък откъде го лепна този вирус?
Аз до вчера бях болна, липов чай пий на воля.
Моята гинеколожка ми каза до 4 фервекса на ден.
Дано не е като моя вирус, че не беше от най-леките.
Май имам хормонален ринит. Четох, че 20% от бременните го имат. Мисля, че има връзка с повишеното кръвно. Искам да идва юли и да си стана пак предишната, мрън.

# 587
  • София
  • Мнения: 1 844
Към всички полезни съвети бих добавила и Витамин С ампули - много вдига имунитета. Аз като се сетя през ден, през два си пийвам.

# 588
  • Мнения: 1 220
Ейй все сме в разните проценти значи Simple Smile И моя бременна приятелка го има това, доста е неприятно, все е със запушен нос. И се обостря покрай боледуване като че ли. Беше на унг и общо взето почти нищо не може да взима. Мога да я питам какво точно й е изписал.

# 589
  • Мнения: 1 009
Мерси момичета  Hug Hug Hug
То  аз никъде не ходя само до доки, ама идваха няколко души да ме видят, уж не бяха болни  Tired

Поне засега не вдигам темп, това е хубаво

# 590
  • Мнения: 2 501
Ейй все сме в разните проценти значи Simple Smile И моя бременна приятелка го има това, доста е неприятно, все е със запушен нос. И се обостря покрай боледуване като че ли. Беше на унг и общо взето почти нищо не може да взима. Мога да я питам какво точно й е изписал.

Питай я. Тъкмо снощи изчетох всичката литература, на която попаднах - мога да се явя на изпит по УНГ  Joy Но ми е интересно да чуя какво е казал колегата  Twisted Evil на твоята приятелка.

# 591
  • София
  • Мнения: 1 844
Има едно хомеопатично спрейче за бременни - Еуфорбиум, доста добре овлажнява лигавицата. И на мен още отначалото все ми е запушен носът, та лекарката това ми изписа и като ми писне съвсем, прибягвам до него.

# 592
  • Мнения: 2 501
Аз пръскам Стеримар, ще потърся и Еуфорбиум.  Hug

# 593
  • Мнения: 1 220
Кей, питах - изписал й е QUIXX extra (това е морска вода с евкалипт), Левофлоксан (това е антиботични капки за очи, да ги слага в носа) и Виброцил. Но имай предвид, че тя е доста зле освен от бременния ринит и от синузит, който си го има и сега се е възпалил. Отделно най-вероятно има алергия към домашен прах, та лигавицата й е съвсем набъбнала. Капките са очи са само с рецепта, защото са антибиотични, но ти може би нямаш нужда от тях, а Виброцила била най-безобидното като за отпушване.
От мен - толкова Simple Smile

# 594
  • Мнения: 2 501
Бис, много благодаря  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 595
  • Мнения: 72
Аекара пробвай с чай от джинджифил. Аз не вярвах ама като бях болна реших да пробвам и наистина след няколко силни чая с мед и лимон ми просветна. Не че е панацея ама загрява хубаво тялото и помага да се пребориш с настинката. Разрешен е за бременни - американките го пият на поразия. Но ако искаш все пак си го провери. Дано бързо да се оправиш.
Иначе за запушения нос и аз го имам от време на време, особено еданата ноздра е перманентно запушена. Много ми помага овлажителя, който непрекъснато работи и saline разтвора. Така спя нощем. И да се похваля - последните нощи спя по 5- 6 часа без прекъсване. Става все по- добре Simple Smile

# 596
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 736
Аекара, ти пък откъде го лепна този вирус?
Аз до вчера бях болна, липов чай пий на воля.
Моята гинеколожка ми каза до 4 фервекса на ден.
Дано не е като моя вирус, че не беше от най-леките.
Май имам хормонален ринит. Четох, че 20% от бременните го имат. Мисля, че има връзка с повишеното кръвно. Искам да идва юли и да си стана пак предишната, мрън.
Хаха, Кей, трудно ще останеш същата. Нито тялото, нито ти ще си същата. Като родиш хич няма и да се сещаш за ринита или нещо друго Simple Smile просто няма да имаш време за "незначителните" си вече проблеми Simple Smile Аз преди НГ едвам ходих и едвам ставах, но всеки ден обикаляхме болниците да лекуваме детето. Моите проблеми междудругото си минаха. То и с болестите е така. Миналата седмица бях с болно гърло, още прокашлям, но аз пак си мисля да не я тръшне нея, че още пазим ушите. Та, искам да ти кажа, че станеш ли майка си както мм ми вика "теб кучета те яли"  Joy така, че радвай се на малкото останало време, което ще отделяш само за себе си Simple Smile

# 597
  • Мнения: 2 501
Кате, така е, ама дет вика Бисето, то му писва на човек да е във всички проценти.

# 598
  • Мнения: 1 009
Ох , качвам температура   Twisted Evil. Ако стане 37,8 да ходя на патолог. Иначе каза да пия лайка или един чай планински имат тук. За липата каза не  Thinking

# 599
  • Мнения: 2 501
А тук казват обратното.  hahaha
Аекара, дано не вдигаш повече Т  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт