Бронзанти, или ефект "целуната от слънцето"

  • 40 802
  • 268
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 777
Не ползвам всеки ден бронзър, но се оказва, че имам доста продукти с тая цел ooooh! От всички съм много доволна, ползам ги не на цяло лице, а по-скоро за затопляне и освежаване на лицето леко, а лятото като имам тен всеки ден.

clarins-radiance-plus-golden-glow-booster- Единственият автобронзант, който харесвам като изключим прахообразните продукти.


 
Другите са:

- Chanel Soleil Tan- http://www.illybeautybar.com/2014/08/soleil-tan-de-chanel-bronzing-makeup.html



- Guerlain Terra Ora



- MAC Golden или Refined golden  Thinking по-светлия от двата.



-The Body shop Honey Bronzing



- Dior Nude Tan 002, Coral Glow 002


# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 372
Хайде и аз в тази темичка. С много бяла кожа съм и си търся нещо за стопляне на лицето. Харесала съм си кремообразния бронзант на Chanel, имате ли впечатления от него?

# 77
  • Мнения: 31 322
Имаме да, уникален е този бронзант. Един от най-добрите които имам, а аз имам много. Обаче трябва четка от таклон и свикване с нанасянето му. Може да се нанася и с пръсти, но е по-трудно и става затопляне на скулата, а не ефект целуната от слънцето. Трябва си и блендинг за напълно естествен ефект. Страшно икономичен е и се намира доста трудно, обаче си струва да се търси здраво. Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 911
В Енцо го има  bouquet

# 79
  • Мнения: 5 892
Аз не бих купила от там  Peace

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 372
Няма го в Енцо, иначе там е на страхотна цена. Благодаря за отговорите, утре ако е подходящо за разходка с дребс ще го разгледам.

# 81
  • Мнения: 911
Имам сума покупки на козметика от Енцо и съм повече от доволна,но това не е темата.....

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 2 497
Да споделя нещо, надявам се полезно за всички Снежанки Simple Smile

Имам млечния шоколад на ТФ, днес си взех най-светлия цвят на Флормар. Еднакво "тъмни" са, но млечният шоколад е подчертано по-жълт от флормарската пудра. Някак странно седи на моята кожа, а съм с неутрален към жълт подтон   Thinking С бронзанта на Флормар се харесвам повече и ще го понося няколко дни активно. Ако се държи добре, млечният шоколад заминава в размените. Също така флормарският има микроскопични блескулки, които не се виждат на кожата с просто око, но някак озаряват, харесва ми определено. Peace

# 83
  • Мнения: 5 892
Ей, ще си ухапя дупето от яд!  Joy
Вчера бях в Лили(мразя да пазарувам там и стъпвам 2 пъти годишно), колко го гледах този бронзант на Флормар и му се чудих и накрая не го взех. Много съм загубена!  ooooh! Crossing Arms

# 84
  • Мнения: 31 322
Ето снимка на кабукито ми на Екотуулс.
Скрит текст:

# 85
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря ти, Денси  bouquet

# 86
  • София
  • Мнения: 4 777
И аз много харесвам бронзъра на Флормар, моят е 02 номер. Peace

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 372
Хайде да се отчета, не намерих бронзанта на Chanel, но пък се сдобих със теракотата на Guerlain.

# 88
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
Да споделя нещо, надявам се полезно за всички Снежанки Simple Smile

Имам млечния шоколад на ТФ, днес си взех най-светлия цвят на Флормар. Еднакво "тъмни" са, но млечният шоколад е подчертано по-жълт от флормарската пудра. Някак странно седи на моята кожа, а съм с неутрален към жълт подтон   Thinking С бронзанта на Флормар се харесвам повече и ще го понося няколко дни активно. Ако се държи добре, млечният шоколад заминава в размените. Също така флормарският има микроскопични блескулки, които не се виждат на кожата с просто око, но някак озаряват, харесва ми определено. Peace
01 ли е най-светлият?

# 89
  • Мнения: 625
Имам ето тази бронзираща пудра и съм много доволна.Не блести,аз търсех точно такава , лицето ми е с жълтеникав подтон и не исках и пудрата да жълтее.Седи нежно и ненатрапчиво,ползвам я през всички сезони,лятот слагам по цялото лице

Общи условия

Активация на акаунт